KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
O kurna ale składzik wleciał do Ence :o Na papierze wygląda kozak.
0
@KmN po bramce która odbije się od dupy Felixa.
5
@szymek029 nie no tego pajaca tu nie chce toksyczny i grać w LM nie potrafi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Myślę że jakby zrobili 50 tysięcy podań zamiast 25 tysięcy to byśmy wygrali
a tak serio D.N.O Barcelony musi odejść.
2
frajerzy mieli wygrany mecz przy poddanej już Valencii, w ryj powinni dostać na wejściu do szatni.
1
Wincyj podań do tyłu wtedy na pewno się uda! XDD
1
Jestem wkurwiony bo Valencia w 2 połowie nie istniała a te patałachy mogli strzelić co najmniej 2 bramki więcej, w zamian dali strzelić Valencii.
1
Myślę że Lewy coś strzeli w tym meczu.
50
Jego syn może to zobaczyć.
18
Że coś takiego jak ten komunista ma czelność się wypowiadać i zasiadać w Polskim sejmie.
3
@Bilon87 złoto xd
0
@Rl9k1nG poszedłem sobie na spacer :P
1
Dobrze że drugiej połowy nie obejrzałem bo tylko bym zmarnował czas.
11
Torres po tym swoim głośnym wywiadzie w którym stwierdził że jest rekinem zagrał z 2 dobre mecze i wrócił do swojej beznadziejności.
11
@AbelKabel to nie dziennikarka tylko propagandzistka Tuskowa.
0
@cinero1996 żonie nic, kochance i dziewczynie tak samo bo co mam im kupować jak ich nie mam? xd
7
@parpe to właśnie żydzi zaczęli pluć na nasz kraj i nazywać niemieckie obozy polskimi, to również oni zaczęli wmawiać że wyssaliśmy antysemityzm z mlekiem matki także nie rozumiem tego wchodzenia tym mordercom palestyńskich obywateli w tyłek tylko dlatego że poseł zgasił gaśnicą świeczkę.
2
@ciema Mi też jest wstyd kiedy państwo izrael pluje i atakuje nasz kraj i ludzi w nim mieszkających i twierdzi np. że obozy Hitlerowskie były Polskie a polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki.
10
Świeckie państwo tak właśnie będzie wyglądać u tych hipokrytów, będą sobie jakieś żydowskie święto obchodzić a pluć na katolików.
0
mlekołak odleciał a w komentarzach klasycznie wyzywa ludziom matki, ha tfu.
2
W ryj powinni dostać po tym meczu bo dosłownie rzygać się chce jak to się ogląda.
5
Te strzały XDD moja babcia by to nawet wybroniła.
2
D.N.O Barcelony jak ja tego nienawidzę mieć piłke na nodze i zamiast oddać strzał na bramkę to 500 podań z których nic nie wynika i strata piłki.
3
Zaczęli strzelać z dystansu wow, szkoda że siła tych strzałów jest taka śmieszna i wszystko w bramkarza xD
5
Nasza obrona dzisiaj upośledzona jak obrońcy w EA FC 24.
38
Jak ja nie lubię tego hipokryty zwłaszcza że on pierwszy był do grillowania Barcy w tamtym sezonie gdy przegrywała, remisowała przy tylu kontuzjach.
49
Ale czy skłamali? XDD
0
@Piorun Potwierdzam, ja mam od blisko 2 lat światłowód i 0 problemów.
21
pokolenie debili.