0

@Kapitan9 Że niby Barcola byłby dla nas dobry?

2

@Messibestplayerintheworld Co to jest za jełop. Urugwaj w 2018 eliminował jego Portugalię w 1/8 a teraz byli gorsi od Kolumbii. Już nie będę wspominał, że w 2014 nie wyszli z grupy kosztem USA a ostatnio Afryka ich pokonała. Jego kariera mundialowa to zwykły żart.

0

@clyde To jest jedyny argument.

2

@fotohobby To prawda, ale nie obrażę się jak zakończy go już stary Modrić z ekipą.

5

@Eklerek To są właśnie napastnicy z ligi portugalskiej. Ostatni, który serio nie zawiódł po transferze do topowej ligi to Falcao jeśli się nie mylę.

0

@clyde Przecież Messi dostał ostatnią ZP w zdecydowanie większości za Katar xD
Co ty w ogóle gościu mówisz? Podsumuj sobie nagrody ZP podczas Mundiali. Zidane 98, Nazario 2002, Cannavaro 2006, Modric 2018, Messi 2022.

2

@xvcWinterSoldier Normalnie każdy piłkarz za takie coś by dostał ZP, ale Messi gra w Stanach a nie w Europie i to może być decydujące. Dodatkowo Messi ma już 8 i każdy myślał, że ta ósma to była ostatnia spinająca wszystko. No ja bym mu dał ZP jakby to osiągnął, bo jest naprawdę najlepszy na świecie i to udowadnia.

2

@barcu$ Tak to się ułożyło i tyle. Łatwo jest do 1/4 potem już się zaczną schody. Kolumbia gra jak drużyna, która może walczyć o medal.

5

Jako, że faza grupowa się skończyła to jak ocenicie zmianę formatu? Więcej meczów, więcej drużyn, 3 drużyny wychodzą z grupy. Ja osobiście uważam, że zmiana na minus. Faza grupowa przez poziom drużyn, fakt, że wychodzą 3 drużyny oraz więcej grup więc słabsze grupy stała się łatwa dla gigantów. Nie wiem może narzekam zbytnio, teraz zaczną się playoffy więc liczę na realną dramaturgię.

4

@tomcias10 Nie będzie takiego meczu.

4

Argentyna teraz spacerek do ćwierćfinału, ale już starcie z Kolumbią to mogą być męczarnie. To jest ta sama półka rywala co topowa kadra z Europy co z resztą nam potwierdziło spotkanie z Portugalią, dodatkowo mają charakter.

3

Scaloni z szacunku do Europejczyków podarował nam dodatkową godzinę snu.

2

@MOLESTA Takie wnioski wyciągasz po jednym meczu? Weź gościu nie kompromituj się.

1

@BojanKriKicz Dodatkowo zatrzymuje ich wielka Lechia Gdańsk.

0

Ciężko się ogląda tą Hiszpanię. Jak tak mają grać to niech lepiej dadzą wygrać to trofeum drużynie, która potrafi grać w piłkę jak Francja.

0

@gora Brazylia gra z meczu na mecz lepiej.

0

@sebasarna W 1/8 mogą się zmierzyć z Brazylią.

1

@Szmulek Sam też był młodym chłopakiem, który nie przykładał się do tego, że gra w klubie pokroju Barcelona.

0

@Starrk Nie było tego samego. Teraz ta ich ofensywa jest bardzo szybka, dynamiczna. Takiego ataku 4 lata temu nie mieli.

0

@Rifek Francja nie odpuszcza.

7

Szczerze to Norwegia swoim dzisiejszym podejściem do meczu mocno mnie zraziła do siebie. Nie życzę im sukcesu na tym Mundialu po takiej zagrywce. Drabinkę by mieli trudną zarówno z jednej jak i drugiej strony zapewne.

0

@Starrk Czyli kalkulacja wygrała.

0

Czemu Norwegia mecz oddaje?

1

@Litman A tutaj ludzie nadal w szoku, że za Alvareza trzeba zapłacić takie same pieniądze.

0

@AmigoBlancos Tak karierę zakończył, że opuścił dosłownie ZERO spotkań kadry. To był jakiś emocjonalny słowotok po 3 z rzędu rok po roku przegranym finale.

6

Dobra decyzja. Brak był tu konfrontacji. Nie róbmy jaj z tego sportu. To, że tutaj są nienawistni ludzie na tej stronie nie zmienia faktów.

11

Te mecze z młodym Cristiano i Messim, a obok Xabi Alonso, Xavi, Iniesta, Ozil czy Benzema to był peak futbolu.

12

@Karol145 Spokojnie, jeszcze przyjdzie na to czas.

0

@derus Frankie De Jong ma rację…

1

Lincz na Gordona ze strony komentatorów jest tylko dlatego, że trafił do Barcelony za dość duże pieniądze, ale wcale nie są to niepoważne kwoty gdy mówimy o graczach Premier League. On dziś nie był tak słaby jak go przedstawiają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?