1

Na jego miejscu siedzialbym do konca kontraktu, potem zakonczyl kariere i znalazl sobie jakies zajecie

26

Wojtek spuscil ten mecz w kiblu jak kiepa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Przestań się wywracać na ten głupi ryj to nie będziesz się musiał co chwilę podnosić

3

@Michael24 Pedri za Chorwata, pomimo mojej sympatii do niego

119

@VegetaPolska nie doszloby do takiej sytuacji, bo Yamal nie jest rasista o mentalnosci 12 latka, ktory wkurwia polowe pilkarskiego swiata

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Danny Gaucho tak, w historii

0

@Danny Gaucho Panie kolego kochany, a jak wyglada ranking hattrickow w karierze (klub i reprezentacja)? Szukalem w twoich komentarzach ostatnich, ale nie znalazlem

1

@SelloutCrowd nono, na pewno maja miliony poukrywane. A te lacznie 170mln w tym prawie polowa w 'gotowce' na kontach to na drobne wydatki w polsce xd

1

@DonAndrzejos Rijkaard

3

@Gaz wiesz co bylo widac we wczorajszym meczu? Brak jednego zawodnika

4

Po chuj oni przeżywają te gre monaco skoro grali w przewadze od 10 minuty, gdyby nie to, ojebalibysmy ich na mięciutko 3:0

0

@Dr Joint teraz nie pamietam dokladnie, ale wydaje mi sie, ze wszedlem w mecz, wyskoczyl komunikat o brakujacym pakiecie i przycisk zeby pakiet rozszerzyc, ktory mnie przekierowal dalej

0

@Michael24 dziwne, ja wczoraj dokladalem pakiet LM do canal+ online i kosztowal 7zl (place przez play)

21

To jest idiota, ktory mysli, ze jest jakims wybrancem, bo szybko biega i w pilke kopie

11

@Kuchar a to rozumiem, ze nie mozna miec problemow psychicznych jak sie ma duzo pieniedzy?

0

Balde jest w stanie zrobic jakakolwiek przewage bez pasa startowego przed soba?

0

Balde to nie jest poziom Barcy, prawodpodobnie to jego ostatni sezon u nas

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Auf wiedersehen sąsiedzie

14

Nienawidzę Niemców

1

@Balboa901 Porto?

0

@Balboa901 Dosc sporo ich, chyba, ze superpuchar europy sie nie liczy

0

@Spacedragon mam dokladnie to samo

0

@Balboa901 milito

0

@Barcasub nie chodzi o dlugosc zycia, tylko jego jakosc w ostatniej dekadzie/dekadach

6

@TR3YWAY a jak chcesz podac wiek dziecka jezeli nie skonczylo jeszcze roku? Kazdy tydzien/dwa w rozwoju takiego niemowlaka to sporo roznica, wiec 38 tygodni jest jak najbardziej ok. To samo w przypadku miesiecy, gdy dziecko nie skonczylo jeszcze 2 lat - podajesz wiek np. 16 miesiecy, bo 1,5 roku moze byc mylace, pomimo, ze z naszej perspektywy te 2 miesiace nie maja znaczenia.

0

@Emhyr kilogram miesiecznie (od poczatku sierpnia), do tego jest 2.5cm wyzszy. Bez problemu do ogarniecia takie przyrosty, szczegolnie dla zawodowca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?