LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox Bardzo mi przykro aż łzy ciekną po policzkach.
1
@Giwera Arcydzieło ten odcineczek. Cóż szkodzi obejrzeć jeszcze raz.
2
@FcPortoFan1999 Fajnie, że ryzykują, ale wreszcie przejadą się jak Pan Artur i pytaniu kiedy przypada sw. Doroty. No ale jak odejść to z przytupem.
2
Tak będzie.
1
@FcPortoFan1999 Ale Panie też sympatyczne, ale nie ta liga. Mam nadzieję, że wyjdą chociaż ze skrzyneczką :)
1
Mistrzowie. Brawo.
3
3 lata różnica więc Panie zielone mają już 0:2 w odpowiedziach. @FcPortoFan1999
4
Już nie musi jutro wygrać tego 15 konkursu, ale niech się po prostu nie zabije. Coś w tej Planicy zbyt niebezpiecznie lata nawet jak na niego.
4
@NeroTFP1 Właśnie miałem wklejać, ale byłeś szybszy :) @July_6_BcN
1
@Kapitan hawk kontuzjom*
0
@July_6_BcN No wiem śmieje się :D
0
@July_6_BcN Mińsk Mazowiecki, Siedlce jeden c**j
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Mądrego to miło poczytać.
https://zapodaj.net/plik-o21MhMOzgR
0
@Ilka @BulaKG opinia.
5
Myślę, że to poświęcenie na które był gotów.
https://zapodaj.net/plik-EDREJ3tDBp
0
@Szklaner Już pędzę.
2
@gumaz Nie, @July_6_BcN
2
Kamil Stoch.
1
@July_6_BcN Kibic od siedmiu boleści.
1
Jakby tak trafił w drużynowce na IO 2018r. w drugiej serii...
1
@July_6_BcN Kurka wodna a ja sobie wkręciłem, że skoki dzisiaj o 15 xD dobrze że chociaż drugą serię obejrzę.
0
Rodziców musi rozpierać duma.
0
@gumaz Nie wiem kto to jest.
7
Piękna, nienaganna sylwetka iiiii...
1
@Kgorecki2500 Ja nigdy czegoś takiego nie widziałem :D
3
Nika Prevc.
0
@Kgorecki2500 I jak lepiej u somsiada czy gorzej? Jak w ogóle się mieszka w takim przygranicznym mieście?
1
@tomek8756 Na szczęście od dawna nie korzystam.
1
@Kgorecki2500 Chodzisz nieraz na niemiecką stronę w tym Twoim rodzinnym mieście?