0

@gumaz paradoksalnie to lepsze warunki niz np. w angli, gdzie junior zarabia okolo 1000 funtow netto miesiecznie. To tak jakby zarabial 1000zl w polsce

0

@Faro i wez to wyprzedaj teraz, na kazdym strata

0

@parpe no jak widzisz Barca wydala ponad 300mln na Dembusa, Coutinho i Griezmanna i kazdy z nich to tak naprawde niewypal

0

@Kondziubarca to co oni te telefonu mają na podsluchu, ze nawet slowa sa znane dziennikarzom? :D

2

@RumunzBarcy uwierz, ze zagra

0

@Kondziubarca Guardiola musi

0

@AmigoBlancos Boehly to komediant, James Corden mu doradza jak prowadzic klub.

0

@Messibestplayerintheworld bedziemy miec trzech srodkowych napastnikow, Lewusa, Aube, Vitora Roque. To sie nie moze nie udac...

1

@damianfcb105 jasne, ze tak, 6 lat w klubie, pewnie 60% procent mozliwych do rozegrania meczow, trzeci najdrozszy transfer po Coutinho i Griezmannie, ktorych juz w klubie nie ma. Wieczne ludzenie sie, ze odpali, losowa forma. Tego goscia nigdy nie powinno byc w Barcy

0

@Cule1234 i cyk Abde i Carrasco IN

1

@PJ1985 za 50mln, taką ma klauzule, ktora aktywuje sie w lipcu

2

@messi33 dokup malpke albo dwie

0

@RoberDzik na miekko

2

@TheNekro94 @MesQueUnClub96 @MesQueUnClub_87
w klubie panuje mobbing na Lewusie, zmuszają go

0

@TheNekro94 no tak :D

7

@zodiak_10 strzelac Anke na plazy tez nie moze

2

@Kondziubarca to Anka takich zajec nie prowadzi? Nie ogarniam tej rodziny...

1

@YayaToure24 mieszkam w Londynie, jak potrzebujesz jakies info to pisz smialo, moze cos pomoge:)

3

@YayaToure24 w Londynie to po polsku sie dogadac latwo, duzo polskich sklepow, ludzi pracujacych po hotelach. Jak i gdzie dojechac metrem to wystarczy google maps uzywac, Widze, ze chlopaki zatrzymali sie w rozwoju

2

@PatrychoO pieciu Julianow Alvarezow :)

5

@KrychaFCB ten sezon w Barcy to mu ladnie zahamowaal kariere. Nie rozumiem dlaczego na codzien nie gra w Barcy B jak np. Abde w zeszlym sezonie. Ciekawe jaki plan mają odnosnie Juliana Araujo, cos mi sie wydaje, ze bedzie podobna historia

0

@cules100pro Lewy ma andruta

1

@Rust_Cohle nawet Guardiola wolal wziac Haalanda do City niz zgarnac Lewusa. Xavi zgarnia szrot po Guardioli

2

@Gaz Lewy lubi utozsamiac sie z mentalem, Anka z Georginą

0

@Deviler to Anka w koncu Benzemowska czy Haalandowska? Mogla by sie okreslic

3

@Rust_Cohle poziom umyslowy Anki jest na poziomie Georginy

0

@Mads Krychowiak>Casemiro

2

@DonMatteo901 chlop prawde pisze, Anka sie wyglupila swoim wywiadem

0

@Vernon_Roche nie trawie goscia, strasznie zakochany w sobie pacjent. Bundestalk z nim ciezko sie oglada, swiata poza bayernem nie widzi

2

@tbas Lewandowski 50...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?