0

Tak, to również był fatalny mecz ale serio nie czułem takiego zażenowania jak teraz. Być może przez wagę turnieju

1

Po raz pierwszy w czasach Nawałki nie mogę patrzeć na grę Polski

4

Jeszcze brakuje tego żebyśmy rzucali piłke z autu w pole karne. Stoke City

1

Eliminacje do Euro, Euro, Eliminacje do mistrzostw świata - gramy ładna piłke, po ziemi, sprawdzony system. Przychodzą mistrzostwa świata - a ch** zmieńmy wszystko, zagrajmy trójką obrońców po jednym słabszym meczu i rzucajmy lage na Lewandowskiego spod swojej bramki. Ja tego serio nie rozumiem

1

Brakuje spokoju z tyłu. Brakuje Glika

0

Dlaczego wy Japonii kibicujecie?

0

Typowi Niemcy...

0

Ciężko taką zobaczyć w ogóle, a co dopiero na mundialu

0

Niemcy jakby chcieli szybko pojechać na wakacje. Jedynym którego obchodzi ten mundial wydaje się Muller.

1

Boateng powinien wylecieć

12

Ale te opalone blond włose Szwedki są ładne :D

0

Tak jest!

0

Dlaczego ci Niemcy nie grają z Gomezem? Bez typowej silnej, 9-tki to dupa nie drużyna.

6

Cionek zesrany jak na pierwszej komunii, Krychowiak drewniany jak nigdy, Zieliński jak 13 latek przy murzynach, a Milik to nie wiem po co w ogóle jest na boisku. Parodia.

0

Jak dodać na fortunie ten mecz bez podatku? (1.14)

2

Aż mi szkoda Neymara, kasowany że hoho

0

Ten Boateng to jest obecnie jakieś gów...

0

Kurde mam Niemców na kuponie :/

0

Ta ivanovic dzisiaj nawet z autu wrzucić nie potrafi

3

Komentarz usunięty

0

Czy ja mówię że to wbrew zasadom? Lubisz oglądać autobusy?

0

Islandia stoi całą drużyną na 30 metrze przed własną bramka...

0

Czy wam też cofa komentarz na sport tvp pl ?

2

Myślę, że to odpowiedni sezon aby pomyśleć o klasowym zmienniku dla Suareza.

1

Bentancur jak na 20-latka gra niezwykle dojrzale. Ciekawy zawodnik

0

No i super

0

Arabia fizycznie wygląda jak 15-latkowie w starciu z dorosłymi chłopami

0

Jak Hierro wybierze teraz skład? :D Bez żadnego wspólnego treningu?

0

Bereszyński bardzo mi się podoba na tym skrzydle

0

Jak widzicie podstawowe ustawienie pomocy i ataku w reprezentacji Francji? Kante-Pogba-Fekir, Dembele-Griezmann-Mbappe?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?