0

@Maker0 To ostatnie przyjacielu. Barca mogła go przerosnąć. Tak jak Coutinho. Obaj na początku dobrze grali. Sam tego nie rozumiem i chciałbym żebyśmy odzyskali najlepszą wersja Frankiego

0

@TR3YWAY Poważnie jej nie znasz? Jest mi bardzo przykro z tego powodu

2

@YoungTalents Zależy od butów i od pory roku. W zimę zazwyczaj długie, w lato tylko krótkie i stopki.

0

@Maker0 Porównujesz Ajax z Barceloną? Aha

2

@Jaca27 Oczywiście, że to ona panie 'expert'

5

@FC1899Barca Riley Reid... Szkoda jej

1

@eosz To strach pomyśleć co to za zdjęcie. Tak, poczekaj 3 dni i przejdź na whatsapp. Kilka dni bez Facebooka i zobaczcie jaka panika...

0

Czy tylko mnie jako gracza nie interesuje ESL? Nie licząc pani Kujawskiej. Kompletnie nie wiem o co tam chodzi. W co grają itd. Może mi to ktoś przybliżyć jak to się rozgrywa i wgl?

0

Falubaz Zielona Góra jedyną korone jaką mogą mieć...
Prawda

1

Jeśli jakimś cudem stracimy Ter Stegena to będzie największa porażka tego zarządu od czasu odejścia Neymara. Niech już kończą tą kadencję i pora pozbyć się kilku zgniłych jabłek. Poza tym odsyłać do klauzuli.

0

@LuisSalvano Jesteś bardzo cool

5

@LuisSalvano Przecież sam go chciałeś co ty pieprzysz teraz

0

@4drian0 Ok, dzięki ;d

0

@Lord_Vader Nic, ale myślałem, że ktoś się zdecyduje jednak wybrać z pośród tyłu ludzi i będzie afera wielka

0

Co z tą 'inwazją' na strefe 51? Kiedy to wydarzenie miało być i co z tego wyszło? Akurat oglądam film na netflix 'Strefa 51' dlatego mi się przypomniało

1

@ziutekFCB Sprawdź sobie w słowniku co to znaczy chłopie 'sarkazm'

0

@AdiKingu96 Oczywiście. A niestety nim będzie do końca kariery

0

@deyna2018 Tak jest

0

@Hushovt Wszystko inne z takich tradycyjnych rzeczy lubię, więc chyba jednak wiem :D. A no za rybami jeszcze nie przepadam poza trzema

1

Czy tylko mnie jako gracza nie interesuje ESL? Nie licząc pani Kujawskiej. Kompletnie nie wiem o co tam chodzi. W co grają itd. Może mi to ktoś przybliżyć jak to się rozgrywa i wgl?

0

@Hushovt Ble obrzydlistwo. Galat wgl nie rozumiem fenomenu tego... Dania

0

Orientuje się ktoś kiedy będzie Walking Dead na netflix? Tzn nowy sezon

0

Jaki posiadacz Huawei i jakiego modelu dostał aktualizacje EMUI? Kumpel pisał, że opcja czarnego motywy jest w końcu i chciałbym skorzystać. Ja mam P20 Pro i nie ma cały czas

11

Szkoda, że nie wszedł tak od 60 minuty już bo się o to prosiło. Mogło to wyglądać inaczej, ale co tu gdybać

0

@masakrator05 A czemu Real nie pierwszy?

0

@HansLanda No tak, na Camp No nie. Chodziło mi ogólnie, mój błąd

1

@Piorun Się śmiej a za Valverde tak było nie raz haha

0

Hahahaha cały Ramos

1

To jest dramat, że taki klub jak Real Madryt ma taki słaby atak

2

@Szicek10 No ja tam trzymam kciuki za Barcelonę :). Widzę sezonowiec wjechał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?