Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mathieu-Bartra na klasyk, nie ma innej opcji.
0
Pedro!
0
Piękna ta nasza akcja była
0
Biega
0
Messi miał słabszy sezon, inni mieli szansę się wykazać. Liczby Ronaldo nijak mają się do tych z najlepszych sezonów Leo. Niech świadczy o tym fakt, że miał tyle goli co nasz Urugwajczyk, nie strzelający karnych i mający bodajże kilka meczy zawieszenia ;) W dodatku Suarez miał więcej asyst.
1
Pique jakiś taki groźny się w tej brodzie wydaje, zupełnie jak nie Pique
1
Ta obrona Rayo jest komiczna, mamy więcej piłkarzy w ataku pozycyjnym na ich połowie niż oni niekiedy :D
2
hahaha co on zrobil?
0
Munir nie ma prawej nogi
0
geniusz futbolu
0
Co chwila któryś z obrońców Rayo łamie linię spalonego, co oni nie widzą tego... ja nie wiem.
0
Mathieu, Bartra, Pique, przykoksimy ze stałych fragmentów ;)
6
522 asysty w 6 meczów. Duże wymagania masz ;)
0
Good joke, bro.
0
Wracając do wczorajszego meczu to Messi zagrał naprawdę kapitalne spotkanie, sam przeciwstawił się PSG. Dla mnie to był ten Messi z najlepszych okresów pod każdym względem, szkoda, że reszta drużyny nie ;)
1
Żałosne co wyprawia Ronaldo. Którego on już karnego wysymulował w tym sezonie?
0
Zabawa na Camp Nou :)
1
Roberto całkiem dobrze wygląda hejterzy
0
hahahah kto asysta?
1
Akcja jak za dawnych lat :)
0
Po Messim nie widać tego przyśpieszenia co kiedyś
2
Palnęli jakiś artykuł z dupy a wy łykacie jak pelikany, jeszcze Shakirze dziękujecie :D
0
Irytujące jest to, że gdy się bronimy stoimy siódemką piłkarzy na linii pola karnego, podczas gdy inni stoja na połowie rywala... Jak tu zbierać takie piłki
0
O celnych strzałow...
0
Ciężko się to ogląda
0
Dziwnie to wygląda, piłkarz za 80 baniek, najlepsza 9 na świecie gra w takim czymś :)
0
Ale zaje*al :OOO
0
Jaki kanał? Kręcisz coś
0
Nie wiem jak wy ale mi taki układ pasuje. Wole, żeby Barcelona wygrywała po 2-0 niż 4-2. Obecna obrona jest trochę jak za Guardioli, wtedy przecież słyneliśmy z małej ilości traconych bramek... Przynajmniej do pewnego czasu :)
0
Żal patrzeć na ten Apoel, 0-1 a ci w 10 we własnym polu karnym, żeby nie stracić więcej. To ma być liga mistrzów, żenada...