1

@Sulimo Nie wiem czy pamiętasz, ale jakiś czas temu już Ci napisałem, żebyś nie odpowiadał na moje komentarze, bo nie zamierzam dyskutować z ludźmi na tym poziomie. Zostań przy wulkanach i przy wiecznym ciśnięciu i umniejszaniu Legii, w czym jesteś najlepszy, misiek :)

6

@Dari0G Nie oczekuj od niego "trudu", nie jest on najostrzejszym ołówkiem w piórniku co udowodnił już niejednokrotnie kompromitując się na forum publicznym :)

3

@CLS63AMG Ugrupowanie rudzielca jest już niemal ugotowane. Przerżną przyszłoroczne wybory, oj przerżną na nasze nieszczęście z równie gównianym PiSem...

0

@Sysia11 39 stopni i pewnie z 50 w słońcu, że nie będzie czym oddychać, zajebista perspektywa :)

3

@Jakchcesz No faktycznie, kiedyś 50 stopni w słońcu to był zwykły dzień... chyba w Bagdadzie xD

2

Jak na bezbramkowy remis to całkiem przyjemnie oglądało się ten mecz

5

@derus Low quality bait.

0

Ajaj, szkoda, że im nie siadła ta akcja

0

@Karol145 Wina laburzystów.

1

@Karolina109 I najlepsze w tym wszystkim jest to, że najwięcej komentarzy o Ronaldo spamują Ci, którzy non stop spamują, że Messi to GOAT xD Umniejszają temu Ronaldo na każdym kroku, jakby faktycznie była jeszcze jakaś debata i musieli na siłę udowadniać, że Messi jest lepszy, jak i tak każdy wie jak to wygląda :)

2

Uzbekistan - RPA, ale siadłby taki meczyk o 3 w nocy :)

0

I Ci "kibice" z telefonami w łapach... dno

2

@agaFCB No jak kogo? :) Przerzucą się na Mbappé, bo gra w Realu. Już teraz tutejsi kompleksiarze po zaledwie pierwszej połowie pierwszego meczu Francji cisnęli po Mbappe, a tymczasem teraz ma tylko bramkę mniej od Messiego xD

2

@Cule1234 Hahaha, typ zdeptał koszulkę swojego klubu xD

0

@PatrychoO Nie chodziło mi akurat o Ciebie, ale ok

0

Do boju Trójkolorowi!
Siadłby taki hat-triczek Mbappe, żeby uciszyć tu niektórych "ekspertów" :)

4

Argentyna bez Messiego nie istnieje, i pociesza mnie to, że to właśnie on strzela te bramki a nie te buraki. Argentyna po Messim będzie cieniutka, oj będzie

3

Alvarez xDDDDDD

0

@escarabajo Typowy poziom buractwa Argentyny, Austria dzisiaj wcale nie lepsza

0

Komentarz usunięty

2

Martinez jak typowy argentynol, nie da się lubić tej kadry prócz Messiego

0

Pierwszy raz w życiu cieszę się, że Messi nie strzelił karnego

2

Jazda Austriacy!!!

0

@hubert874 2:1 dla Argentyny

1

@Kgorecki2500 Jest w tym dla Ciebie coś dziwnego? To jest kompletnie inny standard życia niż życie szarego Kowalskiego.

Porównanie typu:
> zarabiaj miliony
> popełnij samobójstwo jak wiele znanych osobistości

5

@VegetaPolska Nie powiem, śmiesznie się czyta coś takiego akurat od Ciebie xD

1

@Bernard777 Przecie Hellebrand przeszedł do Korony

1

@Lionel_Messi10 Jak to samobój xD

0

@Lionel_Messi10 Ty no, ale z Twarzy akurat jest bardzo podobny do Messiego sprzed kilku lat

0

Nie wiem jak wam, ale ten trener Ekwadoru mega przypomina Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?