0

@Kai0 No ja się bałem, że jak on tak urósł to nie będzie już tak kiwał, ale się myliłem.

7

Dobranoc Kochani. Pierwsze skojarzenie słuchając tego utworu?


0

@KamilS689 U mnie płynie.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@xvcWinterSoldier Ja w nim rządzę mam tu wszystko.

9

Bardzo prawdopodobne.

3

@Lionel_Messi10 A może CR7 do Interu Miami?

1

@Bzyczekk

Prawda.

0

@Czyhrynski Po co się porozumiewać?

2

@FcPortoFan1999 Oskar coś Ty taki agresywny.

1

@July_6_BcN @Kessie Za dużo La Bamby na dzisiaj. Dobranoc :)

0

@July_6_BcN A może łatwiej byłoby znaleźć takiego chłopa który już ma konto na LR? Chętnych tu nie brakuje...

3

@Karol145 Elegancko.

2

@Cyzix No z Grzmotem też gralibyśmy w 10 więc żadna różnica xD

4

@MessiForeverTheBest Jestem w trakcie analizy ;D

1

@mekston Ewentualnie wizyta na Majorce u Rafy w ośrodku i wyrównanie rachunków.

5

A tutaj to przypadkiem nie jest łamany punkt 9.3.9 regulaminu?
https://zapodaj.net/plik-OrbVyHGiKT

1

@mekston Djokovic wyrównany, to teraz czas na Nadala:)

1

@July_6_BcN Rozumiem Cię doskonale też czasami chce tu wylecieć z jakąś prywatą, ale boje się, że moi znajomi też czytają LR :D

1

@allien18 Nie no brać co popadnie to nie;D musi mieć win 11 jak nie chcesz się bawić w instalowanie systemu, nie baw się w celerony itd. intel core i3, i5 minimum, 16 GB Ramu, SSD

0

@July_6_BcN Co to za łebek?

2

A może Cristiano na 9 do Barcy?

0

@Popitek12 Dokładnie.

1

@kundee 26. Strzał.

0

@Cryptolis Jak ekskluzywna prostytutka to raczej bym się cieszył, że mam za darmo, to za co inni płacili tysiące dolarów :)

1

@Esteban_ W najbliższym czasie już nic nie doda xD

1

@MessiForeverTheBest @JimMorrisonFCB Jesteśmy wolni, nie ma już nic, jesteśmy wolni możemy iść...

3

@Pedri16Future xDDDDDD ja pierdziele xD

2

@July_6_BcN Jak już wspomniałem, kozak w necie...

3

Bójcie się chamy do pierwszej ligi wracamy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?