L3OM3SSI
Dołączył/a: sierpień 2014
Kokstad, Mokopane, najcześciej Durban, najeżdżam też Bielany i Wolę
7 obserwujących
0 obserwowanych
1
Ehh na tym ir cama jakies nuty arabskie śmigają o co biega
0
Teraz już znajdziesz
2
Jest może psycholog jakiś tutaj obecny?
0
Barcelona z Bayernem, 2015 rok, drugi gol Messiego :'(
4
Real*
12
Spoko
124
Zidane kur*a klaszcze i klaszcze, a kary jak nie było tak nie ma.
3
Nie było ręki..
1
HAHA nie wierzę. Trzy punkty przewagi Realu aktualnie, nie wiadomo jeszcze czy wygrają zaległy mecz z Celtą, a wy (nie wszyscy) już o przegranej lidze piszecie. Opanujcie się.
0
Dobra typie bo sie zesrasz, idz spac
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
U mnie od tej chwili też nie jesteś widoczny.
0
No!!!!!
7
Adrianku z całym szacunkiem do ciebie, ale to, że jesteśmy katalońską drużyną nie wyklucza tego, że jesteśmy hiszpańską.
0
Przyjrzyj się :)
40
Chcieć se każdy może
1
@hen0x No to ładnie przeczułeś
0
Wiadomo
3
Cooo? Przecież większość osób (tutaj) chce aby Barca z Leicester grała.
0
Nie ma opcji, wstawia obrazki rodem z fangola.
9
To pewnie ci z szołapa.
1
Koniec najlepszy :)
1
Nie ma problemu :)
0
A to nie nowość na tej stronie :)
77
Po co szukać problemu tam gdzie go nie ma? Ter Stegen to w tej chwili nasz najlepszy gracz.
0
Cymbały z wupe.
1
Klubowym..
0
No szkoda...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
?