1

Ehh na tym ir cama jakies nuty arabskie śmigają o co biega

0

Teraz już znajdziesz

2

Jest może psycholog jakiś tutaj obecny?

0

Barcelona z Bayernem, 2015 rok, drugi gol Messiego :'(

4

Real*

12

Spoko

124

Zidane kur*a klaszcze i klaszcze, a kary jak nie było tak nie ma.

3

Nie było ręki..

1

HAHA nie wierzę. Trzy punkty przewagi Realu aktualnie, nie wiadomo jeszcze czy wygrają zaległy mecz z Celtą, a wy (nie wszyscy) już o przegranej lidze piszecie. Opanujcie się.

0

Dobra typie bo sie zesrasz, idz spac

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

U mnie od tej chwili też nie jesteś widoczny.

0

No!!!!!

7

Adrianku z całym szacunkiem do ciebie, ale to, że jesteśmy katalońską drużyną nie wyklucza tego, że jesteśmy hiszpańską.

0

Przyjrzyj się :)

40

Chcieć se każdy może

1

@hen0x No to ładnie przeczułeś

0

Wiadomo

3

Cooo? Przecież większość osób (tutaj) chce aby Barca z Leicester grała.

0

Nie ma opcji, wstawia obrazki rodem z fangola.

9

To pewnie ci z szołapa.

1

Koniec najlepszy :)

1

Nie ma problemu :)

0

A to nie nowość na tej stronie :)

77

Po co szukać problemu tam gdzie go nie ma? Ter Stegen to w tej chwili nasz najlepszy gracz.

0

Cymbały z wupe.

1

Klubowym..

0

No szkoda...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?