Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z Martino na ławce trenerskiej Albicelestes czuję się tak, jakby w dalszym ciągu był z nami w pewien sposób związany ;) Wielki szacunek, że nie ryzykował zdrowia Messiego.
8
Oglądając ten mecz Hiszpanii, cieszę się, że Barcelona nie idzie w ich ślady i gra zupełnie inny futbol...
0
Nie zachowuj się jak madryckie media i kibice, proszę cię. Skoro Messi zagrał, to znaczy, że był gotowy. Nie należy szukać wymówek tak jak w przypadku pewnego pana.
0
Chyba troszkę przesadzasz z tą wyraźną dominacją Ronaldo w 2014
0
Rzeczywiście coś w tym jest ;)
1
http://www.lfc.pl/58221/mecz-gwiazd-do-sciagniecia Tutaj masz wszystkie linki :)
0
E tam padaka. Illaramendi ma ciągle przebłyski geniuszu. Jak nie wyciągniemy go za mniej niż 80 baniek to Pogba.
4
Lucasa Silve z Realu, ew. Illaramendi
2
Mathieu musiał dobrą fajkę przypalić przed meczem. Wraz z Pique MOTM
1
A spójrz na grę przed i po tej bramce
1
Pique robi za 4 w tej obronie
0
Powtórka z października.... nosz ja pierdole jak??
0
Neymar ty.....
0
Hm, a jest opcja premium przez sms, czy tylko przelew? Bo nie widzę takowej...
0
Mam pytanie, ile czasu czeka się na aktywację konta premium przez SMS na weeb.tv?
0
Ok dzięki wielkie, się przestraszyłem po tym jego komentarzu :)
1
Mam pytanie do tych, którzy oglądali klasyk na weeb.tv
Wykupienie premium gwarantuje transmisję HD bez ścin? Na którym kanale będzie mecz i czy na pewno będzie on nadawany? Z góry dzięki
3
Niezmiernie cieszy ta łatwość dochodzenia do sytuacji przez Barcelonę. Możecie pisać, że City się otworzyło, było słabe ale od pewnego czasu gramy piękny OTWARTY futbol z multum okazji. Zabójcze kontry, stałe fragmenty, dwójka nieziemskich napastników, Messi w genialnej formie oraz ciągle większe (na szczęście nie tak jak kiedyś) posiadanie piłki niż przeciwnik. Jak dla mnie jest to ta ulepszona wersja Barcelony, o której mówiło się w czasach Guardioli. Może zbytnio idealizuje, na osądy przyjdzie pora na koniec sezonu, ale widząc taką grę Barcelony klawiatura sama rwie się do pisania :)
0
Widziałem to, nie wiem co ten gościu bierze, ale mu współczuje. Już nawet kibice RM się z niego śmieją
0
Czekam na komentarze o tym, że City jest słabe i to Real zweryfikuje naszą formę.
0
Boże jedyny, naprawdę nie wiem co powiedzieć o Messim po tym co zobaczyłem w I połowie...
0
Spisek!
1
Nie, skoro każdy może wygrać z każdym, to jest to najbardziej wyrównana liga. Najbardziej wyrównana to nie najlepsza
0
Oglądam z hiszpańskim komentarzem i rozwala mnie jeden z komentatorów. Po każdym dotknięciu piłki przez Messiego: "ooo oooh"
8
Te budynki obok stadionu wyglądają jak atrapy
1
Jak dzik w paśnik, 1-0!
0
Dziwne przeczucie, że nie trafi
1
Podniecają się tym rożnym na trybunach jakby to był karny co najmniej :D
45
Boże co zrobił Messi!!
0
Rakitić coś ofensywnie ;d