1

@Kgorecki2500 pytal sie go dlaczego nagrywał 10-letnie bawiące się dziecko z ukrycia?

3

@norbi77 ja to pamiętam jak w 2016 gdzieś czytałem o wojnie w Syrii i tak myślałem, że dobrze, że u nas tego nie ma, jaka tragedia to musi być dla tych ludzi.

0

Co się stało, że mecz odwołany?

0

@MessiForeverTheBest No właśnie o tym mówię

3

Dzisiaj mija 8 lat od pamiętnego mecz z psg, a kibiców realiku dalej bolą 4 litery.

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że gdy vazquez był faulowany podczas któregoś klasyków z nami to kibice realu pisali, że karny ewidentny, to była identyczna sytuacja co ta neymara wtedy. Co do suareza to już jawna symulują była.

0

@mmaciass dogadywanie się z AfD to dbanie o nasze interesy? XD

14

Przed wszystkim powinniśmy podziękować lewemu, że penie zamknął w kiblu wtedy, bo kto wie kto by dzisiaj na bramce stał.

0

Za te race to pewnie żyletę zamkną na najbliższy mecz + -10 pkt dla Evertonu

0

Z kim możemy grać jeśli benfice przejdziemy?

0

Ktoś się łudzi że kotletico wyrzuci Real z lm? Real to może wyjść rezerwami a i tak ich ograją.

0

@DragonxNF to elegancko :)

Fajnie jakby się przełamał dodatkowo i strzelił jakaś brameczke

0

Jak tam laminek dzisiaj zagrał?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Jakchcesz to wy nie trzymacie pieniędzy pod podłogą? :)

0

Może to głupie ale trochę żałuję że nikt z naszych czerwonej nie dostał. My w 10 lepiej bronimy niż w 11. Szkoda że nie cofnęli się po 80 minucie przy stanie 4-2

1

@borys27 szczególnie że potrafiliśmy „zabić” mecz już nieraz, mecz z sevilla, realem. Chłopaki chyba myśleli, że jeszcze jedna im wcisną i dwumecz stanie się już tylko formalnością.

0

Dobra nie ma co panikować, drugi mecz z rzędu ich cisnęliśmy widac, że Herr Flick ma sposób na nich.

Za miesiąc im pokażemy kto tutaj rządzi.

0

Jak gra napad to nie gra obrona, jak gra obrona to nie gra napad. I tak w kółko od jakiegoś czasu.

6

Pewnie dostanę bana ale chuj. Te jebane Atletico chuja zagrało w tych dwóch meczach i ugrali remis i wygrana w grudniu. Niebywale kurwa.

0

@ProMILs Pedal atleticki w dupę j3bany

0

@yoli już wolę lewego bez formy niż tego drewniaka

3

Niech lewy się rozgrzewa już, bo ten patałach się do tarcia chrzanu nawet nie nadaje.

1

Polecacie jakieś ciekawe seriale na C+, Apple TV i na Amazonie?

An Inmortal i Kruk obejrzane, bo ktoś mi kiedyś polecał tutaj :)

A i gatunek dowolny, byle bez jakiś romansideł XD

1

@mekston piłkarze których nie da się nie lubić :)

1

@norbi77 dobra może t o uwielbiać to za duże słowo. Po prostu bardzo lubić / lubić.

0

@Bykunn nie no luka to też ikona i to bym powiedział jedna z większych. Świetny piłkarz, nie zachowywał się też jak pajac na boisku, afer z nim nie było jakiś większych.

0

Którego piłkarza realu uwielbiacie lub uwielbialiście? Ode mnie chyba najbardziej oczywista odpowiedź - Lukita :)

0

Akurat gdy odpaliłem mecz to zaczęli grać xd

Podziękujecie mi później ;)

0

Olmo to byłby Pan Piłkarz gdyby nie te kontuzje

3

@xvcWinterSoldier w ogóle co to za dzień w konfie, berlowicz sieje ruska progoagande, która podaje dalej na X szmydt, jeden z posłów nawalony jak meserszmidt przychodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?