Litman
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JarekS Xavi w zyciu im nie da odpoczac w takim meczu Gavi, Pedri i Busquets wyjda na 100 % a w koncowej fazie sezonu beda grac resztkami sil.
1
Amatorka tak jak u Legi z Celticem
2
Zeby Leo przyszedl to byloby trzeba pol skladu sprzedac przy tak gigantycznym wynagrodzeniu Messiego. On do Barcelony nigdy nie wroci jako pilkarz i trzeba zdac sobie sprawe.
1
@adukla Tylko dla czego ona poszla z nim do kibla? Za reke go potrzymac? W wiadomym celu poszli do kibla
1
Mats forma zycia goat
1
Dani Alves
"Nowe informacje na ten temat przekazało Ge.globo.com. Jak czytamy, 39-latek zmienił swoje pierwotne zeznania. W piątek rano stwierdził, że nie zna ofiary i w klubie Sutton nic się nie wydarzyło. Po południu przyznał się do uprawiania z nią seksu, ale za obopólną zgodą. W obu przypadkach zaprzeczył temu, że dopuścił się wobec niej aktów przemocy czy gwałtu.
To właśnie sprzeczność w zeznaniach miała mieć decydujące znaczenie przy werdykcie sędziego o tymczasowym aresztowaniu."
1
Borys wszystkie ciosy wali w klate zadne nie dochodzą do glowy od kilku walk wyglada to słabiutko
0
Kluby ligi angielskiej maja nieograniczony budzet transferowy a Barcelona musi sie prosic La ligi czy moze kogos kupic
2
@Deviler zeby graf ofensywnie to trzeba miec graczy ofensywnych a w kadrze polski to widze ze praktycznie sami defensywni Zielinski w kadrze nie ma liczb to samo skrzydlowi.
1
Za kadencji Xaviego to nie ma co liczyc ze jakis mlody sie wybije
0
@dv7wisnia moim zdaniem po prostu jest slaby technicznie a te walory w srodku pola uwazam za kluczowe
0
Powie mi ktos czemu on takie swiece gra?
0
Xavi i tak powie ze grali swietnie ale zabrakło wykonczenia bez oddania strzalu na bramke
0
Raphinha powinien isc moze na trening do 3 ligowca oni pokaza mu jak dryblowac
10
@Faro człowieku tutaj jeden pena zarabia i jest wart wiecej niz caly zespol przeciwników a my gramy z nimi jak rowny z równym
0
Mam wrażenie ze ci 3 ligowcy sa lepsi technicznie niz my
1
Ciekawe kiedy oddadza pierwszy celny strzal na bramke z tym czolowym zespołem na swiecie a nie czekaj
0
@kulek22 czemu miala spuchnac jak barca ich nie cisnie
0
@Uukasz_93 cos czuje ze raphinha nawet i pilkarzy z 3 ligi nie przedrybluje
0
Wygląda to strasznie cienko
0
@Arczi87 "Sprzzedawali za wiecej" nie chodzilo mi ze to Barcelona sprzedawala tylko inne druzyny np
16
Juz nie jednego slabeusza z pol rocznym kontraktem sprzedawali za wiecej a teraz mowimy o czolowym reprezentancie Holenderskiej kadry, w poprzednim sezonie tez sporo bramek strzelil i byl naszym czołowym zawodnikiem a my go oddajemy za marne 3 mln euro i to jeszcze zespołowi ktory robi z nas posmiewisko transferowe.
0
Nie lepiej bylo Pedriego,Gaviego i Dembele zostawic w Barcelonie jesli ci pilkarze nawet bez tych wymieniony by sobie nie poradzic z takim zespolem to bym ich wszystkich zwolnil z kontraktu i niech sobie szukaja zespolow w 3 lidze.
2
Polska w reczna nawet od Arabi dostaje serio...
0
Warto teraz zmiany zrobic tylko bez alonso
1
@Janiama z czego Bellerin,Alonso,Kessi,Ferran i Raphinha graja dno i praktycznie nic nie wnosza do druzyny
0
@Kondziubarca Nie wiem czemu dziwicie sei ze Busquets bedzie w pierwszym skladzie? Xavi jasny i wyraznie czesto podkresla ze Busuqets jest nie do zastapienia i od niego ustala sklad. Trzeba sie modlic zeby odszedl do MLS bo za Xaviego bedzie gral do 40stki w 1 skladzie
1
Moze tu chodzi o brak dyscypliny i ? Możę za bardzo w tym klubie panuje rodzinna atmosfera a nie powazna praca?
5
@Keson Jesli przegrywa rywalizacje z tak cienkim Alonso no to sory ale moim zdaniem sprzedac.
0
No jesli bedzie robi co mecz te same zmiany ktore nic nie daja zwlaszcza wymiana obrony w trakcie meczu badz przy wyniku 0-1 wpuszczanie obroncow bo bronimy wyniku gdzie zawsze dostajemy bramke w koncowce.