Kyonego
Dołączył/a: luty 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SelloutCrowd ale wiesz że LL wydała zgodne na rozegranie tam meczu? I zaakceptowała nawet fakt iż pojemność mocno odstaje od minimalnej?
2
@Jonyx problem w tym że jak będzie tak się zachowywać to skończy jak moriba czy inni… to że on błyszczy super, tylko pamietaj że wystawia się na wszelki hejt, i każde potknięcie będzie wyciągane bardziej niż vini i złota piłka… więcej pokory
32
Ja rozumie że on ma dopiero naście lat, ale ktoś musi mu porządnie przypierdzielić żeby trochę się uspokoił i nabrał pokory…
0
@partymaker klątwa Kane, tak tylko mówię…. W BL nie ma konkurencji, poza jednymi rokiem gdzie Bayer pokazał kły.
0
@jamal00 niewidocznie Lewego w repce nie była niczym nadzwyczajnym, zwłaszcza gdy środek nie istniał, a repka cały czas się autobusem, nawet w momencie przegrywania meczu… takie uroki typowej 9
1
@LukaszFan po prostu już drażni mnie pakowanie wszystkich armat za niepowodzenia repki na jednego zawodnika x_x plus fakty są takie że weszła Ekstraklasa i repka zaczęła grać.
7
@jamal00 zaczeli grać jak weszła ekstraklasa… może dlatego że oni mają coś do udowodnienia? W odróżnieniu od Zielińskiego i spółki… środek nie istniał, rozprowadzanie piłek nie istniało…. Aż weszła ekstraklasa, i taki Wszołek schował dumfrisa do kieszeni, więc daruj sobie takie pieprzenie x_x po zejściu Zielińskiego i Zalewskiego zagrali minuty życia zwieńczone golem.
0
@Emerald przypomnij mi jak tak Atletico po 3 kolejkach i wydaniu 100+baniek?
0
@gohan77 patrząc na ostatnie transfery to ekstraklasa wygląda lepiej niż LL x_x
5
@Lokusekpl kontrakt z Nike, odejście i sprzedaże x piłkarzy, rozwiązanie x kontraktów większych i mniejszych. Loże VIP, mniejsze i wieksze reklamy, a LL dalej swoje xD zauważ ze co spełni się warunki LL to nagle są nowe inne, nie mówię że celowo to się dzieje. Czy w PL, Seria A czy innej lidze nie mielibyśmy problemów z rejestracją? Nie wiem, ale się domyślam.
2
@ka3fcb patrząc na nasze telenowele z wróceniem do mitycznej 1:1 jestem skłonny uwierzyć że LL robi specjalnie pod górę xD ile to już było? Jak sprzeda zawodników, jak zwolni miejsce, jak podpisze z Nike, jak to tamto i sramto.
4
@nike007 nie wiem, zastawianie się z piłką? Walkę o górne piłki? Presssing, wychodzenie na pozycję? Więcej kontaktów i celnych podań niż Ferran przez cały mecz? Ruch przede wszystkim?
1
@GucioH karny typowy dla ery Var gdzie większość wyłapie po wideoweryfikacji, dlatego jestem zdziwiony że sędzia z LL wyłapał na boisku. Była powtórka pokazująca ładnie że wejście w nogę było i był to słuszny karny
2
@tomasthc w zmarnowanych 100 to chyba i tak Rayo prowadzi xD
2
@RumbleDelivery to był typowy faul z ery varu, dlatego jestem w szoku że sędzia z LL wyłapał to z boiska
0
@Guillegavira bo posiadanie 9 która potrafi się zastawić, przytrzymać piłkę, i na którą można zagrać lagę, nie jest tym co teraz potrzeba… zwłaszcza że środek ma problemy i dystrybucja piłki na lini obrona-pomóc średnio funkcjonuje. Ominięcie więc środka byłoby dobrym wyjście, ale niski Ferran który nie potrafi się zastawić, ani grać tyłem nie zrobi tego. Jak wyglądają akcje skrzydłami widzimy, tylko co z tego jak potem nie ma komu skończyć. Imo Ferran i Olmo out, Lewy i Rashford in. Rapha na 10, a w okolicach 65-70min wymienić ba Fermina.
4
@TheKlucha panie, dałbyś im ostatni koszyk z LKE i by płakali. Taka mentalność… jacy liderzy tacy kibice xD
0
@Czarny_ck co fakt to fakt, tylko kiedy uznaliśmy że Araujo jest mniej szkodliwy?
0
@Iniesta19820815 dobrze że Araujo nic nie odwala co sezon, oh wait xD
0
@KibicBarcy84 ale to Ty dzwonisz
0
@pax w Twoim przypadku bywa to problematyczne, bo starasz się zawsze być cholernie poprawny politycznie, że tak to ujmę xD
0
@pax wydaje mi się że nie wyczułeś sarkazmu….
1
@Coveta abstrachujac od tego ze dopiero 2ga kolejka i Real grał 2x z ogórkami, w tym ovido… pytanie, komu miał Yamal czy Raph wrzucać czy podawać przeciwko levante? Rekinowi poza polem karnym? Czy może pedriegmu i Casado? Może rashfordowi który robił to co należy czyli rozciągał grę z Balde? Ja rozumie że przebojowość i nie jednokrotnie egoizm Yamala czy Raphy irytuje, bo sam tego doświadczam, ale w ostatnim meczu, oni nie mieli komu podawać x_x
0
@Transu96 akurat Araujo out to byłoby najlepsze co mogło być, ale odszedł Inigo więc potrzebujemy go na łatanie obrony x_x
0
@wariacik96 gra tak dobrze że kluczowe momenty był poza gra. Erik będący w własnym PK przerywając atak przed Araujo, gdzie chwilę wcześniej był u przeciwnika, rapha to samo. Parę offside udało się tylko dlatego że urus nie dobiegł do lini, wracając za kontrą. Nie ma nikogo kto wziąłby obronę za mordę i mówił kiedy mają, mam nadzieję że Cubarsi przestanie być cichym grzecznym chłopcem i wejdzie w buty Puyola i Inigo, by obrona miała w końcu dyrygenta, tylko czy urus to zaakceptuje, że to nie on jest panem obrony?
0
@pep71 wydaje mi się że problemem nie był Rafa na 10, a Ferran na 9 który był wszędzie, szczególnie w okolicach 10, zamiast na swojej pozycji. Skrzydło Balde Rashford wyglądało dobrze, brakowało tylko kogoś kto wchodziłby w pole w tempo.
0
@danijacek co strzelił? XD
2
@tervas tak, czekaj FdJ już leci poprawić powołania na mecz żeby mógł wejść na ławkę i wyjść na boisko.
0
@damcio24 wymień rezerwowego rekina na Lewego i wszystko zacznie dzialac
0
@BISHBASHBOSH Lewy+ christensen obecnie powinni wystarczyć jako zmiana zaraz przed startem 2giej polowy