2

@Zip jego syn moze to czytac, nie daj Borze ogladac...

8

@Kuba_1 Kopenhage poproszem, tego to juz chyba nie da sie przegrac. Kasa w klubie potrzebna, niech sie Barca jak najdluzej utrzyma w lm

0

@MesQueUnClub96 czemu Cie to dziwi? Zeby isc w dobrym kierunku trzeba reagowac w odpowiednim momencie i to jest ten moment, po co mieli trzymac trenera na sile, ktory nie robi oczekiwanych wynikow

1

Prosze panstwa, Xavi do konca sezonu, powinien sam(prawdopodobnie po odpadnieciu z ligi mistrzow) wydac oswiadczenie o rezygnacji. Nie ma sensu zwalniac go juz teraz w trakcie sezonu i na sile zmieniac go na Marqueza. Niech dogra ten sezon, moze Barca powalczy o Puchar Króla, czy Superpuchar, w Lige Mistrzów nie ma co wierzyć, a Liga juz jest przegrana. W lecie Lapcio powinien postarac sie o porzadnego trenera, ktory zrobi 'rewolucje'

0

@Kamiloza91 @FcPortoFan1999 footroll to ten, ktory chcial Antonego w Barcelonie, szkoda czasu na jego opinie

1

@Lionel_Messi10 no panie pozostaje czekac na mecz pozegnalny i jak tylko będą dostepne bilety to klikac jak najszybciej, obecnosc obowiązkowa

1

@Lionel_Messi10 no wlasniue ciekawe gdzie bedzie 8 pileczka, na pewno nie w Paryzu :D w Miami raczej tez nie? no chyba, ze go Becks zagada...

1

@Lionel_Messi10 fajna sprawa jakby Leo kiedys przekazal wszystkie osiem zlotych pilek do muzeum i stworzyc w gablocied okrąg, a po srodku super zlota pilka, ktora pewnie mu zostanie przyznana na koniec kariery. Mozna sie rozmarzyc... :)

4

@Lionel_Messi10 teraz przy remoncie Camp Nou powinni rowniez pomyslec o zbudowaniu pomnika przed stadionem i odslonieciem go przy okazji pozegnalnego meczu dla Lionela

1

@Saviola88 do tego towarzystwa pasuje dolozyc Richarlisona. Wyjatkowy atak marzen trafil sie Brazylii...

0

@KrychaFCB nie jego wina, on jest rudy, glownie na brodzie, jego narzeczona tez ruda, dzieci na bank będą rude. Trzeba okazac wspolczucie

1

@tristan87 i to pokazuje, ze sprzedawal informacje do mediów. Wiekszosc afer pewnie wychodzilo od niego, nie udalo mu sie jednak z Probierzem i sie naciął. Jeszcze tylko Lewus i Szczesny out i atmosfera w reprezentacji sie oczysci

3

@Emhyr to moze ten akt seksualny byl jednak z synem Probierza?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TR3YWAY ja mam takiego kumpla, jego dziewczyna z "kamerek" zyje, wczesniej w pornosach grala, kumpel zrobil jej dziecko i tak zostali razem. Mowi, ze spoko i kasa sie zgadza

0

@redman83 dokladnie, jezeli tylko bedzie mozliwosc sprzedazy go w lecie to ogien, Lewy stylem gry nie pasuje do Barcy

0

@Piernik kontrakt moze zostac rozwiazany jezeli w trzecim sezonie rozegra ponizej 55%. Za jedno spotkanie liczy się takie, w którym rozegra przynajmniej 45 minut.

2

@bari_94 Lewy ma kontrakt do 2026, ale jezeli w sezonie 2024/2025 rozegra ponizej 55% meczów Barcca ma mozliwosc rozwiazania kontraktu. Mam takie wrazenie, ze w tym kontrakcie jest rowniez zapis, ze przez pierwszee dwa sezony musi rozegrac minimum 80% meczów i dlatego tyle gra mimo iz to padaka

0

@Pele1991 problem z posadzeniem Lewusa na lawce to niekoniecznie moze byc problem z rozmiarem jajec u Xaviego. Nie wiemy jakie zapisy są w kontrakcie, moze jest tam gwarancja wystepów np. minimum 80% przez pierwsze dwa sezony. Moze Xavi chce spelnic te wymagania teraz i w drugiej czesci sezonu korzystac wiecej z Ferrana i Roque, ktory zawita w styczniu...

0

@sevs a ja myslalem, ze Ty z osiedla jestes, z meksyka tam kolo komendy z bloków, tam odsniezac nie trzeba:)

0

@Herato choroba dwubiegunowa...

0

@sevs zauwazylem, ze duzo ludzi narzeka na reklamy. Troche dziwne, u mnie wszystko smiga i duzo nie wskakuje tak jak to opisujesz, opisujecie. Nie mam zainstalowanych adblockerow, moze wdarly sie wam jakies wirusy lub macie stare systemy operacyjne. Na telefonie rowniez nie mam problemow z reklamami

0

@BorzyKrzys tam jakis uklad jest, pewnie jakas kasa za promowanie, te pierdy Mati opowiada w kazdym programie, kiedys tak bylo z Kownackim i wciskaniem go na sile do reprezentacji. Fajnie, ze Bulka w formie, wyglada na goscia ktorego da sie lubic. Szkoda, ze Probierz stawia go wyzej od Dragowskiego mimo iz ten gra w serie B. Bulka pewnie znajdzie klub mocniejszy od Nicei, ale jaki sens isc niby do Realu czy Milanu i siedziec na lawce... to tylko pierdy 'naklejki na kibel'

0

@VegetaPolska ogolnie grajek top, mysle ze mogl bardziej wykorzystac potencjal. Glowa troche nie dojechala. Radzil sobie wlasciwie w kazdym klubie gdzie gral, w Turcji wymiata

1

Komentarz usunięty

1

@BulaKG Robert spiewal, a Anka tanczyla...

1

@peetwithbarca wlasnie nie:) wymiana proporczykow jako kapitan Interu, pamiotkowe zdjecie, w drugiej polowie zalozenie opaski kapitana Barcy i oczywiscie jakas brameczka w koszulce Barcy:)

1

Puchar Gampera na nowym Camp Nou przy pelnej publice w 2025, pierwsze 45 minut dla Miami, drugie dla Barcy, do tego przed meczem prezentacja druzyny i przemowa

1

@bartekvisca mozna tu wziac na tapete temat syna Beckhama, Brooklyna. Widac po nim, ze sie miota w zyciu. Na poczatku mial byc pilkarzem, byl w akademii Arsenalu i nie wypalilo. Nastepnie mial byc modelem i tez lipa, urodziwy jak tata czy mama to nie jest. Pozniej zabral sie za kariere fotografa i tez bez wiekszych sukcesow. Aktualnie zajmuje sie gotowaniem i tworzy program Cookin with Brooklyn, ktory tez nie jest odbierany za dobrze... Szanse dostaje pewnie dzieki nazwisku i kontaktom rodzicow. Za sukces jednak mozna uznac z jakimi partnerkami sie spotykal:)
Romeo Beckham chyba lepiej sobie radzi, gral w Miami, teraz w Brentford. Poziomu ojca nie osiagnie, ale sredniakiem ligi moze bedzie:)
Mysle, ze dzieciaki Messiego będą troszke lepiej pokierowane w zyciu

0

@Lionel_Messi10 tylko gdzie tam wcisnąć Roberto? Yedlin gra na prawej, w pomocy Busi, Modric i Cremaschi. Roberto moze lepiej jakby do Puiga dolaczyl:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?