1

@tomcias10 bo to prezenty od nas

1

Kurła porównujecie projekt który jest budowany od kilku lat z projektem który ma ledwo rok. Dajcie hansiemu czas a za 2-3 lata wypracujemy sobie wszystko żeby wygrywać mecze z takimi drużynami

0

Dumfries tu pewnie jeszcze narobi wiatru. Wszystko idzie jego strona

0

@CurryTheGoat30 za to też dadzą nam trofeum?

0

Ale byki w tym Interze

2

Marciniak już bajera że Szczęsnym. Będzie dobrze

0

@LukaszFan a mam tylko do piwnicy trzeba iść. Akurat reklama będzie w trakcie hymnu xD

0

@Kozinho. Jak raz odłożony na clasico

0

To jaki Desperados na początek? Mojito czy Red?

0

Czy La Bamba przewiduje dogryweczke?

0

Kurde jeden bambowicz powie żeby stawiać dom na awans Barcy a drugi na awans Interu. i weź tu zarób na bukmacherce

0

In Martin we trust!

0

Wyczuwam zarobek na awans Bilbao na Old Trafford. No nie ma bata że ten Memchester awansuje do finału LE

0

Pytanko do konsolowców. Opłaca się dokładać parę stówek żeby kupić PS 5 pro? Z góry dziękuję za porady

0

Odchodząc od tego, że mogą być problemy w przyszłym oknie transferowych mam do was pytanko. Jakiego piłkarza wg was brakuje w całej układance Flicka? Możecie wybrać kogokolwiek. Czy może ta układanka jest kompletna. Mówimy tylko o wyjściowej jedenastce.

1

@dorkizos człowiek przez tyle lat nie zobaczył Polaka w samej La Lidze a tu Robert w 3 i Wojtek w pół sezonu dostarczyli nam tylu emocji że to szok

0

@jacobFCB to jest właśnie to w tym sezonie. Człowiek nie może się doczekać kolejnych meczy. W tamtym sezonie tak się nie czekało na słynną Xaviniete

0

To co? Po meczu kolejne kazanie kibiców do Pogoni?

1

Chyba wybrali papieża

0

Ciekawe czy tak jak u nas mówią że wstyd iść pracować do policji, tak w Hiszpanii wstyd iść pracować jako sędzia w LaLiga

1

@blakkudium trzeba swoją telewizję zrobić i porobić trochę nagonkę chyba. Podobno to działa

3

Potężny Wąsacz Shkurin

0

@MOLESTA de facto wszystkie kluby zgodnie z planem. No United dzisiaj zaskoczyło

0

No dzisiaj trochę brameczek można było zobaczyć w multilidze. A tu jeszcze ok 25min do końca meczów

0

@Barcaa12 a co tam się odwaliło?

0

Kurde ten Jackson to strzela tylko takie farfocle jak coś się wyleje xD

1

@APTAPT ale nie połamał mu nogi. Nic mu nie zrobił. To nie jest czerwona kartka.

0

No i teraz pomyślcie że sędzia być może Marciniak wypacza nam półfinał z Interem taką kartką. Nie rozumiem po prostu tych zasad w tak prostej grze. Co kraj to obyczaj co sędzia to inna interpretacja. Na prawdę chyba powinniśmy powierzyć robotę sztucznej inteligencji bo sędziowie sami inteligencji nie mają

0

Czyżby kibice już się ewakuowali z San Mames?

0

Dobra Valverde, weź przykucnij i rzuć te swoje uroki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?