KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sintesox gorzej jak się połamie i znowu 2 lata leczenia xD
30
Jeszcze jest to niepotwierdzone więc zachowajmy spokój ale ponoć w Kazaniu chłop nie podtarł pupy po sraniu.
4
W końcu normalna temperatura w nocy i otwarte okno faktycznie coś daje.
3
Co za łeb miał jeszcze rok kontraktu w Wolverhampton ale wolał iść do ligi pustynnej w wieku 26 lat xD
31
Na wywiadówki i zakończenie roku mógłbym chodzić do takiej Pani.
https://x.com/AHaman1916/status/1672171953082302465
1
@tomek8756 Nie wiem co by powiedział ale jedno jest pewne przekręciłby się po kieliszku.
0
@JohnA zbłaźnią się po całości tym bardziej po tym jak żółw ich opluł rok temu przy przedłużaniu kontraktu z p$g xd
0
@SuperPatsonFCB ten właściciel zginął razem z nimi :P
3
@TR3YWAY przecież admini tam to takie same bydło jak większość tej społeczności dlatego 90% osób tam to patola.
1
@Bykunn To tak zwany lotnik, daj mu wody a niedługo jak odpocznie sam odleci. Teraz jest sezon gdy hodowcy gołębi pocztowych wypuszczają swoje gołębie w dalekie trasy i mierzą sobie ich czasy powrotu.
0
@barcelonaLM Nawet jak wypłyneli to nie mają już tlenu bo tą łódź można otworzyć tylko z zewnątrz.
7
Komentarz usunięty
0
@pt9 Mogę ci sprzedać argentyński kaktus za tyle.
3
@Eto'o9 R10 nie prawda bo 3, może jeszcze przedłużyć kontrakt z City.
0
Nie był powołany też turbo grosik, do tej pory jedyny skrzydłowy robiący wiatr. Czy trener widzi jakieś błędy które popełnił w swojej selekcji, być może trzeba było jednak powołać turbo debila?
0
@Deviler a to on kiedyś odszedł? xd
1
Roman chyba dzisiaj podwójną stawkę dał za pisanie o Mentzenie xD
2
Normalna temperatura to max 25 stopni ale nie 30 i to w chłodzie, zabierać te upały w piz..
2
@IronSanHybrid u mnie dzisiaj mielone, ziemniaczki i buraczki.
2
@Cvzx a moim zdaniem Tomaszewski powinien udać się już do domu pomocy społecznej bo głowa siadła.
8
@Criss18Barca on był za głupi by to zrobić, obstawiam że udusił się rzygami albo uderzył nawalony głową w ściane.
0
Neymar nie wróci do FC Barcelony prezydent P$G Nasser bin Ghanim Al-Khelaïfi powiedział że nie puści Neymara do klubu od którego kupił go za 222 miliony euro a sam Neymar nie jest zainteresowany grą za frytki. [Krycha FCB] [1]
1
a taki talent miał być przynajmniej tak nasi mejweni pisali w szmatławcach XD
9
ale wyjaśniony został madryciak xD
2
@Kubox i to tyle z gadania że wcale nie chodziło o pieniądze bo tak to wybrałby arabów. W USA zarobi jeszcze więcej z eventów, sponsorów itd + lepsze miejsce do życia.
13
ale ją Stano złomuje xD
8
@abram3k czyli SPORT który codziennie wymyśla coś nowego i 90% ich newsów się nie sprawdza jest wiarygodniejszym źródłem od Romero?
14
Nie no jak przyjaciel Viniciusa tak mówi to ja mu wierze xD
16
@michal26 Jak oni teraz nas traktują jak gówno w czasie wojny kiedy wysyłamy im pomoc humanitarną, sprzęt wojskowy, socjał dla ich obywateli, paliwo itd to nie chce wiedzieć co będzie jak ta wojna się skończy.
10
@abram3k W tamtym sezonie zamknął wam japy a dopiero teraz wyskakujecie z jaskiń :)