0

@Dieselzor Że w ogóle to transmitują to cud.

0

@przemo1402 Zaśmiałbym się, ale przypomniało mi się, że oni mają jednak 15 LM i mi się smutno zrobiło.

5

Straciliśmy kibica naszej ukochanej drużyny... Ciekawe czy miał tu konto... :(

0

@MesQueUnClub22 Taka mordeczka z niego była, zapił się na śmierć :( FC Barcelona straciła wielkiego kibica.

2

@PiotrekAkReal Kto był/jest lepszym piłkarzem LM10 czy CR7?

2

@July_6_BcN Sprawdzona metoda w praktyce?

1

@July_6_BcN Masz nadzieję xD Nie no ta starsza to do Lewego podobna, ale młodsza niż niekoniecznie xD

3

@Arden No Pan Mateusz Borek w jednym z filmów na KS uznał, że Messi > Ronaldo. Akurat po nim, człowiek z takim ego bym się tego nie spodziewał ;D

0

Książka "Imperium Lewandowska", rozdział IV "Co Lewandowski zawdzięcza Lewandowskiej?" Książki nie czytałem, wielu z Was pewnie też, ale tak na chłopski rozum to jak myślicie, co Robert może zawdzięczać Ani? :D

1

@lithotripter No w zeszłym roku rzucałem dwa razy, raz wytrzymałem 4 dni, a raz miesiąc :D z nowym rokiem była po prostu kolejna próba.

4

14 dni bez nikotyny - postanowienie noworoczne nadal niezłamane, a jak u Was z postanowieniami?

1

Witam serdecznie i życzę smacznej kawusi.

0

@Pedri16Future Polskie też niczego sobie :D

1

@Lionel_Messi10 No to chyba czas na wyjazd :D

1

@Lionel_Messi10 A domową masz już z WC2022? No to bierz wyjazd, a jak nie masz to domową :D

5

Komentarz usunięty

9

Powiem Wam dzisiaj ubawiłem się na La Rambli jak nigdy. Dobranoc.

0

@Lukikiki poczytaj sobie parę postów w dół, ktoś dodał wpis roku, ale zapłacił za to niestety najwyższą cenę.

0

@Lukikiki To to jeszcze c**j ale coś znacznie ważniejszego Cię ominęło.

1

@July_6_BcN Stary też gitówa :D

1

@July_6_BcN Bardzo ladny avatar, Julio.

27

Niech nowy dzień nie zwiedzie Was od faktu, że Lionel Andres Messi Cuccittini to najlepszy piłkarz w historii futbolu, Real Madryt to obrzydliwy klub, a Barcelona ma o 3 trofea więcej na arabskiej ziemi niż Cristiano "Mental" Ronaldo. Dobranoc.

0

@clyde No miałaś, a ja się niepotrzebnie stresowałem :P

1

@cchesterr43 A ja zdecydowałem, że z gównem się dzisiaj nie biłem i mnie 4 bramy nie ominęły.

0

@clyde Obyś Karolina miała rację.

1

Spokojnie, zaraz się rozkręci.

0

Poszedłbym po piwo, ale nie chcę się z domu wychodzić.

8

Wywiad Kamila. @July_6_BcN

5

I to wszystko między innymi dzięki fantastycznej formie tenisisty z Wrocławia.

0

Witam serdecznie i życzę Wam błogosławionej niedzieli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?