Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz Nie bo nie będzie grał na swojej pozycji
0
@Statistics Dlatego Ronaldo jest królem LM, a nie on
1
@Jordi10 Marnowany? Pierdoły. Po prostu jest póki co słaby, albo nie ma formy i tyle.
0
@Kajotess Za co? Ty o tym nie decydujesz. Jedynie sam siebie możesz Kajtek
0
@Kajotess Eee aha. Już mam się śmiać?
0
Takim cudem jak z Romą? Niestety Barcelonę można teraz pokonać, a wręcz ośmieszyć bez problemu w lidze mistrzów, więc żaden to cud już nawet dla Napoli.
1
@Kurkmen Dobrze, że wspomniałeś pierwszą linie 1 bo myślałem, że jednak lepiej będzie w dwójkę wyjść
0
@MichalZZZ Na jakiej stronie :)
1
@MichalZZZ A mogę zapytać gdzie oglądasz?
0
@MichalZZZ To niezłe braki masz widzę. Do 7 rano wytrzymasz? Nie dasz rady :p
5
@Witekk10 Tak, to Janiama
0
@hefaj6 Klasowy pomocnik by się przydał i ŚO też mógłby przyjść do pary z Van Dijkiem
1
@wojopancer Lepiej kieliszek Jagerka na lepsze trawienie :)
0
Jak myślicie kogo taki Liverpool może kupić po sezonie? Mam nadzieję, że nie będą żydzić na transfery
0
@DaPi I tyle samo będzie wart :D
3
@macio_944 A co Ty chcesz od kibiców Liverpoolu chłopie? Mówię o tych prawdziwych, a nie jakiś smarków jak visca łebki tzw i hala dzieci
1
Brawo Liverpool!
Są po prostu genialni w tym sezonie
0
THE REDS
LETS GO CHAMP!
0
@Nano22 Ale to by nic nie dało, nie dałoby nic
0
@MichalZZZ Wow szybki jesteś. Jestem pod wrażeniem!
1
No a czemu miałby się podawać do dymisji? Przecież to typ bez honoru i godności, więc ktoś oczekiwał, że będzie inaczej?
0
@slayer Naucz się czytać ze zrozumieniem, powtarzasz się.
0
@cat_r37 Ani przez moment? To chyba inne mecze oglądasz. Zgadzam się, że nadal nie udowodnił, że zasługuje na pierwszy skład i powinien przyjść PO, ale miał swoje dobre czy nawet bardzo dobre momenty.
0
@FCMichalo Przecież napisał posta że nigdzie nie jedzie :)
0
@slayer Porównujesz słabego Roberto do genialnego Matsa? Gratuluję głupoty. Nie ciesze się z żadnej kontuzji piłkarza Barcelony. Dobra wiadomość dotyczy jedynie słabszych w składzie bo ktoś za niego może grać lepiej.
0
@DaPi Gonitwa w formie komedii :D?
1
@Janek_7 Prawda
0
@panczo Hmm miałem na myśli kontuzje Dembele, a nie twój post, więc nie wiem co się tak spiąłeś. Ja miałem inne informacje, w minutach straconych na boisku i przeważał Dembele. Nie chcę mi się tego szukać teraz, ale pytałem o to na la rambli i chyba dwie osoby to potwierdziły. Mogli się mylić, nie wątpię.
3
Jak dla mnie dobra wiadomość, szansa dla Semedo. To może być dla niego 'być, albo nie być'
0
@panczo Dembele stracił już więcej minut na boisku w Barcelonie niż Bale przez całą karierę w RM... Nie będę tego komentował nawet