0

@cules100pro gościu, przeżyłem z tym klubem porażki z Bayernem, Roma, live i inne tego typu akcje jak ta z olmo, także daruj sobie takie komentarze. Powiedz mi tylko dlaczego la liga ma iść nam na ustępstwa, przez pół roku nie potrafili ogarnąć tej sytuacji, a teraz będą się powoływać na siłę wyższa?

Jeśli by się udało zarejestrować to wszyscy zaczną się sapać, że liga robi dla nas wyjątki, że jesteśmy Barca więc jesteśmy lepiej traktowani od innych i ciężko się będzie z tym nie zgodzić. To chyba będzie większa plama na wizerunku niż niezarejestrowanie olmo nieprawdaż?

2

@Comentateiro Owsiak zły, ale Rydzyk za to pewnie dobry

0

@Barcatroll czy się udało to się okaże.

0

@cules100pro zresztą chce jak najlepiej dla barcelonki, ale niech to będzie uczciwa rywalizacja. Już widzę gdy w przypadku jakiegoś noname z jakieś valencii czy innego leganes la liga tak by się cackała.

0

@cules100pro już mi nie zarzucaj, że chce źle dla klubu. No sorry, ale za błędy się płaci. Nie przepadam za kombinatorstwem i naginaniem wszystkich możliwych zasad przez laporte i jego kolegów. Wizerunkowo też będzie słabo to wyglądać jak nam la liga pójdzie na ugodę i pozwoli zarejestrować, bo wtedy zacznie się afera, że mniejszym klubom tak na rękę by nie poszła.

1

Oby ich nie zarejestrowali. Szkoda jedynie olmo i victora.

0

@Korsain kto by wtedy pomyślał, że przez następne 10 lat zagramy tylko raz w półfinale.

0

Aaaaaa i jeszcze płacimy mu pensje do 2030 xddddddddd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Czyli w skrócie:
Wyj3baliśmy najlepszego piłkarza w tamtym sezonie po to, żeby kupić gościa za 60 mln na pół roku, a w dodatku straciliśmy zamiennika Lewego.


Już rozumiem co czuli kibicie United od momentu odejścia Fergusona.

0

@mekston no właśnie, emocji by nie było gdybyśmy mieli przewagę załóżmy z 15 pkt, a tak to sezon trzyma w napięciu.

11

@marcin62 plus tego gościa jest taki, że potrafił zjednoczyć pisowcow, peowcow, lewakow i konfiarzy, każdy chciał go wywieźć jak najdalej od Polski.

1

@DragonxNF pewnie, oznaczaj, może coś ciekawego w ucho wpadnie :D

1

@Konradowskyy i to nie tylko edm. Szeroko pojęty rock, pop, edm, nawet disco polo nieraz odpalę xdddd

1

@DragonxNF git te nutki sa na tej liście :D

Na spoti mam oglnie z tysiąc piosenek które w miarę regularnie słucham, ale one już mi tak się przejadły, że ciągle czegoś nowego szukam, ale mało co fajnego ostatnio wychodzi.

1

@DragonxNF Z miłą chęcią przesłucham :D imo najlepsza muzyka edm była w latach 2012-2019, teraz to głównie wychodzą remixy, czasem jeszcze zdarzy się jakiś oryginalny numer.

1

@marcin62 a ja stwierdzę coś innego, jeśli szukasz wartościowej osoby to znajdziesz, nie od razu, ale znajdziesz. Ja założyłem i po tygodniu znalazłem dziewczynę z którą tworzymy już 2 lata szczęśliwy związek :D

1

@tomek8756 ktos bierze Cejrowskiego na poważnie? XD

0

@MichuZ44 tylko problem jest w tym, że oni nie potrafili go dobrze zastąpić xd

0

@Bobo25 tam to każdy gra padake teraz. U nas za to elegancko biegał i grał. Dalej nie rozumiem jak można było wymienić gundo na szklanego olmo xd.
Już widzę jak Real wymienia swojego najlepszego pomocnika na jakiś nieznany wynalazek. Jeśli zarządzanie się nie zmieni w tym klubie to ciągle będziemy ogladac plecy realowi.

1

I pomyśleć że wymieniliśmy gundogana na gościa, który kosztował 60 baniek i są problemy z jego rejestracją xd

Już chyba zawsze frajerami będziemy

0

@Rastafarnianin ja tam dalej trochę bekę z nich mam, bo przed sezonem gadali, że taką pakę mają, że nie ma ch*ja we wsi na nich. Na razie idą łeb w łeb z „mierną”Barceloną i Atletico.

2

@Popitek12 skąd taka niechęć do Atalanty?

0

@dv7wisnia nawet nie trzeba tak bardzo cofać się w czasie, andre gomes o którego biła się barca z realem, paco alcacer, parejo.

1

@nowy19pl teraz też nie mieliśmy jakiegoś trudnego terminarzu, a jakoś pogubiliśmy punkty. Może być ciężko, bo jeszcze mecze z Realem u siebie, Atletico i Bilbao na wyjedzie, Betis u siebie.

0

@Criss18Barca oj to prawda

4

Niesamowite jaki regres zalicza Valencia. Jeszcze 4 lata temu wygrywali grupę w lm, wygrywali copa del rey, a teraz dryfują gdzieś po strefie spadkowej. Ciężkie ostatnio życie kibica Barcy, Valenci i reprezentacji Polski xD

1

@LionelM95 szczególnie, że w finale były słabe totki, pamiętam jak się mówiło wtedy, że tenkto wygra półfinał barca - live ten zostanie zwycięzcą ligi mistrzów. Przegrane z Romą, Bayernem, Realem i innymi nie bolą chociaż w połowie tak mocno jak ta z liverpoolem.

0

@dzefrej234 takiego napadziora to już pewnie nie będzie

1

Którego sezonu Barcy wam najbardziej szkoda?

Mi osobiście 18/19, lider ligi ze sporą przewagą, finał pucharu króla i zaliczka w postaci 3-0 z live w półfinale. Udało się wygrać jedynie ligę, też mam wrażenie, że gdyby sięgnęli po lm wtedy to parce na nią teraz nie byłoby takie duże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?