LeszekFCB
Dołączył/a: sierpień 2025
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo Nie wiem czy pamiętasz, ale jakiś czas temu już Ci napisałem, żebyś nie odpowiadał na moje komentarze, bo nie zamierzam dyskutować z ludźmi na tym poziomie. Zostań przy wulkanach i przy wiecznym ciśnięciu i umniejszaniu Legii, w czym jesteś najlepszy, misiek :)
6
@Dari0G Nie oczekuj od niego "trudu", nie jest on najostrzejszym ołówkiem w piórniku co udowodnił już niejednokrotnie kompromitując się na forum publicznym :)
3
@CLS63AMG Ugrupowanie rudzielca jest już niemal ugotowane. Przerżną przyszłoroczne wybory, oj przerżną na nasze nieszczęście z równie gównianym PiSem...
0
@Sysia11 39 stopni i pewnie z 50 w słońcu, że nie będzie czym oddychać, zajebista perspektywa :)
3
@Jakchcesz No faktycznie, kiedyś 50 stopni w słońcu to był zwykły dzień... chyba w Bagdadzie xD
2
Jak na bezbramkowy remis to całkiem przyjemnie oglądało się ten mecz
5
@derus Low quality bait.
0
Ajaj, szkoda, że im nie siadła ta akcja
0
@Karol145 Wina laburzystów.
1
@Karolina109 I najlepsze w tym wszystkim jest to, że najwięcej komentarzy o Ronaldo spamują Ci, którzy non stop spamują, że Messi to GOAT xD Umniejszają temu Ronaldo na każdym kroku, jakby faktycznie była jeszcze jakaś debata i musieli na siłę udowadniać, że Messi jest lepszy, jak i tak każdy wie jak to wygląda :)
2
Uzbekistan - RPA, ale siadłby taki meczyk o 3 w nocy :)
0
I Ci "kibice" z telefonami w łapach... dno
2
@agaFCB No jak kogo? :) Przerzucą się na Mbappé, bo gra w Realu. Już teraz tutejsi kompleksiarze po zaledwie pierwszej połowie pierwszego meczu Francji cisnęli po Mbappe, a tymczasem teraz ma tylko bramkę mniej od Messiego xD
2
@Cule1234 Hahaha, typ zdeptał koszulkę swojego klubu xD
0
@PatrychoO Nie chodziło mi akurat o Ciebie, ale ok
0
Do boju Trójkolorowi!
Siadłby taki hat-triczek Mbappe, żeby uciszyć tu niektórych "ekspertów" :)
4
Argentyna bez Messiego nie istnieje, i pociesza mnie to, że to właśnie on strzela te bramki a nie te buraki. Argentyna po Messim będzie cieniutka, oj będzie
3
Alvarez xDDDDDD
0
@escarabajo Typowy poziom buractwa Argentyny, Austria dzisiaj wcale nie lepsza
0
Komentarz usunięty
2
Martinez jak typowy argentynol, nie da się lubić tej kadry prócz Messiego
0
Pierwszy raz w życiu cieszę się, że Messi nie strzelił karnego
2
Jazda Austriacy!!!
0
@hubert874 2:1 dla Argentyny
1
@Kgorecki2500 Jest w tym dla Ciebie coś dziwnego? To jest kompletnie inny standard życia niż życie szarego Kowalskiego.
Porównanie typu:
> zarabiaj miliony
> popełnij samobójstwo jak wiele znanych osobistości
5
@VegetaPolska Nie powiem, śmiesznie się czyta coś takiego akurat od Ciebie xD
1
@Bernard777 Przecie Hellebrand przeszedł do Korony
1
@Lionel_Messi10 Jak to samobój xD
0
@Lionel_Messi10 Ty no, ale z Twarzy akurat jest bardzo podobny do Messiego sprzed kilku lat
0
Nie wiem jak wam, ale ten trener Ekwadoru mega przypomina Messiego