4

Nawet sędzia się śmieje z Fatiego.

5

ale ten Fati jest beznadziejny.

7

I pomyśleć że gdyby Xavi dawał więcej szans Torre mielibyśmy już ogranego pomocnika i świetnego zmiennika a tak to chłopak pewnie odejdzie na wypożyczenie i tyle z niego będzie, szkoda jeszcze Garrido.

0

Iniesta jakie ciasteczko dał. On dalej to ma :)

13

1

@Pawel13sz To jest takie piękne że do tej pory śmieje się jak to czytam :D

1

@Sulimo ja kiedyś dostałem to i ty pewnie też, śpij słodko aniołku.


4

Peszkin zakończył karierę piłkarską.


4

@macio_944 ale czemu mnie atakujesz i twierdzisz że pier**** głupoty Maciusiu jak nie napisałem o tym że to coś złego, chodziło mi o to czy to prawda że ma fabryki komarów bo nie byłem na tyle poinformowany żeby o tym wiedzieć ;)

0

6

Jakby Liverpool chciał Kessiego to Romero już dawno by o tym mówił a ten szmatławiec sport codziennie co innego wymyśla.

a z tego prykłem xd


8

@VegetaPolska wyrzucił 500 zł bo to dla niego za mało, teraz Jarek i Donald dadzą na niego 800!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kidd Udowodnij że je znalazłeś.

13

Śmiechłem mocno.


14

Nawet stary Messiego chce jego powrotu.



0

mm mm mm Antonella mm mm odgrywa ważną rolę w powrocie Messiego mm mm

0

@Cotutajsiedzieje w dobrej cenie go wyciągneli patrząc na to ile Chelsea zapłaciła za Fernandeza.

1

szybko poszło.


17

Pewnie jak Roberto dlatego że jest wychowankiem.


10

Potrzebujemy też minut dla młodych a nie granie ciągle Roberto jak tylko jest zdrowy.

0

Przynajmniej Valladoid spada to jedyny plus tego meczu.

12

Barcelona nie potrzebuje prawego obrońcy bo jest S. Roberto, Barcelona nie potrzebuje pomocnika bo jest S. Roberto, Barcelona nie potrzebuje skrzydłowego bo jest S. Roberto, młodzi? Po co? jest Sergi Roberto i tak to się będzie kręcić xD

4

może i Fati stracił piłkę zaraz po wejściu na boisko i nie chciało mu się wrócić jej odebrac i dzięki temu Celta strzeliła 2 gola ale no może zostać bo strzelił bramkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie wiem który gorszy Fati czy Torres.

0

@Azi zacznę płakać jak zaraz nam wsadzą ze 2 jeszcze.

3

Gavi za Christensena xDD

0

@koziar to może chociaż by trochę ropy dali.

0

Gdybym miał klub i miał w nim Roberto czy takiego Alonso to sprzedałbym ich do Arabii za 2 wielbłądy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?