3

Gavi bez nogi by lepiej bronił niż ten ręcznik.

1

Ćwiąkała coś mówił że Villareal nie ma bramkarza to niech spojrzy na Barcelone XD

0

Ja pierdziele jaki ręcznik na bramce.

0

Roque już pewnie nie wejdzie, chciał go wpuścić na minę przy 0:2 XDD

edit: jednak wchodzi.

0

Dlaczego ten co faulował Cancelo bez zółtka? xD

3

no Pedri w końcu brameczka.

0

Ładna bramka Gundo.

1

Rzygać się chce jak się na to patrzy.

1

@HighestInTheRoom ja tego mr krychy nigdy nie obejrzałem, widziałem tylko urywki jak drze ryja z jakimś bezbekowym tekstem co mnie odrzucało, może dzieci i dorastających 15 latków to bawi ale nie mnie a Książula z Wojtkiem fajnie się ogląda.

8

Taki widok zastałem po wejściu do kibla w warsztacie @Luciano99 twoja mina @Kessie bezcenna.
https://i.imgur.com/ZHx1bQa.jpeg

0

Jurek Kibel siadłby na trenera w Barcelonie wyszlifował i doszlifował by Pedriego, Gaviego i innych młodych i przede wszystkim schował tą bezjajeczność jaka panuje w tym klubie.

2

Oby w klubie poszli po rozum do głowy i nie przedłużali kontraktu z tym pseudo kapitanem, wolę obejrzeć jakiegoś młodziaka który jak nawet będzie popełniał masę błędów to będzie i tak lepsze niż ten podstarzały średniak którego nie powinno być w tym klubie od 2:8 z Bayernem.

2

Skoro Fermin nie mógł wejść to mógł wpuścić Cancelo który pomoc też może obskoczyć ewentualnie de Jonga ustawić z powrotem do pomocy ale po co lepiej wpuścić placka Roberto.

3

Laporta to chyba jeździ do tych arabów i sam prosi żeby coś kupili po czym araby stawiają szwedzki stół, alko i odmawiają xd

4

Może i real madryt nie ma już szans na tryplet za to Barcelona też xD

3

Roberto by wyścig z wielbłądem nawet przegrał i jeszcze by został zdeptany, wyginaj z tego klubu.

42

Zajebiste wejście pseudo kapitana pokopał piłkę żeby podbić posiadanie, stracił piłkę przeciwnik strzelił bramkę i od tamtej pory go nie ma na boisku XDDDDDDD

2

Nie mogę patrzeć na tego pseudo kapitana od 2:8 z Bayernem już wtedy powinien się pakować z tego klubu a on dalej tu jest bo w 1 meczu na 10 strzeli bramkę, potem się połamie na pół roku, potem znowu wróci strzeli bramkę i tak w kółko łącznie z przedłużaniem kontraktu.

0

I tu jeszcze 2 tygodnie temu pojawiały się głosy żeby go zostawić na kolejny sezon xD

5

el Capitano!!!!!! XDDDDDD

0

Cancelo to po co został powołany żeby siedzieć na ławce?

1

Ferran Torres od bohatera do zera.

0

De Jong na obronie i gra nam pierdnęła.

0

Marek lecz się szybciej proszę.

2

Ale brameczka Yamala :OOOOO

9

A co to za kreseczka? :P


2

Michał atakuje xD


4

@Matheu12 Oni oferują przez telefon kwotę podobną do tej którą chcesz a potem jak tam przyjeżdżasz każą czekać godzinami i dopiero po 5 albo 6 godzinach przychodzi facet i proponują ci połowę tego co oferowali przez telefon xD

Jak już przy nich jesteśmy to kłamią w ogłoszeniach w jakim to auto nie jest świetnym stanie albo wrzucają auta których w ogóle nie mają w ofercie czy po przyjeździe do nich okazuje się że auto nie stoi np. na oddziale w Piasecznie a Wrocławiu.

2

Oni żyją w swoim świecie xD


1

@kamillek88 bo wałek sędziowski dla realu w którym to Almeria została okradziona to nie są ważne sprawy w kontekście walki Barcy o mistrzostwo xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?