0

Jakieś takie bez jaja poki co to El Clasico

0

To się Deulo pokazał

0

Jakby nie było zarobił w tym okienku jakieś 170 milionów

2

Brakowało tych głosów :)

0

Tak CAŁA STRONA pisze że nie był potrzebny w Barcelonie, o czym ty pier.......

1

Roberto? Zdenerwowany? Wybierz jedno

1

Jeśli zdąży dolecieć do Madrytu

1

Bez szału, próbuje grac tiki-take ale zapomniał że Rabiot to nie Iniesta, a Di Maria to nie Messi

1

Widac, że Neymarowi pozostał nawyk do gry z Messim i Suarezem.
Ciekawe jak to się ułoży w PSG

0

Aj no Di Maria to nie Messi żeby taka klepkę grac panie Neymar :D

0

A co takiego zrobil Neymar?

1

Ktoś się orientuje czy w dzisiejszym meczu będzie system VAR?

0

Xavi był tak zbawienny, że w ostatnim jego sezonie wygryzł go właśnie... Rakitic. W wieku 37 lat motorycznie lepiej niż Gomes i Ivan? O losie...

0

Nie podoba mi się takie zachowanie. Stracił dużo w moich oczach, nie powinien się posuwać do czegoś takiego

0

Tak samo jak Lucho wuefiste

0

Podobno Dembele nie zagra jutro z Bayernem

2

Raczej nijak ma się to do Dembele

12

Konkretny gość, mądrze mówi

6

Inigo 26 lat - Mascherano

Coutinho 25 lat - Iniesta

Roberto 25 lat - Rakitic



Do tego młodzi Ter Stegen, Umtiti, Semedo, Digne i oby Dembele. Z tymi transferami nie byłoby tak zle.

0

Dybala, Messi, Dembele i Suarez razem to wydaję się zbyt ofensywne. Już z MSN mieliśmy problemy z balansem pomiędzy obroną a atakiem, a co dopiero w takim ustawieniu

0

W takim razie jakie widziałbyś ustawienie?

18

No ok, ok ale przecież Dybala to fałszywa 9, coś jak Messi za Guardioli... Nie ma tu dla niego miejsca

3

Masche ma już 33 lata. Pique 30. Marlon tak samo jak Mina to dwie niewiadome. Transfer Inigo to świetny pomysł, 26 letni solidny obrońca z ogromnym doświadczeniem w La Liga

22

Niektórym to już sie popierdzieliło, 26 lat to idealny wiek dla piłkarza, spokojnie może pograc 4-5 sezonów na wysokim poziomie.

9

Poczekaj... Czy ty naprawdę myślisz że PSG zarobi na koszulkach Neymara 222mln w miesiąc? XDD

0

Ok, skoro tak mówisz to teraz już wszystko jasne

2

Wykluczenia z Ligi Mistrzów i ogólnie wszystkiego co najgorsze

0

A no tak, oczywiste, zapomniałem że tacy jak ty wiedzą jak było naprawdę. Lepiej niż sam Neymar xD

0

A dlaczego mam nie wierzyc? Lepiej wierzyc ekspertom z tej strony niż słowom samego Neymara?

4

Większośc ekspertów broniła Neya, że ojciec mąci mu w głowie, a tu proszę. Ojciec chciał by pozostał na Camp Nou. Znawcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?