Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak z tym lyonem w końcu? Będą od przyszłego sezonu gra w drugiej lidze?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Z którymi drużynami będziemy się mierzyć?
1
W przypadku wygranej jest szansa przegonić live?
0
@Marian_Pazdzioch my przed wszystkim musimy na siebie patrzeć, bo co z tego, że oni stracą (a na pewno stracą kiedyś) skoro my stracimy więcej tych punktów niż oni.
0
@esem91 a on jest w sejmie xD
0
Jakie polecacie seriale lub filmy na C+? Gatunek dowolny.
9
@Coutinho007 i robi herbatę z wody po parówkach
1
@Herato + ostatnio na yt puszczali mecz ligi mistrzów
9
Oby ten mecz z valencia okazał się przełamaniem i zakończeniem tej dziwnej ligowej formy.
0
@Szmulek jakoś nie chce mi się wierzyć, że Atletico wygra z realem. Po prostu sami sobie zrypalismy majstra, bo przewaga była duża i nic z niej już nie zostało.
0
@NeroTFP1 ileee? 6 lat? Mi się wydaje jakby to było maks 3 lata temu. Szkoda, że nie osiągnął oczekiwanego poziomu.
0
@GeraltzKatalonii no w tym meczu zagrali dobrze, to nie kupowanie gwiazd może im wyjść na dobre.
2
Jedyny plus wygranej psg to taki, że można zobaczyć uśmiechniętego lucho.
1
@blakkudium wierny kibic (dopóki klub wygrywa)
0
Szkoda że w meczu psg-city obie drużyny nie mogą przegrać :(
Remis tutaj siadłby idealnie, później Stuttgart ogrywa zabojadow i nie wychodzą z grupy.
2
@norbi77 o jednego niesłusznego karnego w meczu z psg dalej płaczą, a minęło 8 lat prawie xd
0
@daniel32778 pamiteam komentarze tutaj jak dzbanele przychodził do nas, niektórzy pisali, że lepszy transfer niż mbappe xd
1
@WiecekFCB żółta to on dostał chyba za to, że jeszcze później noge wyłożył wyżej, żeby zawodnik benfici nie przeskoczył nad nim
0
@patta no to fakt xD
12
Pięknie sie czyta płacz białych o wydrukowanym meczu xdddddd
Kto jak kto, ale z ich ust to wyjątkowo śmiesznie brzmi
0
@Majczel97 pytanie nieaktualne xd
0
Remis daje nam top8?
1
3 strzały i 3 bramki Benfici xddd
My w tym sezonie to każdy mecz będziemy tak przegrywać
0
W ważnym meczu któremuś z naszych zawodników odcina dopływ krwi do mózgu? Stare, znałem.
My niestety tym się różnimy od białych, że oni mają zawodników, którzy mogą wygrać ważny mecz w pojedynkę, a u nas zawsze ostatnimi laty trafi się jakiś impostor.
1
@Seledynowy półfinał to będzie duży sukces, live poza zasięgiem chyba każdego jest
0
@Criss18Barca fatalna wiadomość
0
@Kondziu_FCB no ma ospały też, ale przynajmniej szurem nie jest
1
@Kondziu_FCB miałby nami rządzić chłop który na sekretarza zdrowia mianował gościa, który twierdzi, że miał w głowie robaka, który odgryzł mu kawałek mózgu? XD
To ja już chyba wolę tego Tuska