Kobieras
Dołączył/a: styczeń 2018
Łwc
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dariooo Messi podobno taki dobry, a tez nikt go nie chce. Tylko barcelona taka glupia. Pewnie EV uparl sie, zeby go trzymac
1
@BarcaInfo Szkoda, ze w Polsce za czasow "starych pieniadzy" nie zyl. Dopiero by go nostalgia dopadala
0
@BigShaq Jednego dnia kazdego miesiąca uwielbiam. A tak w kratke. Od chwil euforii po szukanie kartki w wiadomym celu
0
@Momalsino ale przynajmniej stadion widzial
3
@BaroPodertos "wracaj morda jestes juz w barcy xd"
2
@betonito w biznesie nie ma miejsca na emocje
1
@Misugi14 po dzisiejszej walce kazdy janusz moze tak powiedziec. przed ta walka nie byloby faworyta w ewentualnym starciu o ktorym mówisz
0
@Cochise bo gdyby trenerami tych zespolow byli tacy Klopp, albo Pochettino to by grali super:D
0
@Nano22 o to chodzi, ze wiekszosc januszy głosuje na partię, nie znajac nazwisk, wiec czesto zaznacza na chłopski rozum pierwszego z brzega
6
Te monotematyczne komentarze na prawde sie juz nudzą...
1
@eckov na pewno nie bardziej, niz innych
0
@FC1899Barca wszystko ok, tylko w ostatnim zdaniu powinno byc "jedyna nadzieja"
0
@chudym hahahaha genialne
3
Przynajmniej docenią trofeum, nie jak u nas by bylo. Gratulacje
0
@Pyke w kontekscie wyboru klubu, nie reprezentacji...
0
Ktos wie czemu Leo tak rzadko pojawia sie na konferencji? Przecież kibicow na pewno jego zdanie najbardziej interesuje
3
@kimpanjest to kurwa kibice jeden z drugim
1
@jeyx77x i gole zza polowy sie nie liczą
1
@Unique no gdzie system szkolenia? Przecież mamy najlepszy w Europie
0
@AdrianGajewski2005 Barca jest uzalezniona od Messiego, jak kazdy inny klub by byl, gdyby go mial. A te obliczenia to z pitagorasa chyba zrobiles
0
@Kamiloza91 Nie zauwazylem w zadnym meczu, zeby Willian gral kosztem Malcoma
0
@Joe_Barbaro Podlaczysz ale tylko ta na 12v. Ta na 24 nie, bo w osobowce masz 12
0
Mroczne czasy dla wlascicieli Huaweia nastaly, niech skonam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chyba przeceniany
0
A na ksiezycu byli?
5
Ale przecież ma LR mowili, ze to pomocnik, a to Ernest zly bo na sile wystawia go na skrzydle biedaka, bo to wuefista i sie na pilce nie zna i tego nie widzi, ze to pomocnik.
A tak na powaznie to dzieki wielkie za ten test, moze niektórym pomoże lepiej zbadac sprawe. Tutaj jeszcze link to artykułu ze strony live http://www.lfc.pl/Artykuly/1249
0
To czemu nie wymierają?
2
Precyzując szansa to dokładnie 0,00 %
0
Mamy Messiego wiec bylibyśmy dzieki niemu. Gdyby inna druzyna go miala, to tez bylaby dzieki niemu. A co do szczescia to je tez trzeba miec, co liga mistrzow pokazuje co roku