1

@krissu8 z kołczanem w sensie?

1

Sprawiedliwy wynik, jesteśmy chujowi

0

@jacobFCB Wsadź w te drużynę MSN w primie to tez będzie zajebista

0

1

Ten brazylijski magik ze skrzydła to trafił kiedyś czysto w pilke z volleya?

3

Busi i Roberto kretyn patrzy na Kroosa zamiast biec za Vinim. Póki te łamagi graja nic nie będzie z tej drużyny

0

@Szklaner "Czy klub ma zatem szansę odzyskać tę różnicę 20,2 mln euro w Lidze Europy? Nie ma na to szans, nawet wygrywając później Superpuchar Europy."

"Nawet, gdyby Barcelonie udało się zdobyć Superpuchar Europy (4,5 mln euro), i tak *nie* odrobiłaby strat w rozgrywkach europejskich, ponieważ w sumie zarobiłaby na boisku 19,4 mln euro (nie licząc bonusów za prawa telewizyjne)."

W takim wypadku jeżeli za dzień meczowy wychodzi 3-4 mln na plus (tak jak napisał @Pingwinek), to jest szansa, przy najbardziej optymistycznym scenariuszu, że możemy tę stratę odrobić.

0

@Zbyszko z Bogdańca uprzedziłes moje pytanie o 3 minuty :D podbijam

1

Co z przychodami za dzień meczowy? Teoretycznie w LE (dochodząc do finału) rozegramy więcej meczów niż dochodząc do 1/4 ligi mistrzów. Jest ktoś w stanie to policzyć? Zakładając maksymalną frekwencję, mogłaby być szansa wyjść na 0.

6

Pique Alonso Fati Ferran Kessie, ależ to są gwiazdy, szczególnie ten z 10 na plecach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Amigosi sialalala amigosi sialalala

1

@MesQueUnClub_87 ja licze na jakiegos kartofla lokciem Roberta, bramke ze spalonego, potem z nieslusznie podykatowanego karnego i lekkie 3:0 dla nas. A potem bede sie napawal bolem dupy w internecie przez 2 dni

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty

0

@FCB_dimiC nie wyliczylem, napisalem polowe zeby uproscic. 40% uzytkownikow internetu generalnie uzywa adblockow wiec pewnie tutaj jest to w przedziale 40-60. Nie wiem co wnosi twoja bardzo wnikliwa uwaga do dyskusji?

0

@Transu96 jak widac nie, bo polowa ludzi tutaj narzeka na reklamy wiec chyba nie maja adblocka ;x

0

nie wiem dlaczego wiele osob ma problem z reklamami na tej stronie. Zdajecie sobie sprawe, ze to dzieki nim ta strona funkcjonuje i wyglada tak jak wyglada? Specjalnie na adblocku wylaczylem blokowanie reklam na tej stronie i czasami klikne specjalnie zeby wpadle te pare centow. Imo najlepszym sposobem byloby konto premium za jakies 5/10zl miesiecznie bez reklam, kupilbym bez zastanowienia

4

@Freudysta co ty pierdolisz za farmazony

9

Mogliśmy te szwabska ferajnę spokojnie ograć dzisiaj. Wystarczyło trochę więcej skuteczności i brak losowej bramki z rożnego, którą w taki sposób można stracić nawet z miedzią Legnica. No i ten Ferran, co to jest z leszcz…

0

@ranger3120 https://www.wakingup.com/ od Sama Harrisa, jak chcesz to wysle ci darmowy miesiac

3

@Wierecoorva Rzeczywiście mocarne te drużyny z 18, 17, 11 i 15 pozycji w tabeli. Ty to musisz być znawca futbolu, nie to co inni

2

@Kgorecki2500 czyli chlop po prostu jest jebniety

2

@endriuuu2 nie ma racji, to nie randomowy wiesiek prosil o zorganizowanie tego meczu, bo jego ciotka choruje, tylko czlowiek, ktory rozegral na poziomie la liga ponad 300 meczow + byl trenerem i do tego sam jest chory na te konkretna chorobe. Rozumiem, ze niektorzy potrzebuja byc na sile kontrowersyjni, ale w tym temacie to troche wstyd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Bykunn tylko, ze ten chłop wygrał la ligę będą asystentem i potem sam był pierwszym trenerem innej drużyny, wiec nie, to nie tak jak rodzice, którzy maja pretensje

1

@tbas co zrobiło? Polecam książkę doktryna szoku naomi klein, dowiesz się co Amerykanie zrobili dla Ameryki południowej i Azji południowo wschodniej podczas zimnej wojny. Za bardzo od ruskich się nie różnili, tyle tylko, ze szerzyli kapitalizm zamiast komunizmu.

0

@Gogonatra to jest takie pierdolenie, kiedys na lewym skrzydle w Barcy gral Ronaldinho, a w Chelsea napastnikiem byl Drogba. Bedziemy teraz kazdego nowego zawodnika o podobnej pozycji porownywac do nich? Rudzki to idiota, wiadomo to nie od dzis

0

zajebista sprawa placic za canal plus, powinni ci wszyscy naganiacze przepraszac za polecanie tego gowna

1

@MateuszGotowka99 sila ja zaciagnal do tego samochodu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?