0

@clyde dziękuję za miłe słowa ♥️

1

@FcPortoFan1999 @NeroTFP1 dziękuję bardzo ♥️

36

Dziękuję wam wszystkim za wsparcie. Mój psiak już hasa sobie za tęczowym mostem. Teraz czuję wielką pustkę w środku. Dał mi super 10 lat życia. Był to pierwszy pies którego byłem właścicielem. Myślę że eutanazja na swój sposób jest okazem miłości do zwierzaka bo nie pozwalamy mu więcej cierpieć. Jeszcze raz dziękuję wszystkim którzy pod poprzednim postem napisali słowa otuchy. Łzy były ale teraz czuję spokój że już nie musi się męczyć. Dziękuję.

0

@Matiasio @clyde @Demazo dziękuję!

41

Trzymajcie za mnie kciuki żebym się nie rozbeczał. Za pół godziny przyjedzie weterynarz uśpić mojego kochanego psiaka. Kochajcie swoje zwierzaki cules bo na koniec zawsze jest poczucie że i tak za mało czasu mu się poświęciło.

0

Ty a może Tadzia do United?

3

Oglądając ten mecz mam przed oczami filmik na YT o tytule "Two retards fighting"

6

@Kgorecki2500 wybory wygrywa się w Kąkolewnicy

0

@MsBarca my z chłopakami jakbyśmy się zdzwonili na granie to też byśmy ich pyknęli xD

0

Piła leci w pole karne a Dorgu sobie plażing uprawia xD

3

Nie no ja oglądam chyba pojedynek ślepego z kulawym

0

Tylko mi się wydaje czy dźwięk na Polsacie to jakaś tragedia?

0

Tak teraz sobie myślę. Nico nie przyjdzie bo Diaz jest priorytetem. Widocznie Flick uważa że Kolumbijczyk lepiej wkomponuje się do jego taktyki. Co do jego wieku i ceny - Hazard mając również 28 (z tego co na szybko wyczytałem) przychodził do Realu za duże pieniądze. Co prawda wiemy jak ta historia się potoczyła ale jeśli pozyskamy Diaza na dobrych dla klubu warunkach finansowych to wydaje mi się że nie powinniśmy narzekać. Na pewno nie będzie można odmówić Luisowi zaangażowania w grze bo niejednokrotnie było słychać że on chce do nas trafić. Ja na pewno nie będę patrzył na niego przez pryzmat wieku ale przez pryzmat tego jak klub rozwiąże jego transfer finansowo i co wniesie do składu.

5

Taki mood na dzisiaj w pracy:

Przełożonych się nie lękaj
Mało rób a dużo stękaj
Nie krytykuj nie podskakuj
Siedź na du*ie i przytakuj.
Lecz nie przejmuj się swą rolą
Bo i tak Cię o p i e r** o l ą.
A nie przejmuj się swą pracą
Bo i tak Ci mało płacą
Gdyż wydajność twojej pracy
Nie pokryje fundusz pracy
A gdy jesteś w niskiej grupie
Wolno mieć Ci wszystko w du*ie.
Za pięć druga bierz kapotę
P-----l szefa i robotę
Tak dożyjesz starczej renty
Nigdy w du*ę nie kopnięty
Żebyś z głodu nie umierał
Rentę będziesz sam pobierał
Tak nie dużo tak nie mało
Byle na kartofle stało
A gdy przyjdzie życia kres
Powiedz wszystkim: SRAŁ WAS PIES

19

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"

2

Ależ ta Oklahoma dzisiaj chodzi. No mistrzostwa gra. Denver wgl nie dojechało

2

Neres co spizgany

0

@adamek20151 czemu nie. Szybki zwrotny przy flicku większość piłkarzy wyciąga maksa

0

On stoi na tej bramce jak za kare kur...

0

Ale jakby Milan nie awansował do pucharów to może leao za bezcen mógłby przyjść?

2

Wstępne wyniki o 21 w tv? Mówimy o exit poll

0

Zadymka! Siu siu siu siu

1

@dafik85 że na kolanko xD?

0

@beter2 jeden sezon na tyle lat to za mało. A ileż było interwencji gdzie stoi jak słup soli a piłka leci obok niego

1

Piękny k. Jesteś piękny. Zejdź mi z oczu proszę cię (ter Stegen)

1

Przy ter Stegenie idealnie pasuje ten mem "Do something"

3

Jakoś tak człowiek bez emocji przyjął tego gonga xD

2

Już sprawdza karnego dla Madrytu?

0

@adamek20151 wola potężnego warmianina się ziści. Szkoda tylko że na kilkanaście tygodni

0

Legia dzisiaj więcej szczęścia niż rozumu. W środku pola fatalne straty. Cracovia robi ich na miękko w pierwszej połowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?