L3OM3SSI
Dołączył/a: sierpień 2014
Kokstad, Mokopane, najcześciej Durban, najeżdżam też Bielany i Wolę
7 obserwujących
0 obserwowanych
0
puchar jak metalowa smycz
0
ojojoj popraw to pls
0
ok ok
5
przyda nam sie na koncowke sezonu
3
oh yeah it was amazink
0
moze dlatego ze jeszcze 25 min
0
https://m.imgur.com/a/xdVck łołołoło
20
albo na czesc Ciro Immobile
0
tak
0
no nie zgadne
0
..............
1
Akurat tego jeszcze nie bylo
58
Bramka to jeszcze nie gol
1
MEEESSSIII :P
39
Paweł Brożek ale on jeszcze mlody to sie odbuduje
0
Nie musi wracac
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
O Kellerman
3
Jak znasz wyniki losowania to ta
7
Twitterowcy pijani jeszcze;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chlopcy, jak zamowie dostep na stronie Eleven to kiedy mi udostepnią te kanaly?
1
No to wykręcaj sąsiadow z zakladu
1
Komentarz usunięty
4
No wiesz, Leicester tez mialo nie wytrzymac
0
Taki troche Strasburger
4
Nie mozemy tracic punktow na Camp Nou kur*a z Celtą
2
Idiotów nie przegadasz
3
Mają dziewczyny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika