Litman
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 Moim zdaniem az tyle kartek nie bedzie nie realne jest to zeby atletico tyle kartek co mecz dostawalo. W dodatku ssedzia ma 4.75 kartek na mecz wiec to nie jest zbyt duzo jak na hiszpanskie boiska bo przewaznie maja 5+
0
@Homeopata8989 Barca raczej nie ma zadnych szans na Haalanda, Jesli Mbappe nie przejdzie do Realu to wezma Haalanda na spokojnie bo ich po prostu stac a nas niestety nie. Wydaje mi sie ze minimum 2 sezony bedzie ciezko kogos znaczacego wprowadzic z powodu tak poteznych dlugów
0
@Pilka_jest_okragla Mi si wydaje ze ostatnimi meczami Luuk zasluzyl na danie szansy w 1 skladzie :)
0
@DonMatteo901 Vini ostatnio to sie kladzie nawet jak wiatr mocniej zawieje. Serio facet przy lekkim dotknieciu pada jak rażony piorunem
0
Jak dla mnie facet niczego nadzwyczajego nie pokazal zwlaszcza jak na nowoczesnego obronce dosc slabe ma statystyki jak na przecietna lige gdzie nie ma obrony i ajax to potwor ofensywny
6
Mbappe jest wart każdych pieniędzy
2
Vinicius kladzie sie co chwile jak kloda facet to jakis mem xd
4
Szczerze mowiac to Roberto gra mega asekuracyjnie praktycznie wszystkie jego pilki sa podawane do najblizszego. Zapewne kazdy przecietny pilkarz tak potrafi, ciezko bedzie mial znalesc jakis fajny klub
0
Mamy 3 lata wiec na spokojnie niech sie chlopak rozwija a co z niego bedzie zobaczymy. Wszystko pieknie wyglada ale czesto im odcina glowe wiec nie ma co na juz go kupowac zwlaszcza tez ze jego statystyki nie powalaja ale wiadomo ma chlopak dopiero 17 lat :)
0
Czyli zapowiada sie wylew w obronie. Moze niech lepiej de jonga wystawi na obrone bo Garcia moze psychicznie nie das rady
0
@Kengo Rasowy napastnik szedl by do srodka i szukal strzalu albo karnego a ten poszedl na skrzydlo z przewaga z przodu. Dramat
0
@Janas11224 I za co oni im placa jak maja problemy by podac do przodu xD
0
@Emhyr Ja bym sie nie cieszyl bo jeszcze Griezmann do nas wroci xD i wtedy bedzie placz bo facet jest slaby a ma jedna z najwiekszych pensji na swiecie.
0
@Pilka_jest_okragla on po prostu kocha ten klub i oddaje mu serce na boisku. Nie to co najemnicy typu np Dembele.
0
@robertocarlos76 nadal nie rozumiesz chodzilo mi ze ferran gral gowno i mu go wczesniej zmienic i wpuscic Luuka.
0
Patrząc obiektywnie nie jest tak zle ale moglobyc lepiej ale coz. Espanol to nie leszcze do bicia u siebie sa bardzo mocni. Wygrali z sociedad, remis z bilbao i wygrana z liderem tabeli Realem
0
@robertocarlos76 chodzili mi o to ze luuk za pozno wszedl w miejsce ferrana a nie ze on go zmienil. Dobranoc profesjonalisto
11
Pisalem luuk za późno wszedl za beznadziejnego Ferrana, Adama najlepszy na boisku.
0
@fotohobby nie bedziemy mieli obrony raczej bd wylew
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MichalVamos za pozno o 10 min
0
Czemu on Luuka nie wprowadzi na wrzutki?
3
Garcia kon trojanski na ta chwile
1
Atletico wygrywa w 10tke w końcowce barca traci punkty z espanolem wygrywajac i glupio tracic bramki oby nam lm tym akcentem nie uciekla.
1
A cienki ferrwn nadal gra.
0
Torres jest do zaminy po pierwszej polowie a on nadal gra. Dawac Dembele gorzej nie bd
0
@spyke kontuzja a co moze byc. W Barcelonie kazdy sie lamie jak zapalki
1
Garcia nie rob wstydu.
1
Na ta chwile ferran najgorszy na boisku
2
Tak sie zastanawiam czemu obrony nie wychodza przed pole karne do rywala ktory chce oddac strzal tylko wola kryc cien