0

@Jakchcesz Nie bo nie będzie grał na swojej pozycji

0

@Statistics Dlatego Ronaldo jest królem LM, a nie on

1

@Jordi10 Marnowany? Pierdoły. Po prostu jest póki co słaby, albo nie ma formy i tyle.

0

@Kajotess Za co? Ty o tym nie decydujesz. Jedynie sam siebie możesz Kajtek

0

@Kajotess Eee aha. Już mam się śmiać?

0

Takim cudem jak z Romą? Niestety Barcelonę można teraz pokonać, a wręcz ośmieszyć bez problemu w lidze mistrzów, więc żaden to cud już nawet dla Napoli.

1

@Kurkmen Dobrze, że wspomniałeś pierwszą linie 1 bo myślałem, że jednak lepiej będzie w dwójkę wyjść

0

@MichalZZZ Na jakiej stronie :)

1

@MichalZZZ A mogę zapytać gdzie oglądasz?

0

@MichalZZZ To niezłe braki masz widzę. Do 7 rano wytrzymasz? Nie dasz rady :p

5

@Witekk10 Tak, to Janiama

0

@hefaj6 Klasowy pomocnik by się przydał i ŚO też mógłby przyjść do pary z Van Dijkiem

1

@wojopancer Lepiej kieliszek Jagerka na lepsze trawienie :)

0

Jak myślicie kogo taki Liverpool może kupić po sezonie? Mam nadzieję, że nie będą żydzić na transfery

0

@DaPi I tyle samo będzie wart :D

3

@macio_944 A co Ty chcesz od kibiców Liverpoolu chłopie? Mówię o tych prawdziwych, a nie jakiś smarków jak visca łebki tzw i hala dzieci

1

Brawo Liverpool!
Są po prostu genialni w tym sezonie

0

THE REDS
LETS GO CHAMP!

0

@Nano22 Ale to by nic nie dało, nie dałoby nic

0

@MichalZZZ Wow szybki jesteś. Jestem pod wrażeniem!

1

No a czemu miałby się podawać do dymisji? Przecież to typ bez honoru i godności, więc ktoś oczekiwał, że będzie inaczej?

0

@slayer Naucz się czytać ze zrozumieniem, powtarzasz się.

0

@cat_r37 Ani przez moment? To chyba inne mecze oglądasz. Zgadzam się, że nadal nie udowodnił, że zasługuje na pierwszy skład i powinien przyjść PO, ale miał swoje dobre czy nawet bardzo dobre momenty.

0

@FCMichalo Przecież napisał posta że nigdzie nie jedzie :)

0

@slayer Porównujesz słabego Roberto do genialnego Matsa? Gratuluję głupoty. Nie ciesze się z żadnej kontuzji piłkarza Barcelony. Dobra wiadomość dotyczy jedynie słabszych w składzie bo ktoś za niego może grać lepiej.

0

@DaPi Gonitwa w formie komedii :D?

1

@Janek_7 Prawda

0

@panczo Hmm miałem na myśli kontuzje Dembele, a nie twój post, więc nie wiem co się tak spiąłeś. Ja miałem inne informacje, w minutach straconych na boisku i przeważał Dembele. Nie chcę mi się tego szukać teraz, ale pytałem o to na la rambli i chyba dwie osoby to potwierdziły. Mogli się mylić, nie wątpię.

3

Jak dla mnie dobra wiadomość, szansa dla Semedo. To może być dla niego 'być, albo nie być'

0

@panczo Dembele stracił już więcej minut na boisku w Barcelonie niż Bale przez całą karierę w RM... Nie będę tego komentował nawet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?