0

Jak z tym lyonem w końcu? Będą od przyszłego sezonu gra w drugiej lidze?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Z którymi drużynami będziemy się mierzyć?

1

W przypadku wygranej jest szansa przegonić live?

0

@Marian_Pazdzioch my przed wszystkim musimy na siebie patrzeć, bo co z tego, że oni stracą (a na pewno stracą kiedyś) skoro my stracimy więcej tych punktów niż oni.

0

@esem91 a on jest w sejmie xD

0

Jakie polecacie seriale lub filmy na C+? Gatunek dowolny.

9

@Coutinho007 i robi herbatę z wody po parówkach

1

@Herato + ostatnio na yt puszczali mecz ligi mistrzów

9

Oby ten mecz z valencia okazał się przełamaniem i zakończeniem tej dziwnej ligowej formy.

0

@Szmulek jakoś nie chce mi się wierzyć, że Atletico wygra z realem. Po prostu sami sobie zrypalismy majstra, bo przewaga była duża i nic z niej już nie zostało.

0

@NeroTFP1 ileee? 6 lat? Mi się wydaje jakby to było maks 3 lata temu. Szkoda, że nie osiągnął oczekiwanego poziomu.

0

@GeraltzKatalonii no w tym meczu zagrali dobrze, to nie kupowanie gwiazd może im wyjść na dobre.

2

Jedyny plus wygranej psg to taki, że można zobaczyć uśmiechniętego lucho.

1

@blakkudium wierny kibic (dopóki klub wygrywa)

0

Szkoda że w meczu psg-city obie drużyny nie mogą przegrać :(

Remis tutaj siadłby idealnie, później Stuttgart ogrywa zabojadow i nie wychodzą z grupy.

2

@norbi77 o jednego niesłusznego karnego w meczu z psg dalej płaczą, a minęło 8 lat prawie xd

0

@daniel32778 pamiteam komentarze tutaj jak dzbanele przychodził do nas, niektórzy pisali, że lepszy transfer niż mbappe xd

1

@WiecekFCB żółta to on dostał chyba za to, że jeszcze później noge wyłożył wyżej, żeby zawodnik benfici nie przeskoczył nad nim

0

@patta no to fakt xD

12

Pięknie sie czyta płacz białych o wydrukowanym meczu xdddddd

Kto jak kto, ale z ich ust to wyjątkowo śmiesznie brzmi

0

@Majczel97 pytanie nieaktualne xd

0

Remis daje nam top8?

1

3 strzały i 3 bramki Benfici xddd

My w tym sezonie to każdy mecz będziemy tak przegrywać

0

W ważnym meczu któremuś z naszych zawodników odcina dopływ krwi do mózgu? Stare, znałem.

My niestety tym się różnimy od białych, że oni mają zawodników, którzy mogą wygrać ważny mecz w pojedynkę, a u nas zawsze ostatnimi laty trafi się jakiś impostor.

1

@Seledynowy półfinał to będzie duży sukces, live poza zasięgiem chyba każdego jest

0

@Criss18Barca fatalna wiadomość

0

@Kondziu_FCB no ma ospały też, ale przynajmniej szurem nie jest

1

@Kondziu_FCB miałby nami rządzić chłop który na sekretarza zdrowia mianował gościa, który twierdzi, że miał w głowie robaka, który odgryzł mu kawałek mózgu? XD

To ja już chyba wolę tego Tuska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?