0

Glik i Fabiański i ta obrona jakoś wygląda...

0

Kurzawka ładnie wrzuca

3

Zieliński cóż za szybkość...

1

Serio? Jaki my mamy rok? Defensywny pomocnik to nie tylko destrukcja, a przede wszystkim wyprowadzenie pilki

1

Mierzejewski?

3

Nie wiem dlaczego oni chwalą Góralskiego? Przecież typ przez cały mecz jest schowany za jakimś kitajcem, boi się dostać piłkę. To samo zresztą było z Kolumbia

4

Przynajmniej widać że chłopu zależy. Nie tak jak niektórym gwiazdkom

2

To chyba interwencja mistrzostw

5

I znów piła na uwolnienie w 28 minucie... Niesamowite

5

Fabiański pierwszy mecz i czuć pewność w bramce. Pupilek Szczęsny jednak musiał grać

5

Trzy razy w ciągu 3 minut pomylił Kolarova xD Cały Szpaku

0

6 minut???? Przecież caly czas piłka była w grze co za skur...

5

Brandt najgroźniejszy piłkarz Niemców od początku mundialu, a znów wchodzi w 80 minucie

1

Szwecja i Meksyk wychodzą.

2

Współczuję Messiemu grać z takimi nieudacznikami

2

Jezus Maria przyjęcie na udo i wypuszczenie sobie jeszcze ta sama noga, toz to jakiś kosmos

4

Dziwny ten mundial. Brazylia słabo, Niemcy słabo, Hiszpania słabo, Francja słabo, Argentyna katastrofa. Póki co najlepiej prezentuje się chyba Chorwacja i Belgia. Nie chce mi się jednak wierzyć by mogli to wygrać

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Myślę, że prędzej byś przeprosił.

1

Szkoda, że nie możesz mi tego powiedzieć w twarz.

15

Mam nadzieję, że dziennikarze zjedzą Nawałke i drużyne na konferencji. Nie pieścić się z tymi zerami. Chce się dowiedzieć dlaczego drużyna nie potrafiła wymienić 3 podań.

1

Jeszcze Glika skontuzjuj. Nawałka pajacu

2

Najgorsza drużyna na mundialu. Wstyd że reprezentują moj kraj.

3

Do domu zera.

1

Piszczek taki obrońca po raz kolejny gra jak amator :) Śmieszne

0

To jest żalosne. Oni sami sobie przeszadzaja.

0

Wstyd mi za te drużynę. Wstyd. Wypier**** z wakacji.

1

Dokładnie tak. To jest minusowe IQ. Grają lage do przodu tracąc za każdym razem i jeszcze szczzerzą te swoje zęby jakby było blisko gola. Niesamowite

16

Krychowiak ma szanse podac do prrzodu gdzie po raz pierwszy jest troche miejsca to gra do tyłu. Co za....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?