0

Casemiro.... to jest niesamowite

0

W fifie by dostał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Hahahaha co ci komentatorzy tacy ofensywni?

0

Ronaldo już symułki

3

Karny? Zenada

1

Santiago Bernaleo podje*ało intela z camp nou widze

5

Komentarz usunięty

1

Casemiro ma przywolenie na faule, nie dziwcie się

0

Przy 1 bramce to zanim Carvajal nogą ruszył piłka była już w siatce

2

Messi wkręcający Carvajala ci nie starczyl? :D

1

30 mln to dobra cena

0

Wygląda jak niewidomy

0

Obrońca stworzony dla Barcelony, zostanie tu jeszcze na wiele lat.
Digne + lekka dopłata - wtedy można rozmawiać

0

A co to ma do rzeczy?

6

Dla picu jak i ten cały notatnik xD

2

Swoją drogą Sirigu nieźle upadł.... Pamiętam jak grał przeciwko nam w LM, teraz spada do Segunda, przykre.

0

Kolejny dzień, kolejny gol, cały Masche

0

Widać, że Ardzie brakuje rytmu meczowego

0

"Sezonowca" też objaśnij

0

A czy ja napisałem coś złego na jego temat? Po twoim słownictwie sądzę, że to nie ja jestem "dzieciaczkiem".

0

Aj Gomes się Messiego na Bernabeu naoglądał

0

Camp Nou w połowie puste ale doping jest

6

9 minuta - Pique w polu karnym. Cała Barcelona

0

"Tego lata będziemy działać inaczej niż rok temu. Będą wzmocnienia, ale nie będzie ich tak dużo”. Czyli mniej ale z większą jakością - super.



Veratti, Bellerin/Walker, Deulofeu in. Sprzedać Turana, Mathieu, Gomesa i mamy drużynę kompletną

0

Jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy LO na świecie, już widzę jak Barca im go sprzedaje :D

0

Dlaczego prowokuję? Piszę tak, jak uważam. Mam do tego prawo

0

Psssst. Nie właźcie na rm.pl. Pewna dziewucha chce odstrzeliwać łby kibicom Barcelony. Bez odbioru.

10

"Messi to geniusz. Cristiano to piłkarz"
Capello chyba wyczuł vacat w Barcelonie :D

3

Swoją drogą kogo widzicie jako wzmocnienie pomocy w następnym sezonie? Mi oprócz Verattiego ciężko wskazać konkretnego kandydata. Busquets, Veratti, Iniesta, Roberto, Rafinha, Rakitić - to wygląda już przyzwoicie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?