L4ngusta
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomcias10 bo to prezenty od nas
1
Kurła porównujecie projekt który jest budowany od kilku lat z projektem który ma ledwo rok. Dajcie hansiemu czas a za 2-3 lata wypracujemy sobie wszystko żeby wygrywać mecze z takimi drużynami
0
Dumfries tu pewnie jeszcze narobi wiatru. Wszystko idzie jego strona
0
@CurryTheGoat30 za to też dadzą nam trofeum?
0
Ale byki w tym Interze
2
Marciniak już bajera że Szczęsnym. Będzie dobrze
0
@LukaszFan a mam tylko do piwnicy trzeba iść. Akurat reklama będzie w trakcie hymnu xD
0
@Kozinho. Jak raz odłożony na clasico
0
To jaki Desperados na początek? Mojito czy Red?
0
Czy La Bamba przewiduje dogryweczke?
0
Kurde jeden bambowicz powie żeby stawiać dom na awans Barcy a drugi na awans Interu. i weź tu zarób na bukmacherce
0
In Martin we trust!
0
Wyczuwam zarobek na awans Bilbao na Old Trafford. No nie ma bata że ten Memchester awansuje do finału LE
0
Pytanko do konsolowców. Opłaca się dokładać parę stówek żeby kupić PS 5 pro? Z góry dziękuję za porady
0
Odchodząc od tego, że mogą być problemy w przyszłym oknie transferowych mam do was pytanko. Jakiego piłkarza wg was brakuje w całej układance Flicka? Możecie wybrać kogokolwiek. Czy może ta układanka jest kompletna. Mówimy tylko o wyjściowej jedenastce.
1
@dorkizos człowiek przez tyle lat nie zobaczył Polaka w samej La Lidze a tu Robert w 3 i Wojtek w pół sezonu dostarczyli nam tylu emocji że to szok
0
@jacobFCB to jest właśnie to w tym sezonie. Człowiek nie może się doczekać kolejnych meczy. W tamtym sezonie tak się nie czekało na słynną Xaviniete
0
To co? Po meczu kolejne kazanie kibiców do Pogoni?
1
Chyba wybrali papieża
0
Ciekawe czy tak jak u nas mówią że wstyd iść pracować do policji, tak w Hiszpanii wstyd iść pracować jako sędzia w LaLiga
1
@blakkudium trzeba swoją telewizję zrobić i porobić trochę nagonkę chyba. Podobno to działa
3
Potężny Wąsacz Shkurin
0
@MOLESTA de facto wszystkie kluby zgodnie z planem. No United dzisiaj zaskoczyło
0
No dzisiaj trochę brameczek można było zobaczyć w multilidze. A tu jeszcze ok 25min do końca meczów
0
@Barcaa12 a co tam się odwaliło?
0
Kurde ten Jackson to strzela tylko takie farfocle jak coś się wyleje xD
1
@APTAPT ale nie połamał mu nogi. Nic mu nie zrobił. To nie jest czerwona kartka.
0
No i teraz pomyślcie że sędzia być może Marciniak wypacza nam półfinał z Interem taką kartką. Nie rozumiem po prostu tych zasad w tak prostej grze. Co kraj to obyczaj co sędzia to inna interpretacja. Na prawdę chyba powinniśmy powierzyć robotę sztucznej inteligencji bo sędziowie sami inteligencji nie mają
0
Czyżby kibice już się ewakuowali z San Mames?
0
Dobra Valverde, weź przykucnij i rzuć te swoje uroki