Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Survier jak dla mnie to byl jego najlepszy mecz w karierze, szkoda ze Deschamps tak szybko go sciagnal...
1
@urbipl węże, czaszki, aktualna dziewczyna, mroczne wnetrze ma Nicola, jeszcze tribala brakuje...
6
@Esteban_ moral taki zeby w robocie nie dawac sobie za wysokiej poprzeczki od poczatku, nie przekraczac norm. Nie ma co krecic na siebie bata :D
0
@BARCA171 spokojnie, zaraz sie rozkreci...
0
@Gaz Ludwiczek zawiedziony :(((
2
@Emhyr gdzie mu będzie lepiej? Robote ma na pol etatu, a wynagrodzenie pelne. Miasto lux, plaza, dobre jedzenie...
2
@TaughtMule po co wydawac na bilet? Jak glosilo haslo pewnej reklamy proszku do prania: "Jeżeli nie widać różnicy, to po co przepłacać".
0
@Essos Justyna zyskala rozglos dzięki Polowi :D powinni ją do programu kiedys zaprosic :D
1
@bixmix sprawdzilem, da sie. Czasami tak sie dzieje, sprobuj sie zalogowac ponownie lub uruchomic apke raz jeszcze
0
@Emhyr a to na temat eleven nie wiedzialem. U naszych dziennikarzy niestety widoczna jest stronniczosc i widoczne jest kto komu kibicuje, czesto programy sa nieobiektywne. Wierni kibice zwycieskich druzyn
3
@Zoker no wlasnie i nie rozumiem czemu ktokolwiek jest przejęty jego osobą. Czemu takie wielkie poruszenie jest wsrod uzytkownikow
0
@Fake69 kolesiostwo i nikt sie z tym nie kryje. Mi sie nawet wydaje, ze transfer Ferrana do Barcy to byl za namową Guardioli i Luisa Enrique zeby gdzies zięcia upchac. Uklady, ukladziki. Tylko jak na tym Barca wyjdzie na dluzszą mete?
0
@R3V0L one rowniez róznia sie technologia odprowadzania potu, materialem, na stronie nike mozesz porownac dokladniej
2
@Tomo1989 na bank, jeden fan Messiego drugi Alexisa Sancheza :D
0
@parpe o to to, dokladnie
2
@Kondziubarca to jest nasz nowy wykonawca rzutow wolnych, pieknie dzisiaj uderzyl...
2
@Kondziubarca niech Leo jeszcze sie zastanowi czy tu przychodzic. Wczoraj ogladalem jak gralo PSG i jak Messi klepie pilki z Mbappe to w Barcy z Lewym nerwowo nie wytrzyma. Galtier przy Xavim to pan trener
5
@Tomo1989 w koszulkach PSG i Marsylii :D
2
@AlexDark00 akurat Luuk dzisiaj strzelil :D w sumie tak, dobrze nazwales "pudrowanie trupa". Dzisiaj sie tak zastanawialem w trakcie meczu czy jezelli Messi by wrocil to czy Lewy sie nadaje do grania klepki, PSG regularnie ogladam odkad Messi tam gra i mam wrazenie, ze pilka plynie, w Barcy takie proby grania z Lewym koncza sie albo stratą albo on zaczyna przetrzymywac, obronca ma czas sie ustawic
1
@AlexDark00 moze i by mogl, dzisiaj bardzo tragiczny nie byl. Pewnie gdyby strzelil mowiono by, ze rozegral dobry mecz. Ewidentnie ma problemy z wykonczeniem. Odnosze wrazenie, ze jezeli Xavi w jakims meczu posadzil by go na lawce, druzyna grala by nieco inaczej, szukali by innych rozwiazan. Jak wiemy bez Lewego wygralismy wszystkie spotkania. Boje sie meczu z Atletico... Mimo wysokiej przewagi nad Realem to czeka nas jeszcze nerwowka
2
@Kondziubarca przy bolacych plecach nie powinno sie skakac?
2
@AlexDark00 impotencja?
0
@Roobo ja glupi dalem, ze bramke strzelą, nawet to nie wejdzie
2
@R3V0L sa dwie wersje, tansza wersja ma naszywany herb czy logo nike. Drozsza wersja to taka jak maja zawodnicy na meczu, tam znaczek i logo jest gumowe
0
@bartekeg podesle Ci linka we wiadomosci
0
@Herato tak
1
@Ojciec5tkidzieci stanowski go wezmie do trenowania k.t.s weszlo
1
@Deviler oni jeszcze jadą, ale chyba bez przesiadek juz
7
@Deviler to zalezy, jak zagra kiepski mecz to jutro będą tlumaczenia
1
@Sulimo ekspert ekspertowi nierowny