Litman
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Oni graja tak wolno, tak zwalniaja gre gdy można ja przyspieszyc.... Wszytko czytelne
1
Alba kiedys z wolnego trafil?
5
Busquets jest mega hamulcem w tej drużynie. Zamiast szybko podac to trzyma pilke i czeka az przeciwnik dobrze sie ustawi. I czesto traci pilke.
0
Williams ladnie kreci
0
Ale brama wow Ferran
0
@MrPGG moze warto tez wypróbować kogos innego a nie caly czas grac nim
0
A czemu Luuka nie ma przydalby sie
1
Czyli dawać go do Barcelony B niech sobie pogra z chlopakami
8
Dembele beda prawie 700 dni kontuzjowany dostal mega wsparcie od Barcelony i tak sie wlasnie odwdziecza najemnik. Precz z nim i jego agentem
0
@kkbarca Moze warto to pokazac agentowi Dembele ? Bo jak na świata gwiazdę jaka sie nazywa te statystyki ma jak przeciętny gracz dobrej ligi.
0
@DCHX Jesli nie chce przedluzyc kontraktu i grac w Barcelonie to niech lepiej zostanie w domu i pograc na ps4
0
@robimen12345 Busquets moze byc dobry ale raczej na przecietniakow. Facet jest aktualnie mega wolny przewidywalny i dosc czesto podaje do przeciwnika albo traci pilke na srodku boiska.
0
Moim zdaniem powinni sie go jak najszybciej pozybc facet jest mega przecietny i popelnia dosc duzo bledow indywidualny w dosc prostych sytuacjach
0
I mu nie zalezy na kasie? Wydaje mi sie ze mu tylko chodzi o kase waloneni hipokryci on i jego agent. Wstyd oby wiecej nie zalozyl koszulki Barcelony najemnik
0
@Kusco15 Slabo troche odrazu wjezdzac na rodzine.
1
Barcelona dala mu tyle ile mogla i jesli nie chce zaakceptowac oferty bo jest za slaba no to w takim razie Barcelona ma prawo go sprzedac a jesli zawodnik nie chce odejsc bo chce odejsc z wolnego transferu zeby zarobic dodatkowe pieniadze bo jak wiadomo o to sie rozchodzi. To Barcelona ma prawo takiego zawodnika posadzic na trybunach i zaden sąd nie wyda krzywdzacego wyroku. Dembele to dziecko które nawet musi sie wyreczac agentem bo chyba nie potrafi mowic. Za wszelka cene trzeb sie go na juz pozbyc bo beda z nim same problemy do konca umowy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Facet od 2 lat pobiera jedna z największych pensji w klubie a zagral z 10 meczow przez ten czas w dodatku nie calych.
0
Nie oszukujmy sie bedziemy sie z nim meczyc do konca kontraktu.
1
Po co nam kolejny skrzydlowy bez licz ktory potrafi tylko szybko biegac.
3
@Jakchcesz Dembele to pseudo pilkarz ktorzy uwaza sie za gwiazde swiatego formatu lecz jest taki problem ze facet nie ma praktycznie liczb chyba ze strzaly w trybuny to zapewne jest w czolowce
1
Coutinho,Grizman,Dembele 3 transfery ktore prawie zniszczyly Barcelone.
1
Narkun w stojce wyglada jak bokserski kelner.
0
@FCBR4N szybkość,praca na nogach oraz stójka jest dzis na jakims amatorskim poziomie. Wszystko wali w rekawice albo powietrze.
1
@Deviler narkun wyglada jakby nie trenowal od 2 lat
6
Najdluzej panujacy mistrz Ksw wyglada dzis jakby pierwszy raz wyszedl do klatki do tego po tyg melanzu. Facet totalnie wyglada dzis jak amator.
2
Abde wczoraj byl tragiczny jedynie w odbiorze cos tam pogral.
2
Brawo za walke. Najgorszy na boisku Busquets ktory zagral do konca wstyd. W ataku o wiele za wolno duzo zwalniających podan.
1
Alves ograny jak junior. Alves bez sil do zmiany.
0
Gramy w 10 bo Ferran narazie nie istnieje