0

@michaleu Na pewno. Z tego co widzę, to on wielbi każdego argentyńczyka i każdy klub w, którym oni grają xD
Pierwszy raz coś takiego widzę

0

@Hshdhrhdh "Nie obchodzi go i tyle"
Napisaliby, że ma 400 asyst, to też by go nie obchodziło zdanie innych, bo tak napisali na stronie xD

0

@Czajka90 Spokojnie, maszyna się rozkręca :p

4

@Lionel_Messi10 Dobrze, że ogórki z Miami zawsze wygrywają mając Messiego w składzie.

0

@Popitek12 Celnie o alkoholikach i menelach ;)

1

@Borneo Wysłać Ci słownik ortograficzny, bo nijak nie da się niczego wyczytać z tego bełkotu. Chłopie wyjdź do ludzi, bo widać w Tobie tyle jadu, że to jest hit.

9

@Borneo Chłopie, czy Ty umiesz pisać coś innego niż PiS? Poza tym, po co spamisz 4 razy tym samym komentarzem xD?

0

@Kessie I tak mają więcej w gablocie, niż Arsenal przez ostatnie lata ;)

1

@Kitek1640 Nic, i właśnie to jest najsmutniejsze.

19

@Hshdhrhdh Oezu, nie rób nam tego

1

@mrboom Mam taką jedną zasadę. Jak widzę, że dziewczyna w opisie albo w bio ma "podróże małe i duże" to nawet nie zaczynam rozmowy, nawet jeśli sama coś napisze. Takie okazy zazwyczaj szukają sponsora, który im te podróże sfinansuje, znam to z autopsji.

0

@Eklerek Prędzej uwierzę w mistrza dla Tottenhamu, niż w jakikolwiek puchar dla Arsenalu xD

6

Brawo Koguty jazda z petrodollarami!

1

@Konradowskyy Polska scena niegotowa na Lil Tuska xD

1

To niezłe "od kołyski" xDD


1

@Jakchcesz Criss Angel się chowa.

0

Ale piękna pogoda za oknem :D

0

@Herato Igor Akinfeev całą karierę gra w CSKA Moskwa. W drużynie od 2003 roku, i gra aż do dzisiaj, a to jest akurat ciekawy przypadek, bo pamiętam jak lata temu Manchester United był nim zainteresowany.

0

@Hshdhrhdh Łooo Panie, to żeś dał zagwostkę, za dużo tego :D
Ze starszych to na pewno klasyka - Vitalyi, Pistolet, Pare kulek i Wiecznie a z tych nowszych albumów to Lato, Midas, Algeciras, Rio, Loewe, Skarb czy Casablanca. U niego ogólnie mało co mi nie siedzi, jedynie te tracki z Truemanem i jego zwroty to shit.

0

Król po raz kolejny zamiótł tą mierną Polską scenę. Piękna płyta!
https://x.com/spotifynewsongs/status/1956113853424750734

1

@aspr1me był temat powrotu do Legii. Podobno Żewłak nawiązał kontakt i ponoć priorytetem było pozostanie w Anglii.

0

@Frimpong Amator. Lepsze strzały mi siadały.

0

@Uukasz_93 Jak widać niektórym odpowiada to, że Polska jest rynkiem zbytu dla Pana z Niemiec. Nie dość, że zbudowali swoje państwo na krzywdzie i grabieży podczas IIWŚ, to jeszcze teraz szukają frajerów na wszystko co im niepotrzebne.

0

@Hasszz Ja bym nie dał. Jak widzę, jakieś zbiórki pod Biedronką czy Kauflandem to albo udaję, że nie widzę, albo mijam nawet jak coś do mnie mówią. Większość tych zbiórek to scam. Ja wolę pomagać w inny sposób.

0

@gumaz 50 Centów

1

@clyde Sentino, Taco Hemingway, Quebonafide, kolejność totalnie losowa.

0

@norbi77 Nie jest ok. Politycy jako grupa reprezentująca mnie czy Ciebie powinni świecić klasą i dawać przykład obywatelom państwa. Z drugiej strony, jak po ludzku nazwać ludzi pokroju "Babci" Kasi, którzy co miesiąc przychodzą pod pomnik Smoleński, plują jadem, i odwalają cyrki.

5

@FioletoweOczy A drugie ponad 10 milionów wyborców chce takiego Prezydenta, a spora część jest wręcz zachwycona takim wyborem. Kiedyś miałem zdanie, że to wyborcy PiSu królują w pogardzie, wyższości i głupocie, ale niespełna 2 lata rządów Tuska zmieniły mój pogląd o 180 stopni. Gdzie nie spotkam wyborcy KO, to chamstwo, pogarda, plucie jadem, i brak szacunku dla innych.
Naprawdę dalej nie wiecie dlaczego kolejny raz przegrywacie wybory? No właśnie dlatego.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

@Kgorecki2500 gość pisze do @July_6_BcN że sieję propagandę z Republiki, a sam powtarza propagandę z TVNu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?