1

Mathieu-Bartra na klasyk, nie ma innej opcji.

0

Pedro!

0

Piękna ta nasza akcja była

0

Biega

0

Messi miał słabszy sezon, inni mieli szansę się wykazać. Liczby Ronaldo nijak mają się do tych z najlepszych sezonów Leo. Niech świadczy o tym fakt, że miał tyle goli co nasz Urugwajczyk, nie strzelający karnych i mający bodajże kilka meczy zawieszenia ;) W dodatku Suarez miał więcej asyst.

1

Pique jakiś taki groźny się w tej brodzie wydaje, zupełnie jak nie Pique

1

Ta obrona Rayo jest komiczna, mamy więcej piłkarzy w ataku pozycyjnym na ich połowie niż oni niekiedy :D

2

hahaha co on zrobil?

0

Munir nie ma prawej nogi

0

geniusz futbolu

0

Co chwila któryś z obrońców Rayo łamie linię spalonego, co oni nie widzą tego... ja nie wiem.

0

Mathieu, Bartra, Pique, przykoksimy ze stałych fragmentów ;)

6

522 asysty w 6 meczów. Duże wymagania masz ;)

0

Good joke, bro.

0

Wracając do wczorajszego meczu to Messi zagrał naprawdę kapitalne spotkanie, sam przeciwstawił się PSG. Dla mnie to był ten Messi z najlepszych okresów pod każdym względem, szkoda, że reszta drużyny nie ;)

1

Żałosne co wyprawia Ronaldo. Którego on już karnego wysymulował w tym sezonie?

0

Zabawa na Camp Nou :)

1

Roberto całkiem dobrze wygląda hejterzy

0

hahahah kto asysta?

1

Akcja jak za dawnych lat :)

0

Po Messim nie widać tego przyśpieszenia co kiedyś

2

Palnęli jakiś artykuł z dupy a wy łykacie jak pelikany, jeszcze Shakirze dziękujecie :D

0

Irytujące jest to, że gdy się bronimy stoimy siódemką piłkarzy na linii pola karnego, podczas gdy inni stoja na połowie rywala... Jak tu zbierać takie piłki

0

O celnych strzałow...

0

Ciężko się to ogląda

0

Dziwnie to wygląda, piłkarz za 80 baniek, najlepsza 9 na świecie gra w takim czymś :)

0

Ale zaje*al :OOO

0

Jaki kanał? Kręcisz coś

0

Nie wiem jak wy ale mi taki układ pasuje. Wole, żeby Barcelona wygrywała po 2-0 niż 4-2. Obecna obrona jest trochę jak za Guardioli, wtedy przecież słyneliśmy z małej ilości traconych bramek... Przynajmniej do pewnego czasu :)

0

Żal patrzeć na ten Apoel, 0-1 a ci w 10 we własnym polu karnym, żeby nie stracić więcej. To ma być liga mistrzów, żenada...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?