0

@FcPortoFan1999 nigdy w zyciu, Legia to jak real, omijam

0

@FcPortoFan1999 ogladam ten mecz, tak na koniec rundy i dnia

0

@FcPortoFan1999 no to teraz wszystko w nogach Jagi

0

@Natenczas mam multigroom philips i mega zadowolony jestem, dodatkowe koncowki do uszu, brwi czy nawet do wlosow. Gole sie raz na tydzien i laduje raz na miesiac

0

@FcPortoFan1999 a tych z Londonu?

3

@blakkudium zagra samego siebie wygrywającego mistrzostwo świata, te filmy stały sie takim science fiction, ze taka scena idealnie sie tam wpasuje @Lionel_Messi10 @mekston

2

@blakkudium po sezonie Szczena koniec kariery, ter Stegen out i Inaki w blasku powraca do Barcy. Kolejna piękna historia przed nami. Brakować nam będzie juz tylko Neymara @mekston

0

@FcPortoFan1999 ręce pelne roboty przed Markiem, ale przynajmniej bedzie mogl sie skupic juz wylacznie na lidze

0

@FcPortoFan1999 i na czym stanełeo z tym Markiem? Władze Rakowa nieugięte?

2

@Lionel_Messi10 prawie jak Ferran i Olmo, Laporta i Deco zrobili mega deal

2

@blakkudium final mundialu czy weekend w bałaganie z rumunkami, wybierz mądrze @Kessie

3

@blakkudium zdecydowal sie na kolejną operacje przed sezonem i wygląda na to, ze przedluzy kontrakt Santosem. Musimy czekac @mekston do lipca na ten powrót, niech sie Rashford jeszcze nacieszy pobytem w Barcy

3

@Krzyniu chrystus umarł, chrystus zmartwychwstał, chrystus powrócił
@Kessie @mekston @blakkudium

1

@Who_you_mam Hansi nie lubi niemców, będzie bronił Wojtek

1

@blakkudium @mekston doradźcie chlopakowi w koncu, do wieczora jeszcze pięć razy sie przypomni, kupon życia

3

@Kessie prawie jak Barthez w szczycie formy :D

3

@Luciano99 nie wysyłaj więcej @Comentateiro bez pieluch, samego na zakupy


@Kessie @blakkudium

1

@wojopancer naoglądalem sie wlasnie takich patriotów w anglii, kazdy dumnie w koszulce: śmierć wrogom ojczyzny

7

@Luciano99 zainwestował w technologie na zakładzie, biuro obsługi top @Kessie

0

@Faro pewnie ogólnie tak sobie

0

@Fog_W_1899 nie zdziwie sie jezeli to jest po prostu 'zasłona' przed transferm. Rok temu było Juve na tapecie i przedluzanie kontraktu. Spotkanie Deco i agentów Araujo nie było przypadkowe. Hansi stawia na Martina w srodku, a Ijofre dostal swoją szanse na lewej stronie, moze to są przygotowania na runde wiosenną

8

dziwi mnie ten nasz Luis troche. Będąc w Gremio wspominał o końcu kariery narzekając na ból w kolanach. Mialo to jednak pomóc we wczesniejszym transferze do Miami co sie nie udalo. Teraz jak ledwo biega to moglby zakonczyc kariere z pucharem na koniec i miec piekne zakonczenie razem z Busim i Albą, dostac pamiątkowe gadżety i czekolade. Moze liczy na kontrakt od Miami, ale ponoć cisza ze strony klubu. Przedluzanie kariery na sile z jego strony, a wygląda na styranego jak @Lionel_Messi10 po trzeciej zmianie:) @mekston @blakkudium @Adran360 @PatrychoO

6

@Sysia11 nie będe zdzwiony jezeli jego transfer jest w trakcie realizacji, spotkanie agentów z Deco nie było bez powodu. Ronald zrobi sobie wolny grudzien i od stycznia nowy start, nowa druzyna. Martin przesuniety na srodek obrony, a Jofre dostal swoją szanse. Hansi ma plan, płakania za Araujo nie bedzie

3

@Lionel_Messi10 Suarez nie jest DP, max na druzyne to jest 3 DP

3

@Lionel_Messi10 zajebisty weekend :D emocje byly prawie jak za mistrzostw świata 2022, szczegolnie w sobote @mekston @blakkudium

6

@Lionel_Messi10 ciekaw jestem czy rekord ogladalnosci tv zostal pobity, jeszcze nie rzucily mi sie nigdzie statystyki z wczoraj @mekston @blakkudium @Adran360

2

@Lionel_Messi10 ten urywek Mullera to jak dziekowal kibicom Vancouver. Młynarz swój chlop

1

@July_6_BcN opowiada jak poznala @Kessie


3

@Lionel_Messi10 @mekston jak jeszcze rozumiem Busquetsa, ze konczy kariere tak Jordiego nie do konca. Gosc spokojnie moglby dalej chociaz jeden sezon pociagnac, wczoraj klasa zagral. Natomiast Suarez ledwo zipie, a jednak wyglada na to, ze dalej pogra

4

@Giwera nie wygral rowniez us open cup, Leo nie gral w finale przez kontuzje oraz concacaf champions cup

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?