Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 pytal sie go dlaczego nagrywał 10-letnie bawiące się dziecko z ukrycia?
3
@norbi77 ja to pamiętam jak w 2016 gdzieś czytałem o wojnie w Syrii i tak myślałem, że dobrze, że u nas tego nie ma, jaka tragedia to musi być dla tych ludzi.
0
Co się stało, że mecz odwołany?
0
@MessiForeverTheBest No właśnie o tym mówię
3
Dzisiaj mija 8 lat od pamiętnego mecz z psg, a kibiców realiku dalej bolą 4 litery.
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że gdy vazquez był faulowany podczas któregoś klasyków z nami to kibice realu pisali, że karny ewidentny, to była identyczna sytuacja co ta neymara wtedy. Co do suareza to już jawna symulują była.
0
@mmaciass dogadywanie się z AfD to dbanie o nasze interesy? XD
14
Przed wszystkim powinniśmy podziękować lewemu, że penie zamknął w kiblu wtedy, bo kto wie kto by dzisiaj na bramce stał.
0
Za te race to pewnie żyletę zamkną na najbliższy mecz + -10 pkt dla Evertonu
0
Z kim możemy grać jeśli benfice przejdziemy?
0
Ktoś się łudzi że kotletico wyrzuci Real z lm? Real to może wyjść rezerwami a i tak ich ograją.
0
@DragonxNF to elegancko :)
Fajnie jakby się przełamał dodatkowo i strzelił jakaś brameczke
0
Jak tam laminek dzisiaj zagrał?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Jakchcesz to wy nie trzymacie pieniędzy pod podłogą? :)
0
Może to głupie ale trochę żałuję że nikt z naszych czerwonej nie dostał. My w 10 lepiej bronimy niż w 11. Szkoda że nie cofnęli się po 80 minucie przy stanie 4-2
1
@borys27 szczególnie że potrafiliśmy „zabić” mecz już nieraz, mecz z sevilla, realem. Chłopaki chyba myśleli, że jeszcze jedna im wcisną i dwumecz stanie się już tylko formalnością.
0
Dobra nie ma co panikować, drugi mecz z rzędu ich cisnęliśmy widac, że Herr Flick ma sposób na nich.
Za miesiąc im pokażemy kto tutaj rządzi.
0
Jak gra napad to nie gra obrona, jak gra obrona to nie gra napad. I tak w kółko od jakiegoś czasu.
6
Pewnie dostanę bana ale chuj. Te jebane Atletico chuja zagrało w tych dwóch meczach i ugrali remis i wygrana w grudniu. Niebywale kurwa.
0
@ProMILs Pedal atleticki w dupę j3bany
0
@yoli już wolę lewego bez formy niż tego drewniaka
3
Niech lewy się rozgrzewa już, bo ten patałach się do tarcia chrzanu nawet nie nadaje.
1
Polecacie jakieś ciekawe seriale na C+, Apple TV i na Amazonie?
An Inmortal i Kruk obejrzane, bo ktoś mi kiedyś polecał tutaj :)
A i gatunek dowolny, byle bez jakiś romansideł XD
1
@mekston piłkarze których nie da się nie lubić :)
1
@norbi77 dobra może t o uwielbiać to za duże słowo. Po prostu bardzo lubić / lubić.
0
@Bykunn nie no luka to też ikona i to bym powiedział jedna z większych. Świetny piłkarz, nie zachowywał się też jak pajac na boisku, afer z nim nie było jakiś większych.
0
Którego piłkarza realu uwielbiacie lub uwielbialiście? Ode mnie chyba najbardziej oczywista odpowiedź - Lukita :)
0
Akurat gdy odpaliłem mecz to zaczęli grać xd
Podziękujecie mi później ;)
0
Olmo to byłby Pan Piłkarz gdyby nie te kontuzje
3
@xvcWinterSoldier w ogóle co to za dzień w konfie, berlowicz sieje ruska progoagande, która podaje dalej na X szmydt, jeden z posłów nawalony jak meserszmidt przychodzi