Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maker0 To ostatnie przyjacielu. Barca mogła go przerosnąć. Tak jak Coutinho. Obaj na początku dobrze grali. Sam tego nie rozumiem i chciałbym żebyśmy odzyskali najlepszą wersja Frankiego
0
@TR3YWAY Poważnie jej nie znasz? Jest mi bardzo przykro z tego powodu
2
@YoungTalents Zależy od butów i od pory roku. W zimę zazwyczaj długie, w lato tylko krótkie i stopki.
0
@Maker0 Porównujesz Ajax z Barceloną? Aha
2
@Jaca27 Oczywiście, że to ona panie 'expert'
5
@FC1899Barca Riley Reid... Szkoda jej
1
@eosz To strach pomyśleć co to za zdjęcie. Tak, poczekaj 3 dni i przejdź na whatsapp. Kilka dni bez Facebooka i zobaczcie jaka panika...
0
Czy tylko mnie jako gracza nie interesuje ESL? Nie licząc pani Kujawskiej. Kompletnie nie wiem o co tam chodzi. W co grają itd. Może mi to ktoś przybliżyć jak to się rozgrywa i wgl?
0
Falubaz Zielona Góra jedyną korone jaką mogą mieć...
Prawda
1
Jeśli jakimś cudem stracimy Ter Stegena to będzie największa porażka tego zarządu od czasu odejścia Neymara. Niech już kończą tą kadencję i pora pozbyć się kilku zgniłych jabłek. Poza tym odsyłać do klauzuli.
0
@LuisSalvano Jesteś bardzo cool
5
@LuisSalvano Przecież sam go chciałeś co ty pieprzysz teraz
0
@4drian0 Ok, dzięki ;d
0
@Lord_Vader Nic, ale myślałem, że ktoś się zdecyduje jednak wybrać z pośród tyłu ludzi i będzie afera wielka
0
Co z tą 'inwazją' na strefe 51? Kiedy to wydarzenie miało być i co z tego wyszło? Akurat oglądam film na netflix 'Strefa 51' dlatego mi się przypomniało
1
@ziutekFCB Sprawdź sobie w słowniku co to znaczy chłopie 'sarkazm'
0
@AdiKingu96 Oczywiście. A niestety nim będzie do końca kariery
0
@deyna2018 Tak jest
0
@Hushovt Wszystko inne z takich tradycyjnych rzeczy lubię, więc chyba jednak wiem :D. A no za rybami jeszcze nie przepadam poza trzema
1
Czy tylko mnie jako gracza nie interesuje ESL? Nie licząc pani Kujawskiej. Kompletnie nie wiem o co tam chodzi. W co grają itd. Może mi to ktoś przybliżyć jak to się rozgrywa i wgl?
0
@Hushovt Ble obrzydlistwo. Galat wgl nie rozumiem fenomenu tego... Dania
0
Orientuje się ktoś kiedy będzie Walking Dead na netflix? Tzn nowy sezon
0
Jaki posiadacz Huawei i jakiego modelu dostał aktualizacje EMUI? Kumpel pisał, że opcja czarnego motywy jest w końcu i chciałbym skorzystać. Ja mam P20 Pro i nie ma cały czas
11
Szkoda, że nie wszedł tak od 60 minuty już bo się o to prosiło. Mogło to wyglądać inaczej, ale co tu gdybać
0
@masakrator05 A czemu Real nie pierwszy?
0
@HansLanda No tak, na Camp No nie. Chodziło mi ogólnie, mój błąd
1
@Piorun Się śmiej a za Valverde tak było nie raz haha
0
Hahahaha cały Ramos
1
To jest dramat, że taki klub jak Real Madryt ma taki słaby atak
2
@Szicek10 No ja tam trzymam kciuki za Barcelonę :). Widzę sezonowiec wjechał