Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Te newsy to tylko po to by wyciagnac od Nike wiecej kasy. Prawda jest taka, ze Nike nie odda najbardziej rozpoznawalnego klubu pilkarskiego, ktory sponsoruje. Puma nie jest tez w stanie przebic finansowo Nike
1
@Bernard777 nie ma sie co dziwic, Boehly urzadzil sobie tam pralnie kasy, bramkarz to Petrovic kupiony z MLS, gdzie zostal najdrozszym bramkarzem. Kasa wydana na Mudryka poszla czesciowo do rządu Ukrainy na wojne. Pozbywają sie wartosciowych zawodnikow, a kupuja niby talenty
0
@FcPortoFan1999 ukrainską zgarnie Swiatek za zaslugi
0
@FcPortoFan1999 kandydat do zlotej pilki
0
@Rewolucja123 tęsknie... niby premier league jest, ale nie daje to takich emocji i wahan nastroju co Xavinieta z Pinokiem na czele
0
@Encore kryminal...
3
@TheNekro94 pamieta sie i reklamy nike z nim w roli glownej
8
@WiernyKibicToJa szafki w szatni Barcy nie sa wedlug numerow, posadzili go obok Raphinhi ze wzgledu na narodowosc i na jezyk i obok Lewusa, ze niby mentor...
Lewus bedzie tlumaczyl mu na migi, machał łapami
1
@Gaz mam nadzieje, ze juz w czerwcu pozegnamy kochasia...
0
@Kengo to nie jest zmarnowany potencjal, tam po prostu glowa nie dojezdza, jemu brakuje inteligencji, zwykly jezdziec bez glowy...
1
@4drian0 dajcie spokoj, przez tyle lat tak naprawde nic nie dal Barcy. Gosc, ktory nigdy nie powinien byl trafic na Camp Nou. Wieczne kontuzje, wiecznie zdziwiona twarz, co chwile kabaret z jego agentem i kontraktem. Odszedl i wielkiej roznicy nie widac
0
@NeroTFP1 pzpn musi sie nachapac, a rodzinki i gwiazdy instagrama i tak sie pojawią, no i wiecznie łudzący sie kibice. To gdzie tu problem?
2
@Danny Gaucho faktycznie, tyle czasu garaja, myslalem ze juz przekroczyli
1
a no i Berardi, Koke, Gaya
1
@Herato Akinfeev, Muniain
1
@hayek dzieki za streszczenie, Romano lubie, ale Trynkiewicza ciezko sie slucha wiec sobie odpuszcze
0
@katalonczyk987 no to pewnie tak jak ludzie piszą, ze albo trzeba albo nie trzeba...
0
@gumaz o Anke i Roberta
1
@insp1re top boy, fauda na netflixie
3
@Kondziubarca ma racje chłopina
0
@Rewolucja123 ciezko powiedziec, Villa ostatnio tez sie nie popisala... moze zadyszka
0
@Rewolucja123 forma jak Chelsea w zeszlym sezonie, byl miesiac gdzie jedyną bramke zdobyl Felix
0
@PatrychoO tylko który jest który...
1
@jedrek7000 Krol Lew na polsacie o 20
3
@Rewolucja123 faktycznie, Frenkie wyjatkowo byl przekonujacy... nie zawahał sie...
11
@Rewolucja123 kibic totkow... to wiele wyjasnia
1
@MichuZ44 dziala, zamiast top wpisz in
0
@gumaz mialem juz dwa takie epizody i nie nigdy wiecej, zawsze ta sama sytuacja, szantaze emocjonalne, ze dziecko sie do mnie przywiazuje itd. Chetnie odpowiem koledze na nurtujace pytania
2
@adambądkowski93 obie dużo piją
5
@LS jaka Barcelona? przeciez dzisiaj gra Al Ittihad z Al Nassr, kosmiczny mecz, el clasico pustyni, rywalizacja elektryzujaca kibicow na calym swiecie od czasow Jezusa Ipanienki