0

Z Martino na ławce trenerskiej Albicelestes czuję się tak, jakby w dalszym ciągu był z nami w pewien sposób związany ;) Wielki szacunek, że nie ryzykował zdrowia Messiego.

8

Oglądając ten mecz Hiszpanii, cieszę się, że Barcelona nie idzie w ich ślady i gra zupełnie inny futbol...

0

Nie zachowuj się jak madryckie media i kibice, proszę cię. Skoro Messi zagrał, to znaczy, że był gotowy. Nie należy szukać wymówek tak jak w przypadku pewnego pana.

0

Chyba troszkę przesadzasz z tą wyraźną dominacją Ronaldo w 2014

0

Rzeczywiście coś w tym jest ;)

1

0

E tam padaka. Illaramendi ma ciągle przebłyski geniuszu. Jak nie wyciągniemy go za mniej niż 80 baniek to Pogba.

4

Lucasa Silve z Realu, ew. Illaramendi

2

Mathieu musiał dobrą fajkę przypalić przed meczem. Wraz z Pique MOTM

1

A spójrz na grę przed i po tej bramce

1

Pique robi za 4 w tej obronie

0

Powtórka z października.... nosz ja pierdole jak??

0

Neymar ty.....

0

Hm, a jest opcja premium przez sms, czy tylko przelew? Bo nie widzę takowej...

0

Mam pytanie, ile czasu czeka się na aktywację konta premium przez SMS na weeb.tv?

0

Ok dzięki wielkie, się przestraszyłem po tym jego komentarzu :)

1

Mam pytanie do tych, którzy oglądali klasyk na weeb.tv
Wykupienie premium gwarantuje transmisję HD bez ścin? Na którym kanale będzie mecz i czy na pewno będzie on nadawany? Z góry dzięki

3

Niezmiernie cieszy ta łatwość dochodzenia do sytuacji przez Barcelonę. Możecie pisać, że City się otworzyło, było słabe ale od pewnego czasu gramy piękny OTWARTY futbol z multum okazji. Zabójcze kontry, stałe fragmenty, dwójka nieziemskich napastników, Messi w genialnej formie oraz ciągle większe (na szczęście nie tak jak kiedyś) posiadanie piłki niż przeciwnik. Jak dla mnie jest to ta ulepszona wersja Barcelony, o której mówiło się w czasach Guardioli. Może zbytnio idealizuje, na osądy przyjdzie pora na koniec sezonu, ale widząc taką grę Barcelony klawiatura sama rwie się do pisania :)

0

Widziałem to, nie wiem co ten gościu bierze, ale mu współczuje. Już nawet kibice RM się z niego śmieją

0

Czekam na komentarze o tym, że City jest słabe i to Real zweryfikuje naszą formę.

0

Boże jedyny, naprawdę nie wiem co powiedzieć o Messim po tym co zobaczyłem w I połowie...

0

Spisek!

1

Nie, skoro każdy może wygrać z każdym, to jest to najbardziej wyrównana liga. Najbardziej wyrównana to nie najlepsza

0

Oglądam z hiszpańskim komentarzem i rozwala mnie jeden z komentatorów. Po każdym dotknięciu piłki przez Messiego: "ooo oooh"

8

Te budynki obok stadionu wyglądają jak atrapy

1

Jak dzik w paśnik, 1-0!

0

Dziwne przeczucie, że nie trafi

1

Podniecają się tym rożnym na trybunach jakby to był karny co najmniej :D

45

Boże co zrobił Messi!!

0

Rakitić coś ofensywnie ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?