Litman
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
5 mln rocznie za takiego slabeusza? To juz lepiej dac kogos z Barcelony B
6
Dac mu 50 % pensji i niech rok jeszcze pogra ale z rotacja a nie graniem wszystkiego i blokowanie miejsca innym jak odejdzie za rok
9
Wjechał mu wyprostowana noga w kostke dla mnie czerwo
0
Straszenie wolno gramy i bez brania na,siebie ciezaru gry
1
Jesli Barcelona by nie miala -200 mln pensji w plecy no to jak najbardziej jestem za zeby zostal lecz z powodu tego ze jest chyba top 3 najlepiej oplacanym zawodnikiem La ligi w dodatku juz ma prawie 35 lat i czesto popelnia bledy uwazam ze powinni sie z nim pozegnac Chyba ze zjedzie z pensji minimum 50 % co jest chyba niemozliwe ale czas pokaze :)
0
Przeciez on nawet pewnie polowy nie dostanie nigdzie, tyle co teraz zarabia w Barcelonie. Jest cienki i zabiera miejsce mlodym
0
Chyba czas zmienic tego Kounde
0
Ale to zagral...
0
Na ta chwile swietny mecz z obu stron
2
@Tridente2015 Kupił klub za swoje pieniadze jesli zle nim bedzie zarzadzal no to najwyzej straci wszystko takie jest to ryzyko jak z firmami :) Ale jego kasa niech robi co chce
2
No to jesli klub bedzie zle gospodarowany no to upadnie taka jest kolej rzeczy? Na ich miejsce bedize kolejny klub i tyle. Tebas chce wszystko i wszystkich regulowac co maja robic ze swoimi pieniedzmi itd
2
przy -200 mln na pensjach to bym go pogonil w pierwszej kolejnosci bo facet duzo do gry nie wnosi a w jego miejsce lepiej ogrywac kogos mlodego :)
0
Powoluje tego Torre, Alarcona a i tak na 99 % caly mecz na lawce albo 3 min przed koncem wejda.
0
Berardi co mecz wow
2
Z taka kiepska gra to obawiam sie ze i tak United nas przejdzie zwlaszcza ze maja rewanz u siebie
1
Milan Škriniar podpisał kontrakt z Paris Saint-Germain. Wejdzie on w życie latem chyba, że Inter Mediolan zgodzi się sprzedać defensora jeszcze tej zimy
1
A mogl go oszczędzić na topowe zespoly to nie...
0
@JarekS Sprzedac lub pozegnac sie to powinni z Bellerinem,Alonso,Busquetsem,Alba i Roberto a dopiero z BarcaTV Trzeba jeszcze dodac ze od nastepnego sezonu wracaja do nas Umtiti ktory bedzie gral do konca kontraktu w Barcelonie i Lenglet ale on pewnie pojdzie za kg ziemniakow gdzies albo zostanie z tak fajna pensja
0
Czyli chca przedluzyc kontrakty z Busquetsem ,Roberto i teraz przedluzyli z Alonso beda 200 mln euro na minusie placach? Niech jeszcze im podwyzki dadza.
0
@kinioo az tak malo to nie zarabia dostaje okolo 4 mln euro netto.
0
Lepiej bylo dac kogos młodego z mala pensja a nie starego dziadka do odcinania kuponów
0
Na miejscu Xaviego przedluzym bym kontrakt z Busquetsem i Alba do 2025 roku minimum i oczywiscie dal im z 10 % podwyzki ze kiedys dobrze grali w pilke
0
@yzyr zarabiaja wiecej https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
0
@Muhitos Wyglada na to ze Busquets, Alba, Franki i po czesci Fati powinni odejsc w trybie natychmiastowym. Oni generuja tak potezne kontrakty ze az wstyd ze ktos im takie dal. Zarabiaja wiecej niz najwieksze gwiazdy pilki noznej a na boisku graja co najwyzej poprawnie bez szalu.
4
Gorszy od Raphinhi na pewno nie bedzie
2
Niedlugo to w La lidze tylko Real bedzie mogl wykonywac transfery a reszta stawki bedzie bardzo daleko w tyle.
5
Nawet w 11 na 10 nie potrafimy zamknac meczu oby to sie nie zemscilo.
4
Dembele dzis co gra to mi gebe zamyka
0
@Ktos11111 wiec lepiej poczekac i kupic kogos naprawde wartościowego a nie kolejne posrodki
0
Jego naturalna pozycja to srodkowy pomocnik ktory nie ma kreatywnosci co pokazuja jego liczby w tym sezonie czyli 0 bramek 0 asyst czy w obecnej sytuacji potrzebny nam ktos taki zwlaszcza ze mam bardzo slabą kreacje w srodku boiska? Gavi i Pedri raptem meli w tym sezonie 3 asysty. Dembele odpukac dostanie kontuzji i kto bedzie asystowal Xavi z lawki? Barca byla najmocniejsza wtedy gdy pomoc byl kreatywna i na tym trzeba sie kupic w okienku transferowym