KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gavi bez nogi by lepiej bronił niż ten ręcznik.
1
Ćwiąkała coś mówił że Villareal nie ma bramkarza to niech spojrzy na Barcelone XD
0
Ja pierdziele jaki ręcznik na bramce.
0
Roque już pewnie nie wejdzie, chciał go wpuścić na minę przy 0:2 XDD
edit: jednak wchodzi.
0
Dlaczego ten co faulował Cancelo bez zółtka? xD
3
no Pedri w końcu brameczka.
0
Ładna bramka Gundo.
1
Rzygać się chce jak się na to patrzy.
1
@HighestInTheRoom ja tego mr krychy nigdy nie obejrzałem, widziałem tylko urywki jak drze ryja z jakimś bezbekowym tekstem co mnie odrzucało, może dzieci i dorastających 15 latków to bawi ale nie mnie a Książula z Wojtkiem fajnie się ogląda.
8
Taki widok zastałem po wejściu do kibla w warsztacie @Luciano99 twoja mina @Kessie bezcenna.
https://i.imgur.com/ZHx1bQa.jpeg
0
Jurek Kibel siadłby na trenera w Barcelonie wyszlifował i doszlifował by Pedriego, Gaviego i innych młodych i przede wszystkim schował tą bezjajeczność jaka panuje w tym klubie.
2
Oby w klubie poszli po rozum do głowy i nie przedłużali kontraktu z tym pseudo kapitanem, wolę obejrzeć jakiegoś młodziaka który jak nawet będzie popełniał masę błędów to będzie i tak lepsze niż ten podstarzały średniak którego nie powinno być w tym klubie od 2:8 z Bayernem.
2
Skoro Fermin nie mógł wejść to mógł wpuścić Cancelo który pomoc też może obskoczyć ewentualnie de Jonga ustawić z powrotem do pomocy ale po co lepiej wpuścić placka Roberto.
3
Laporta to chyba jeździ do tych arabów i sam prosi żeby coś kupili po czym araby stawiają szwedzki stół, alko i odmawiają xd
4
Może i real madryt nie ma już szans na tryplet za to Barcelona też xD
3
Roberto by wyścig z wielbłądem nawet przegrał i jeszcze by został zdeptany, wyginaj z tego klubu.
42
Zajebiste wejście pseudo kapitana pokopał piłkę żeby podbić posiadanie, stracił piłkę przeciwnik strzelił bramkę i od tamtej pory go nie ma na boisku XDDDDDDD
2
Nie mogę patrzeć na tego pseudo kapitana od 2:8 z Bayernem już wtedy powinien się pakować z tego klubu a on dalej tu jest bo w 1 meczu na 10 strzeli bramkę, potem się połamie na pół roku, potem znowu wróci strzeli bramkę i tak w kółko łącznie z przedłużaniem kontraktu.
0
I tu jeszcze 2 tygodnie temu pojawiały się głosy żeby go zostawić na kolejny sezon xD
5
el Capitano!!!!!! XDDDDDD
0
Cancelo to po co został powołany żeby siedzieć na ławce?
1
Ferran Torres od bohatera do zera.
0
De Jong na obronie i gra nam pierdnęła.
0
Marek lecz się szybciej proszę.
2
Ale brameczka Yamala :OOOOO
9
A co to za kreseczka? :P
2
Michał atakuje xD
4
@Matheu12 Oni oferują przez telefon kwotę podobną do tej którą chcesz a potem jak tam przyjeżdżasz każą czekać godzinami i dopiero po 5 albo 6 godzinach przychodzi facet i proponują ci połowę tego co oferowali przez telefon xD
Jak już przy nich jesteśmy to kłamią w ogłoszeniach w jakim to auto nie jest świetnym stanie albo wrzucają auta których w ogóle nie mają w ofercie czy po przyjeździe do nich okazuje się że auto nie stoi np. na oddziale w Piasecznie a Wrocławiu.
2
Oni żyją w swoim świecie xD
1
@kamillek88 bo wałek sędziowski dla realu w którym to Almeria została okradziona to nie są ważne sprawy w kontekście walki Barcy o mistrzostwo xD