5

Julek, ja Cię nie podpuszczam, ale nie napiszesz na swoich socjalach „puta madrid y visca el Barca”

1

@macio_944 nie no, tak to nie. Z tych wszystkich herbów, które zbieracie starczy na Haalanda

1

@majkiii mogłeś skończyć przed „tatuaż” to byś zebrał więcej herbów

2

@Kgorecki2500 Ty, a jakby zarabiać w Australii, a żyć w Polsce?

2

@macio_944 sytuacja win - win
My nie bierzemy Alvareza, a w Atletico pożar

7

@Luciano99 +1

Btw. @Frimpong nie ma takich luksusów w domu

1

Alvarezowi to nawet nie pasuje ta 9 na plecach. Transfer nie ma już sensu

7

@Luciano99 Ambasada ma silne wpływy w klubie. Nie ma innego logicznego wytłumaczenia

1

@Hindus w tym klubie powinien być jakiś właściciel Januszexu na dyrektorze finansowym, bo bez kreatywności daleko nie pojedziemy XD

5

Kurde, to już wolę przemęczyć się kolejny rok z Rekinem, dołożyć drugie sto baniek i liczyć na przyjście Haalanda :/

1

@Safrani berkowicz nieraz gada bzdury, ale przynajmniej nie jest destrukcyjny w imię swoich prywatnych interesów

2

@draxidox wipler, to największa zakała konfederacji

0

Drogba dzisiaj nie gra?

0

@Frimpong może potrzebujecie Koemana na ławce??

0

@Frimpong Kodiemu chyba idzie trochę lepiej niż na codzień w Live?

4

90+3 Gjokeresz na 2:2
De Jong drepcze za napastnikiem, którego miał kryć

3

@Katalończyk 99 la bamba nie zawodzi

25

0

Lukaku to tak może grać w dwóch drużynach?

0

@Lanosss bogatsze kluby miały problem. Zobaczymy

0

@Lanosss chyba i tak będzie za mało

1

@FcPortoFan1999 to może trzeba przerzucić się na soccer?

6

@Lanosss dla nich fpp nie istnieje?

3

Nie świadczy to o nas dobrze, że odpadliśmy z takimi leszczami

2

@Frimpong Polaków nie trzeba orać

2

2:0 to niebezpieczny wynik

1

@Comentateiro chyba winem do japy

1

Nie wiem, czy to rozsądne tak igrać z Gjokereszem…

2

@Dari0G chodzi o to, że jak @clyde nie poleci na picke, to poleci na plejkę

2

@Luciano99 ale bydlak. Na rynku azjatyckim można się takim wyróżnić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?