Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Luciano99 to ognisko to im też musiał jakiś biały rozpalić
4
Dzisiaj potężne kurakao drink wgniata w boisko potomków nazistów
2
@BillyButcher ciekawe co na to ets2
3
@tomek8756 3x nie. Dziękujemy panu
1
@Bolton a co Ty, Tomek Cwiakala i oglądasz Turcję dla ardy gulera?
0
Dobra, Brazylia i tak nie ma szans na zwycięstwo, więc niech szybko odpada, a Rapha szykuje się na sezon
1
@July_6_BcN z chłopami to same problemy
1
@July_6_BcN lata mijają, ale pewne rzeczy pozostają bez zmian
0
@July_6_BcN no ale rozumiem, że jak chłopa nie miałaś, to tak nie masz?
1
@Lukikiki wszystko szło dobrze, aż się odezwał
0
@July_6_BcN oooookej, czyli adopcja kotów kwestią godzin
2
Embolo w starszych fifach to był gość. Nie miał najwyższego ovl, ale był silny, dosyć szybki i miał wykończenie
1
@Pawlak1992 nie no, szanujmy koleżankę
0
@July_6_BcN ale wiesz, że ja się uczciwie cieszę, że sobie kogoś znalazłaś? Lubie Cię i życzę Ci dobrze
3
Rok 2010, mistrzostwa świata w RPA, Barcelona Hiszpanom zgarnia złoto, Forlan gra fajny turniej, Pepsi robi sztos reklamę pod imprezę. Wszędzie leci Waka Waka, Pique wyrywa milfa … Kiedyś to było
0
@July_6_BcN opowiadaj, czym się zajmuje, ile ma lat, kim są rodzice?
2
Szkoda, że na mistrzostwa świata nie jeżdżą tylko reprezentacje, które potrafią grać w piłkę. Dzieci z bullerbyn kiedy grają?
0
@July_6_BcN no weź, bo nie wiem czy mam gratulować
Myślałem, że swojemu najlepszemu psiapsi z la bamby powiesz
0
@FcPortoFan1999 musieliby pokonać Hiszpanów
0
@July_6_BcN masz chłopaka?
0
@tbas tylko popisowcy nic nie dają
0
@FcPortoFan1999 ani Digidong najlepszym zawodnikiem, ani Holandia wygra mistrzostwa
1
@Nazio_87 ale psów nie obrażaj. Fantastyczne zwierzęta
1
@Nazio_87 no ale chyba możemy być jak psy ogrodnika?
1
@FcPortoFan1999 Oski, chyba urodzinowe piccolo za mocno weszło
1
@Nazio_87 że nas zdradzają?
13
De jong gotowy i wypoczęty bo od lutego, czy marca walił w uja w Barcelonie
3
Co to kurła jest? XD
5
@FcPortoFan1999 panie pilocie, dziura w samolocie
4
Spokojnie, zaraz się rozkręci