6

O kurna ale składzik wleciał do Ence :o Na papierze wygląda kozak.


0

@KmN po bramce która odbije się od dupy Felixa.

5

@szymek029 nie no tego pajaca tu nie chce toksyczny i grać w LM nie potrafi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Myślę że jakby zrobili 50 tysięcy podań zamiast 25 tysięcy to byśmy wygrali

a tak serio D.N.O Barcelony musi odejść.

2

frajerzy mieli wygrany mecz przy poddanej już Valencii, w ryj powinni dostać na wejściu do szatni.

1

Wincyj podań do tyłu wtedy na pewno się uda! XDD

1

Jestem wkurwiony bo Valencia w 2 połowie nie istniała a te patałachy mogli strzelić co najmniej 2 bramki więcej, w zamian dali strzelić Valencii.

1

Myślę że Lewy coś strzeli w tym meczu.

50

Jego syn może to zobaczyć.


18

Że coś takiego jak ten komunista ma czelność się wypowiadać i zasiadać w Polskim sejmie.


3

@Bilon87 złoto xd

0

@Rl9k1nG poszedłem sobie na spacer :P

1

Dobrze że drugiej połowy nie obejrzałem bo tylko bym zmarnował czas.

11

Torres po tym swoim głośnym wywiadzie w którym stwierdził że jest rekinem zagrał z 2 dobre mecze i wrócił do swojej beznadziejności.

11

@AbelKabel to nie dziennikarka tylko propagandzistka Tuskowa.

0

@cinero1996 żonie nic, kochance i dziewczynie tak samo bo co mam im kupować jak ich nie mam? xd

7

@parpe to właśnie żydzi zaczęli pluć na nasz kraj i nazywać niemieckie obozy polskimi, to również oni zaczęli wmawiać że wyssaliśmy antysemityzm z mlekiem matki także nie rozumiem tego wchodzenia tym mordercom palestyńskich obywateli w tyłek tylko dlatego że poseł zgasił gaśnicą świeczkę.

2

@ciema Mi też jest wstyd kiedy państwo izrael pluje i atakuje nasz kraj i ludzi w nim mieszkających i twierdzi np. że obozy Hitlerowskie były Polskie a polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki.

10

Świeckie państwo tak właśnie będzie wyglądać u tych hipokrytów, będą sobie jakieś żydowskie święto obchodzić a pluć na katolików.


0

mlekołak odleciał a w komentarzach klasycznie wyzywa ludziom matki, ha tfu.


2

W ryj powinni dostać po tym meczu bo dosłownie rzygać się chce jak to się ogląda.

5

Te strzały XDD moja babcia by to nawet wybroniła.

2

D.N.O Barcelony jak ja tego nienawidzę mieć piłke na nodze i zamiast oddać strzał na bramkę to 500 podań z których nic nie wynika i strata piłki.

3

Zaczęli strzelać z dystansu wow, szkoda że siła tych strzałów jest taka śmieszna i wszystko w bramkarza xD

5

Nasza obrona dzisiaj upośledzona jak obrońcy w EA FC 24.

38

Jak ja nie lubię tego hipokryty zwłaszcza że on pierwszy był do grillowania Barcy w tamtym sezonie gdy przegrywała, remisowała przy tylu kontuzjach.


49

Ale czy skłamali? XDD


0

@Piorun Potwierdzam, ja mam od blisko 2 lat światłowód i 0 problemów.

21

pokolenie debili.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?