5

Jeśli Bellerin dojdzie to nie ruszy dupy z lawy przy Vidalu

0

Deulofeu depniecie ma... Szkoda że nie uzywa głowy

4

Sprzedajmy tego Gomesa, błagam... Połowa ceny Dembele...

1

To ten który obrażał Barcelonę i Katalonię na twitterze?

0

Zarząd zachowuje się jak nieśmiały facet, który nie wie jak zagadać do dobrej loszki

1

Byłbyś zadowolony gdyby Messi pozował z uśmiechem, trzymając gazetę trąbiącą o jego transferze ? Verratti niedawno przedłużał kontrakt, jego zachowanie nie jest profesjonalne

0

To zdjęcie to jest w ogóle totalną głupotą. Zawodnik pozuje z okładką mówiącą o jego możliwym transferze... damn

5

To niezły kibic

2

To że ma racje nie znaczy, że ma się z tym odnosić w ten sposób. To nie jest poziom komentatora sportowego

1

Ten Hajto to jest niezły pajac. Niech ten Dawidowicz zejdzie bo tomek dostanie zawału

3

Monaco? Będzie wyglądać jak półki w Lidlu podczas przeceny

0

Aha ich planem zatrzymania Verattiego jest kupienie Belottiego? Co to za głupoty

29

I co warto dodać nie są to podania jedynie wszerz i w tył. Verratti świetnie znajduje luki pomiędzy formacjami i posyła przeszywające piłki.

1

Widzieliście nowy odcinek Footrolla? :D

1

Willian?

1

PSG przyda się kasa na Ronaldo, kto wie :D

9

Iniesta w ostatnim sezonie nie błyszczał, Roberto może godnie go zastąpić. Nie wiem skąd to zdziwienie

56

Jak dla mnie to oni mogą dać nawet i 200. Verratti to lek dla Barcy

3

Jak tu nie posłuchać Maldiniego

0

Jaram się, oby to była prawda

1

Twoje przykłady są trochę idiotyczne bo w tych meczach również nie strzeliliśmy bramki. Jednak oczywiste, że potrzebna jest typowa '6'.

0

I ze zwycięzcą Champions League też, jakby nie było ;)

34

Przelicznik dla ligi portugalskiej to jest jakiś żart

3

Bo młody ? Bo wychowanek? Wątpię, że wygryzie Vidala jeśli przyjdzie (jeśli Valverde nie obrazi się na Aleixa jak Enrique)

0

Telewizor też ma każdy za darmo?

1

Na chomikuj jest pełno, leaked photos. Ale nie polecam xD

0

Inteligencja niestety nie poszła w parze z urodą

0

Zapewne zbiedniałby od tych 12k. Nie wiem jaką wam to robi różnice

0

I dobrze, już nie bądźmy tacy wrażliwi. Gdybyśmy zdobyli mistrza zapewne pojawiłyby się docinki w drugą stronę. Tak jak powiedział Pique - to normalne

0

Noo byłoby fantastycznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?