Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@mekston tylko tak + water
https://curacaoliqueur.spin-cdn.com/7/20/507/mobileimage/format_blue_curacao_bottle_landscape_58b7b22452cd6.jpg
3
@Frimpong ręcznik na bramce
4
@blakkudium Rashford go namówi
2
@gumaz cały dzień klikałem dzisiaj. @FcPortoFan1999 wtedy do tyry idzie, wie kiedy wrócić
3
@gumaz odświeżamy aż zadziała
0
@Criss18Barca @Rastafarnianin Grabara w jednym z wywiadow mowil, ze gra w masce dla bezpieczenstwa. Prawda taka, ze wie moze zostac bardziej zapamietany jezeli na koniec kariery wiekszych sukcesow nie bedzie. Grajac bez maski na pewno moglby lepiej oceniac wiele sytuacji. Jednak nie zmienia to faktu, ze od Dragowskiego jest poziom wyzej.
2
@FcPortoFan1999 a wiec samych sukcesów na dzisiaj życze
0
@FcPortoFan1999 pierwsza zmiana dzisiaj?
2
@gumaz opinia
0
@lithotripter i to bokiem
3
@MessiForeverTheBest to w koncu kto jest synem kogo? ten wpis latał wczoraj o Messim, jutro ma byc o Bońku
3
Stylowka top @Popitek12, jestes gosc
2
@Lionel_Messi10 a Gabończyk nie dostal i dalej czeka @mekston
6
@Lionel_Messi10
1
@Ghandi de Jong przedluzyl kontrakt niestety, on tu bedzie siedzial pewnie kolejne trzy bezplciowe lata
0
@barcafan1789 nawet się nie przejmuj, przejdzie bez problemu, podreczne czasami tylko zabierają jak jest pelen stan samolotu i osoby na koncu kolejki czasami są proszone zeby nadać bagaż podręczn, ale nie mogą doliczyc Ci oplaty dodatkowej w takim wypadku
3
@FcPortoFan1999 final mistrzostw swiata, Argentyna obroni mistrza swiata, to ma najwieksze znaczenie dla Poppersa @Lionel_Messi10 @mekston @blakkudium
2
@Arkon @Kgorecki2500 @blakkudium a ja pany wykupuje prime na rok, a pozostale serwisy co miesiac przeskakuje na inny. Ogladne co wrzucili nowego, jak są juz pelne sezony seriali, nowe filmy i np po 4 miesiacach lub dluzej wracam jak zbierze sie wiecej do ogladania. Nie ma sensu co miesiac placic za ten sam serwis. W taki sposob wydaje okolo 30zl na miesiac
Edit: dla nowych lub wracajacych klientow są tez czesto promocje, darmowy miesiac lub obnizka ceny
1
@blakkudium aktualni wlasciciele to komedianci. Odrzucali podobne finansowo oferty, napinając sie, ze podpiszą najwyzyszy kontrakt w historii ze sponsorem i dwa lata negocjacji zeby na koniec wyjsc pewnie ze stratą
2
@mekston musi, tak niewiele zostalo...
2
@mekston Neymar dzisiaj w nocy w pilke gra, przypominam
2
@blakkudium no tak, racja tylko potezny Bayern jest potezny, literowka sie wkradla @Comentateiro
2
@Kessie w przyszlym tygodniu w planach jest odpuścic troche dyscypline i odwiedzic znajome z rumunii w jednym z dobytków. To chyba to juz ten czas jesienny @blakkudium @mekston
2
@blakkudium tylko i wylacznie Bayern jest potezny @mekston , temat byl juz poruszany przez @Comentateiro i jasno wszystko nakreslil
5
jednak to nie takie proste @Kessie @blakkudium @mekston @gumaz
https://www.facebook.com/groups/1961520594042226/posts/2873759612818315/
2
@Kessie @blakkudium wejdzie Lukebakio w drugiej polowie, wszystko sie odmieni
1
@Aragorn33 najlepszą obroną jest atak i tak wlassnie Stanowski zrobil
2
@gumaz wczoraj po meczu mowil, ze mu w majtkach grzebano. Fajny chopok
0
a czemu by nie odpalic Ferrana, ktoremu kontrakt wygasa w 2027, wiec szansa na nim zarobic na koniec. Przedluzyc Lewego i Rashford jezeli zostanie to moze czesciej grywac na dziewiatce. Ewentualnie zakupic Etta Eyonga lub nawet Vlahovicia, ktoremu kontrakt wygasa w 2026. Dopiero w lecie 2027 ruszyc po napadziora jak Alvarez
1
@paweldunajecfcb podesle Ci w wiadomosci