Kuchar
Dołączył/a: listopad 2025
Cieszyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No, szybko poszło xD
2
No to jedziemy! Mam złe przeczucia, ale niech chłopaki pokażą że się mylę. JAZDA!
4
Oczywiście, Bramka Z Dupy im. Śmietankowych xD
14
Niestety muszę się zgodzić z Carragherem. Po odejściu Inigo obrona zupełnie się rozsypała, widać teraz że to on był główną postacią trzymającą z tyłu wszystko do kupy. Ewidentnie brakuje lidera:
- Cubrasi jest za młody, żeby dyrygować tyłem,
- Araujo jest zbyt nieodpowiedzialny i ma za mało inteligencji boiskowej, żeby być liderem,
- Eric jest zadaniowcem, bardzo dobrym, ale nie ma zadatków na lidera,
- Balde, Kounde to samo co wyżej.
Jedynym liderem defensywy, w ujęciu sportowym i mentalnym, jest moim zdaniem Andreas Christensen, ale nie wiadomo jak u niego ze zdrowiem.
4
To jest jakaś tragedia. Biorąc pod uwagę kontuzje, to mamy drastycznie gorszą kadrę niż rok temu. Nie kojarzę innego klubu, który by zaliczył taki zjazd pod kątem jakości kadry pierwszej drużyny.
3
@RoberDzik Jakby nie przeszło? Po wyborze trumpa cały pis odstawił żenadę z czapeczkami kultu MAGA drąc ryja w sejmie "donald trump, donald trump". Idiokracja już tutaj jest...
0
@kamiVeB Kto powiedział że to było do sędziego skoro nie było go już de facto na meczu? :D
4
Flick temu pajacowi jeszcze kozakiewicza sprzedał xDDDD
1
Flick dostał dwie żółte czy czerwoną?
3
Dlaczego oni nie walą na bramkę z 13-16 metra? To jest jakaś plaga mentalna już od dobrych 20 lat .
0
Brak Inigo odbije na się czkawką w tym sezonie. Wygląda na to, że chłop był podporą całej drużyny, nie tylko obrony.
0
@Derean To mogę zdemontować, bo byłem tam dwa tygodnie temu. Stadion, a raczej plac budowy, stoi i jest realny :D
1
@LeszekFCB Chłopie, to żeś się zbłaźnił teraz... Nutri-Score działa w obrębie jednej "grupy" produktowej. Ludzie, zanim się wypowiecie w Necie i zrobicie z siebie debila, poczytajcie chociaż 5 minut na temat na który się wypowiadacie.
9
No, klasyka kurwa mać. Zamiast 2-2 to kontra i 3-1.
1
Co mecz to samo, 3-4 setki muszą być zmarnowane. My musimy pół napadu wymienić, bo z taką skutecznością to możemy o majstrze pomarzyć.
5
Nie, trzymajcie mnie bo kurwa nie wytrzymam...
0
Tragedia, tu dzisiaj nawet pewnie punktu nie będzie
2
Kto by pomyślał, że to Rashford z ManU będzie nam dupsko ratował...
1
Araujo, zlituj się i daj nam już kurwa święty spokój...
2
Ponownie z Olmo w składzie nie mamy żadnej kontroli nad środkiem i mocno ograniczone możliwości przesyłania piłek z pomocy do ataku. Brak Fermina jest widoczny gołym okiem.
1
Jak tam Śmietankowi grają bo nie oglądam? Villarreal ma szansę na punkty?
0
Teraz patrzę na Livescore -Śmietankowi prowadzą z Kairatem PO KARNYM xD Oplułem stół jak to zobaczyłem :D
0
@michal26 Skąd żeś wziął te kraje? 3/4 tej listy nie będzie chciało się wiązać z czymś działającym na szkodę UE -Skandynawia na pewno, Czesi nas nie lubią i NIGDY nie zostawią UE w zamian za jakiś bzdury Wyszehrad, Państwa Bałtyckie prędzej będą zacieśniać współpracę z UE/NATO a nie tworzyć jakiś urojony sojusz. Wy myślicie, że weźmiecie sobie na listę X krajów które lubicie z powodu Y i wszyscy stworzą szczęśliwą rodzinkę przeciw ruskim. Masz na liście dwa kraje, które robią putinowi łaskę z połyskiem a nie masz na niej chociażby Francji czy Niemiec. Nie bierzcie się za coś, czego w ogóle nie rozumiecie .
1
@MYTO kaczyński jest żenujący...
2
No tak Śmietankowi dostali 5 bramek na mordę od Atletico i wjeżdża dyżurny temat, czyli "Nagreiraaaaaa" xD
Co wtopa Rządowych to grzeją jeden temat, który się ciągnie i ciągnie i NIC z niego nie wynika :D
0
To się zaczyna robić śmieszne... Śmietankowi pokazali, że narzekanie po KAŻDYM meczu może przynieść efekty, to i teraz większość trenerów się szmaci uprawiając cherry picking z meczu. Równie dobrze Flick mógłby powiedzieć, że cały świat widział że Sociedad powinno kończyć mecz (conajmniej) w 10.
Żałosne.
1
@Patinka353 Bo mało kto w ogóle rozumie piłkę nożną i potrafi faktycznie analizować to co się dzieje na boisku.
1
Jak już pisałem na LR, właśnie stamtąd wróciłem i nie dziwi mnie stanowisko ratusza. To jest plac budowy - dookoła stadionu ogrodzenie z blachy faliste, w środku ciężki sprzęt i materiały budowlane, żadnych barierek ani wykończonych klatek schodowych, nigdzie nie ma zadaszenia a koło sklepu i muzeum stoją kontenery budowlane xD Nasi w tym roku na Camp Nou raczej nie wrócą, o ile nie zdarzy się cud :D
2
@Pablozeusz No ja specjalnie żonę namawiałem żeby jechać tak późno w tym roku, żeby już stadion był gotowy. No i dupa :D Myślałem, że jak Szwagier chce grać już Puchar Gampera to na wrzesień normalnie będzie wszystko na 100% gotowe.
2
@RoberDzik To jeszcze lepiej, gdzieś mi to umknęło :D Za to w muzeum spędziłem ponad 2 godziny, później lunch w klubowej kawiarni i na końcu sklep... Zaraz spodziewam się telefonu z banku czy ktoś mi czasem karty nie ukradł jak zobaczą rozliczenia xD