Kobieras
Dołączył/a: styczeń 2018
Łwc
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mieszane odczucia to jedno. Najprosciej jest stworzyc z klęski dziecko trenera. Zwolnic zatrudnic nowego, robota zrobiona, mamy czyste sumienie, wracamy do domu. A jeszcze prosciej jest napisac Valverdeout. Nie chce mi sie pisac wywodu, wiec wspomne o jednej bardzo waznej sprawie, o ktorej zdaje sie nikt nie pamieta. Nasza gra w meczach wyjazdowych fazy pucharowej ligii mistrzow tak wyglada dłużej, niz EV jest trenerem. Co do liverpoolu jeszcze, tak, jak Cwiakala mówił: gdyby Alba strzelal, zamiast podawac i gdyby nie odcięło mu zasilania przy dwoch bramkach, gdyby Dembele wykorzystal, gdyby Busi z Suarezem nie zostali myślmi w szatni, gdyby nie padla czwarta bramka (bo nie miala prawa) mowilibysmy o trenerskim geniuszu. Moim zdaniem problem jest bardziej złożony, niz sie go opisuje. To nie moze byc przypadek, ze tak gramy na tych wyjazdach od paru lat. A jesli juz zwalniać EV to pytanie kto? Klopp, Pochettino, ten Hag, Guardiola, Setien...Mourinho wszystkie nazwiska, które sie wymienia za poprostu smieszne w kontekscie mozliwego objecia Barcy
1
A to on w ogole kiedykolwiek wychodzi tak o, jak my?
0
Kto nie sluchal polecam material Cwiakaly o Valverde. Porusza tez inne tematy Barcy:
0
A Pogba, Mbappe, Jovic to gdzie?
0
Kandydatow jest wiecej. O ile Rzym wszyscy pamietaja, tak dwumecz z Bayernem moze juz nie xd
1
Kto glosuje na Allegriego, czy Conte?
0
Gramy na wyjazdach w LM piach od paru ladnych lat. Wydaje mi sie, ze to bardziej złożony problem, niz wina tego, czy tamtego
0
Chca go, bo to najlepszy agent na swiecie. Od kiedy to tak marce wierzycie?
2
Mialem nadzieje, ze oszczedzicie nam tego i tym razem oceny w ogole sie nie pojawia. To bylaby najlepsza ocena calej druzyny
0
Pod bana to nie podchodzi?
0
Taak. Oprócz pozycji na boisku zmienilbym mu jeszcze numer na koszulce. Z 10 na pewno szybciej sie odbuduje. Idac dalej moze wzor na korkach ma nie taki jak lubi i przez to nie umie piłki kopnac. Albo poprostu kolor koszulki zły
0
Wina Valverde.
0
O ile z Widzewem to inna sprawa, tak kibicujac Barcelonie i Ajaxowi od lat 90 mozna z czystym sumieniem uznac ten sezon za bardzo udany
0
Jordi Alba jest najlepszm LO na swiecie. Nie przeszkodzilo mu to w byciu najgorszym ma boisku. Tyle Twój "test" jest wart
0
Z fify.
0
Kto nie ma z kim, a mu malo? Woj. Lodzkie, post jaknajbardziej szczery. Prosze o pw z przyczyn wiadomych
0
Prosze, powiedz, ze to żart
0
Serio to jego słowa?
1
No i co z tego?
0
Moze złych politykow chcesz sluchac:p
0
A to juz nie do mnie pytanie, jestem wyborcą, nie politykiem
0
O nikim 30 letnim nie bylo mowy. Moim skromnym zdaniem Laca i Jesus to jednak nie ten poziom. O ile drugi ma szanse sie rozwinac, tak pierwszy juz niekoniecznie, a kosztowalby majatek
0
No wlasnie odsuniecie w/w partii lezy w interesie panstwa i obywateli;)
2
Po pierwsze po takim sezonie zaden młody zawodnik o zdrowych zmyslach nie zgodzi sie na trzecioplanowa role w Barcelonie, ktora niewatpliwie by tu odgrywał. Po drugie nigdy do Barcelony nie dojdzie 9, taka jak Piatek, choćby stal sie najlepszym napastnikiem na swiecie. Klub szuka zawodnika o calkiem innym profilu, stad ciagle zainsteresowanie Griezmannem
0
A co ma piernik do wiatraka? Podali jakas fałszywą informacje?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nawet bez niego maja szanse
1
Po erze gomezow, denisow i innych perelek to i polowa z nas by sie wydawala genialna. Z przymrużeniem oka;)
18
Nie zaspac.