Lokusekpl
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JoeSatriani no no, jakby się tym faktycznie ktoś przejmował to nawet chłopaka z kartka by posyłali xD
18
@JoeSatriani przecież flick dyrygował przez telefon, on tam tylko dla formalności stał xd
1
No kiepsko, derby koniecznie trzeba wygrać bo potencjalnie przy wtopie będziemy mieć 6 do atletico, 5 do realu i tylko 2 nad bilbao i 3 nad Villarealem. Miesiąc temu to bym się w głowę pukał jakbym to ktoś napisał ale wychodzi to co pisałem w sierpniu, że ewidentnie Lapcio dał przykaz priorytetowego wejścia dobrze w sezon. Fizycznie siadamy strasznie, trzeba parę dni wolnego dobrze wykorzystać bo w styczniu znów maraton
0
@nadachu gorzej, że jak nie wygramy z atletico to bardzo realnie będziemy na granicy 1 meczu od 5 miejsca w tabeli xd
0
@Fermin w tym sezonie real nie dostal 4 ewidentnych karnych i przynajmniej 5 takich co by sie obroniły, u nas byly 2 i 4 kolejne z kategorii mógł być. Fatalnie sędziują i nam i im ale pierwszy raz faktycznie punkty stracili bo wcześniej kolanem przepychali I się rozchodziło po kościach
0
@AndreSantos kontakt? Chłop go dosłownie kopnął w łydkę, absurd, że var to puścil
2
I tym razem ani słowa co odwalił sędzia, przecież to absurd, że tam nie było karnego. Mówiłem, że sedziowie są tragiczni i mylą się wszedzie to był tu ryk, że Realowi pomagają. Wczoraj ich sędzia pięknie uwalił xD Ligę w tym roku wygra zespół co najlepiej w tym szambie sobie poradzi, walą całą czołówkę rowno i chyba tylko bukmacherzy szczęśliwi
1
@Barcatroll nie wiem co w nim ludzie widzą, to taka biedna wersja rudigera tylko bez zadziornego charakteru xd w dodatku czasem taki jakiś mało skordynowany w swoich ruchach bywa i technicznie też będzie odstawać. Do nas trochę jak pieść do nosa, raczej do zespołu grającego dużo niżej by pasował. No ale domyślam się, że to kwestia agenta, od kiedy laporta wrocil to transfery robią nam agenci bardziej niż deco i jego wizję xD
0
Po ludzku może to i dobrze, ciężar z glowy spadnie, przez parę dni odpocznie i wróci bo żal na chłopa było patrzeć jak grał xd
3
Tak poza naszym meczem to MC przegrało, ma 8 pkt i następny mecz grają z PSG więc jeden klub szejków poza 24 przed ostatnią kolejką będzie. Są jaja w tej nowej LM xD
1
@Ronad10 boże, drugiego tak zakompleksionego dzieciaka to tu nie ma o.O Jak Ceballos dziś powinien zobaczyć 3 żółte to ile czerwonych ostatnio Martin powinien złapać? Przy tej skali to z 4? 5? Gwizdnęli spalonego jak chłop był 5m od lini bocznej, faktycznie pozycja do strzału. Nie wiem, mógłbyś raz napisać cywilizowany komentarz a nie albo bezrefleksyjnie wielbisz Lapcia albo przekrzywiasz fakty z meczów żeby sam przed sobą ponarzekać jak to sędziowie ciągną real a nam szkodzą
0
@Lanosss ta, laporta top. Od kiedy przyszedł systematycznie sytuacja finansowa klubu robi się tylko gorsza i nawet nie widać realnie szans na poprawę. Chłop rozdaje absurdalne kontrakty na lewo I prawo ( mamy budżet płacowy większy o prawie 200 mln od realu), samo zarzadzanie pochłania najwiecej w Europie i większość topowych klubów nie przekracza połowy naszych wydatków. Do tego dźwignie na każdym kroku, stadion jak ruszy to jest obciążony na ponad 200 mln rocznie, myślisz, że po co ten cyrk z przeciąganiem remontu? Xd chłop robi większe spustoszenie w klubie niż Bartek a najgorsze, że nie będzie na czym odbudować gdyby przyszedł mądrzejszy prezes bo laporta sprzedał i zastawił wszystko żeby rozdać swoim ziomkom i szwagrom. Zarząd laporty zżera 200 mln rocznie, realu ledwo sto, angielskie kluby poniżej 100. Ostatnia rzecz jaka laporta się przejmuje to finanse. On jest politykiem z parciem na szklo, żyje od wyborow do wyborow i niczym więcej się nie przejmuje.
0
@Rupert_Haubica nawet nie na chodzi o to, że na raty ale athletic zagroził, że puści publicznie ten cały wałek z lata i wszyscy narobili w gacie- Lapcio i Tebas. Zamknęliśmy sezon na -90 mln, nie było nas stać ani na olmo ani na większość rejestracji. Dziwnym trafem tebas się zgodził uznać nie faktyczny wynik a prognozę (9 mln zysku). Porejestrowali, mieli kupić Nico a potem się wlepi jakąś symboliczną karę. Niestety atletic się wkurzył na podwójny standard, chciał ujawnić, że ni cholery nas nie stać więc wzięli Olmo żeby jaj nie było, tak już się dogali z Tebasem to szkoda marnować kasy :)
0
@Ronad10 Co ma do rzeczy, że to jest faul delikatny jeżeli ewidentnie był sam na sam? Sędzia baaarzdo się doszukiwał żeby uznać, że był drugi obrońca żeby nie było czerwonej więc oszędził nas i tyle.
Jak mu wbiegł w plecy martin?
Lewy z ossasuną w poprzednim sezonie był pięć razy bardziej kontrowersyjny niż tamten na endricku, specjalnie obejrzałem powtórkę i nie wiem gdzie masz oczy. Chłop go ciągnął jeszcze dobry metr w polu karnym więc ewidentny karny. O tych powtórkach to mi się gadać nawet nie chce bo kibice realu wypisują dokładnie odwrotnie. Dla mnie po prostu sędziowie są gówniani, jakiego meczu nie oglądam to są idiotyczne decyzje i każdy zespół się skarży. Realowi też nie gwizdnęli ze 3 ewidentych karnych, na ich szczęście jakoś tamte mecze przepchnęli. Nam brakuje doświadczenia w takich meczach a takie tłumaczenie się, że to wina sędziów prowadzi jedynie do tego, że wróci duch drużyny xaviego
4
Kurde, patrząc na tabele to się robi średnio. Real może wyjść na +1, Atletico się zrównać a Villareal zbliżyć się na 3 pkt. Derby absolutnie musimy wygrać bo za chwilę z kilku punktów przewagi nad resztą możemy zjechać na 4 miejsce
0
@Ronad10 a nie powinna być skoro miał sam na sam z bramkarzem i od tyłu go nadepnął? Ewidentna czerwona kartka. Z Valencią Cubarsi powinien wylecieć ale sędzia się obsrał więc to też dla nas był bonus. Mingueza żółtą powinien dostać, żaden sędzia po meczu tam czerwonej nie widział w wywiadach. Na cubarsim też powinien być karny ale sędziowie są marni. Z resztą na Aspasie też powinien być karny ale już mniejsza. Mylą się na wszystkie strony, podejmują często dziwaczne decyzje sędziowie ale to nie może być tłumaczenie bo z tym się wszystkie zespoły w lidze mierzą. Real czy Atletico też cały czas narzekają bo im się takie same jaja w meczach dzieją. Kto sobie z tym najlepiej poradzi wygra ligę. Musimy się wziąć do roboty bo w przypadku przegranych derbów z Atletico bardzo realnym jest spadek na 4 miejsce
0
@Kuchar No bez jaj, tyle razy nam sędziowie tak samo dawali prezenty ale tego to już nie widzisz? Dziś powinna być czerwona, ostatnio z celtą też powinniśmy grać w 10 od 1 połowy. Z Valencią też ewidentnej czerwonej nam nie dali. Po prostu są marni i mylą się na wszystkie strony
0
@Kismeth ja mówię o tym uderzeniu. Rozumiem, że sobota ale graliśmy o 16, bycie o tej porze nawalonym do tego stopnia, że się nie widzi co się działo na ekranie to zły objaw
1
@NerwowyFistaszek co odwalił? Przeciez to w żaden sposób nie było do obrony, przeszło między nogami obrońcy i wpadło idealnie przy słupku
0
Z tego co się działo to raczej betis ma czego żałować, musimy formę odnaleźć bo jest kiepsko
2
@Kismeth tego by nikt nie wyjął, siadło mu perfekcyjnie niestety
0
@Kismeth tu nie miał najmniejszych szans a 2 razy solidnie dupe ratował, spokojnie mogło być 3-4:1
1
Ja nie wiem jaka była interpretacja, że nie dostal czerwonej de Jong xd no ale trzeba wykorzystać, że jednak Gramy w 11 i jechać do konca
0
@Nightraider no tak, dziennikarze opłacani przez laporte prawdę powiedzą xd przecież twoja teoria wali się nawet jak popatrzysz na real, tam po odliczeniu amortyzacji wychodziłoby 8 mln brutto na głowę a kylian, vini i jude w 3 kasuja 100. UEFA doliczala w swoich raportach koszt amortyzacji, tam mieliśmy grubo ponad 600 i bylismy na 1 czy 2 miejscu a real mial 450 jak dobrze pamiętam. Po prostu moze laporta daje się dymać na każdym kroku w negocjacjach bo siedzi w kieszeni kilku agentow więc rozdawał grube kontrakty żeby ściągać piłkarzy? Sam jestem ciekaw dlaczego wydajemy aż tyle ale tego Ci nie powiem niestety, dokładnie przez taka politykę odeszlo sporo pracowników wyższego szczebla
0
@Nightraider bzdury wypisujesz. Koszt amortyzacji transferu jest zobowiązaniem krótko lub długoterminowym i widnieje w tamtych pozycjach, gdyby było jak piszesz np city czy real nie miałby kolo 300 a 600 mln+. Koszt amortyzacji doliczają tylko do FFP więc dla ich wskaźnika coś takiego jak sobie wymyśliłeś mogłoby mieć miejsce. Ponad 500 mln w rubryce wynagrodzeń znaczy, że tyle wydajemy na pensje i jesteśmy pod tym względem absolutnym liderem.
0
@CPuyol martwi jedynie to, że finalnie zawsze jest gorzej niż podawały media :p
0
@MOLESTA my oddajemy ostatnio wszystko za małą część wartości żeby tylko teraz trochę kasy dostać xd z tego co czytałem to oni sprzedali tylko pierwszeństwo do tych miejsc i co roku będą i tak opłacane po rynkowej stawce a my sprzedajemy na 20 lat na własność miejsca xD
1
Jasne, wynik wczoraj super ale dalej gramy katastrofalnie i albo drastycznie się poprawimy albo za chwilę znów pogubimy punkty. Na nasze szczęście betis też jest w dołku, musimy to wykorzystać i pracować nad poprawą gry
0
Nie do końca o tym myślałem jak mówiłem, że chciałbym żebyśmy grali jak MC Pepa xD No ale jest jak jest ;P
1
@Wizz777 a co tu miał zrobić?