Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan9 Że niby Barcola byłby dla nas dobry?
2
@Messibestplayerintheworld Co to jest za jełop. Urugwaj w 2018 eliminował jego Portugalię w 1/8 a teraz byli gorsi od Kolumbii. Już nie będę wspominał, że w 2014 nie wyszli z grupy kosztem USA a ostatnio Afryka ich pokonała. Jego kariera mundialowa to zwykły żart.
0
@clyde To jest jedyny argument.
2
@fotohobby To prawda, ale nie obrażę się jak zakończy go już stary Modrić z ekipą.
5
@Eklerek To są właśnie napastnicy z ligi portugalskiej. Ostatni, który serio nie zawiódł po transferze do topowej ligi to Falcao jeśli się nie mylę.
0
@clyde Przecież Messi dostał ostatnią ZP w zdecydowanie większości za Katar xD
Co ty w ogóle gościu mówisz? Podsumuj sobie nagrody ZP podczas Mundiali. Zidane 98, Nazario 2002, Cannavaro 2006, Modric 2018, Messi 2022.
2
@xvcWinterSoldier Normalnie każdy piłkarz za takie coś by dostał ZP, ale Messi gra w Stanach a nie w Europie i to może być decydujące. Dodatkowo Messi ma już 8 i każdy myślał, że ta ósma to była ostatnia spinająca wszystko. No ja bym mu dał ZP jakby to osiągnął, bo jest naprawdę najlepszy na świecie i to udowadnia.
2
@barcu$ Tak to się ułożyło i tyle. Łatwo jest do 1/4 potem już się zaczną schody. Kolumbia gra jak drużyna, która może walczyć o medal.
5
Jako, że faza grupowa się skończyła to jak ocenicie zmianę formatu? Więcej meczów, więcej drużyn, 3 drużyny wychodzą z grupy. Ja osobiście uważam, że zmiana na minus. Faza grupowa przez poziom drużyn, fakt, że wychodzą 3 drużyny oraz więcej grup więc słabsze grupy stała się łatwa dla gigantów. Nie wiem może narzekam zbytnio, teraz zaczną się playoffy więc liczę na realną dramaturgię.
4
@tomcias10 Nie będzie takiego meczu.
4
Argentyna teraz spacerek do ćwierćfinału, ale już starcie z Kolumbią to mogą być męczarnie. To jest ta sama półka rywala co topowa kadra z Europy co z resztą nam potwierdziło spotkanie z Portugalią, dodatkowo mają charakter.
3
Scaloni z szacunku do Europejczyków podarował nam dodatkową godzinę snu.
2
@MOLESTA Takie wnioski wyciągasz po jednym meczu? Weź gościu nie kompromituj się.
1
@BojanKriKicz Dodatkowo zatrzymuje ich wielka Lechia Gdańsk.
0
Ciężko się ogląda tą Hiszpanię. Jak tak mają grać to niech lepiej dadzą wygrać to trofeum drużynie, która potrafi grać w piłkę jak Francja.
0
@gora Brazylia gra z meczu na mecz lepiej.
0
@sebasarna W 1/8 mogą się zmierzyć z Brazylią.
1
@Szmulek Sam też był młodym chłopakiem, który nie przykładał się do tego, że gra w klubie pokroju Barcelona.
0
@Starrk Nie było tego samego. Teraz ta ich ofensywa jest bardzo szybka, dynamiczna. Takiego ataku 4 lata temu nie mieli.
0
@Rifek Francja nie odpuszcza.
7
Szczerze to Norwegia swoim dzisiejszym podejściem do meczu mocno mnie zraziła do siebie. Nie życzę im sukcesu na tym Mundialu po takiej zagrywce. Drabinkę by mieli trudną zarówno z jednej jak i drugiej strony zapewne.
0
@Starrk Czyli kalkulacja wygrała.
0
Czemu Norwegia mecz oddaje?
1
@Litman A tutaj ludzie nadal w szoku, że za Alvareza trzeba zapłacić takie same pieniądze.
0
@AmigoBlancos Tak karierę zakończył, że opuścił dosłownie ZERO spotkań kadry. To był jakiś emocjonalny słowotok po 3 z rzędu rok po roku przegranym finale.
6
Dobra decyzja. Brak był tu konfrontacji. Nie róbmy jaj z tego sportu. To, że tutaj są nienawistni ludzie na tej stronie nie zmienia faktów.
11
Te mecze z młodym Cristiano i Messim, a obok Xabi Alonso, Xavi, Iniesta, Ozil czy Benzema to był peak futbolu.
12
@Karol145 Spokojnie, jeszcze przyjdzie na to czas.
0
@derus Frankie De Jong ma rację…
1
Lincz na Gordona ze strony komentatorów jest tylko dlatego, że trafił do Barcelony za dość duże pieniądze, ale wcale nie są to niepoważne kwoty gdy mówimy o graczach Premier League. On dziś nie był tak słaby jak go przedstawiają.