0

Oo kurde ale to jest dobre

1

Pamietam młodego Borka gdy jeszcze zaczynał, od razu było wiadome, że zrobi karierę. Teraz trochę traci się do niego sympatii

0

Messi śmierdzi ? XD serio takie coś było ?

0

Jak mogłeś powiedzieć, że kiedyś miałem lepszy brzuch

0

Przecież wiem jaka była historia Aleixa Vidala, ale czy to znaczy, że każdemu komu zależy ma być jak z Aleixem Vidalem ?

1

Może być interesujące

0

A znam, ale ja tylko napisałem o tym jak zależy mu na tym by odnieść sukces, nie zakładam z góry, że zostanie skreślony

0

Vidal nigdzie jeszcze nie skończył, ostatnio wraca do łask. Wkrótce wyjdzie i w pierwszym składzie

0

Pytanie co będzie z Dembele i Malcomem gdy wróci Messi. Bo wątpię by przesunął Coutinho na pomoc i odsunął Arthura. Oboje będą grzać ławę, taki już problem bogactwa

14

Malcom się autentycznie popłakał po bramce, co pokazuje jak bardzo mu zależy by odnieść sukces tutaj w Barcelonie

0

Mam nadzieję, że robili screeny

49

Każdy pała zapałem by obejrzeć

1

Tak, bo Dembele zawsze gra dobre mecze

0

Wątpię by udało się Realowi znowu wygrać, choćby dlatego, że Ronaldo był kluczowy w fazie pucharowej

0

Fajnie jakby ten ich cały zrąbany gameplay wyrzucili do kosza i zbudowali coś nowego. Ja osobiście zacząłem grać w PES i gameplay daje satysfakcję. Jednak PES jest niszczony w każdym innym aspekcie, takie połączenie FIFA z PES to byłaby idealna gra

0

Mascherano miał wspaniały turniej

0

CR7 może być pierwszym

0

Gdyby nie groźba wyjścia z La Liga to nawet nie byłoby tematu

33

Skromny jak zawsze

0

każdy ma swoje powody dlaczego nie ufa lekarzom, mnie też już jeden zawiódł i to na tyle poważnie, że zmarnował wiele mojego cennego czasu

11

Casillasa wypchnął tylnymi drzwiami, w Ronaldo widział biznes, a do tego zniszczył kadrę przed mundialem.

10

Załóżmy się

3

Prawdę mówiąc Ernesto coraz lepiej wychodzi

8

Kochamy Cię El Pistolero

5

Powiedziałbym co myślę o tym co napisałeś ale dostałbym bana

0

Bartek by nie pogrążać Pereza ukrywał emocje

1

Festiwalu narzekania ciąg dalszy

0

Obstawiam, że wygra Griezmann

0

Świat schodzi na psy

3

Beka jak PSG nie wyjdzie z grupy xD Cały ten ich projekt pójdzie w piz*u

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?