0

@dariooo Messi podobno taki dobry, a tez nikt go nie chce. Tylko barcelona taka glupia. Pewnie EV uparl sie, zeby go trzymac

1

@BarcaInfo Szkoda, ze w Polsce za czasow "starych pieniadzy" nie zyl. Dopiero by go nostalgia dopadala

0

@BigShaq Jednego dnia kazdego miesiąca uwielbiam. A tak w kratke. Od chwil euforii po szukanie kartki w wiadomym celu

0

@Momalsino ale przynajmniej stadion widzial

3

@BaroPodertos "wracaj morda jestes juz w barcy xd"

2

@betonito w biznesie nie ma miejsca na emocje

1

@Misugi14 po dzisiejszej walce kazdy janusz moze tak powiedziec. przed ta walka nie byloby faworyta w ewentualnym starciu o ktorym mówisz

0

@Cochise bo gdyby trenerami tych zespolow byli tacy Klopp, albo Pochettino to by grali super:D

0

@Nano22 o to chodzi, ze wiekszosc januszy głosuje na partię, nie znajac nazwisk, wiec czesto zaznacza na chłopski rozum pierwszego z brzega

6

Te monotematyczne komentarze na prawde sie juz nudzą...

1

@eckov na pewno nie bardziej, niz innych

0

@FC1899Barca wszystko ok, tylko w ostatnim zdaniu powinno byc "jedyna nadzieja"

0

@chudym hahahaha genialne

3

Przynajmniej docenią trofeum, nie jak u nas by bylo. Gratulacje 

0

@Pyke w kontekscie wyboru klubu, nie reprezentacji...

0

Ktos wie czemu Leo tak rzadko pojawia sie na konferencji? Przecież kibicow na pewno jego zdanie najbardziej interesuje

3

@kimpanjest to kurwa kibice jeden z drugim

1

@jeyx77x i gole zza polowy sie nie liczą

1

@Unique no gdzie system szkolenia? Przecież mamy najlepszy w Europie

0

@AdrianGajewski2005 Barca jest uzalezniona od Messiego, jak kazdy inny klub by byl, gdyby go mial. A te obliczenia to z pitagorasa chyba zrobiles

0

@Kamiloza91 Nie zauwazylem w zadnym meczu, zeby Willian gral kosztem Malcoma

0

@Joe_Barbaro Podlaczysz ale tylko ta na 12v. Ta na 24 nie, bo w osobowce masz 12

0

Mroczne czasy dla wlascicieli Huaweia nastaly, niech skonam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chyba przeceniany

0

A na ksiezycu byli?

5

Ale przecież ma LR mowili, ze to pomocnik, a to Ernest zly bo na sile wystawia go na skrzydle biedaka, bo to wuefista i sie na pilce nie zna i tego nie widzi, ze to pomocnik.
A tak na powaznie to dzieki wielkie za ten test, moze niektórym pomoże lepiej zbadac sprawe. Tutaj jeszcze link to artykułu ze strony live http://www.lfc.pl/Artykuly/1249

0

To czemu nie wymierają?

2

Precyzując szansa to dokładnie 0,00 %

0

Mamy Messiego wiec bylibyśmy dzieki niemu. Gdyby inna druzyna go miala, to tez bylaby dzieki niemu. A co do szczescia to je tez trzeba miec, co liga mistrzow pokazuje co roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?