0

@Eklerek
Przecież to nie jest znowu taka szklanka. W tym sezonie 12/14 mecze zagrane w lidze. W zeszłym sezonie 30 wystepow w PL. 2 lata temu opuscil kilkanascie spotkań, to prawda. Ale wczesniej 2 sezony w Sociedad kolejno 32 i 34 mecze. Bez przesady

2

Chcielibyście Isaka jako następce Lewego? Według mnie idealny kandydat

0

Ale fatalny ten bramkarz Bilbao

1

Co wczoraj zagrał Raphinha, poezja. Fajnie było też widzieć jego ogromną radość po golu De Jonga. Znam piłkarza który kręciłby nosem że nie podał mu na pustą w tej sytuacji.

0

@mokrychlopiec
Okazję są po błędach Mallorci. Barca nie istnieje w środku pola

0

Zmarnowane sytuacje to jedno ale my nie potrafimy wymienić 3 podań przy pressingu Mallorci. Zero kontroli w środku pola, wybijanie na ślepo. To jest dramat. A Ferrana nie chce widzieć już w koszulce Barcelony.

0

@MesQueUnClub_87
Przecież grał cała połowę z Las Palmas.

0

Dzisiaj pierwszy raz od dawna możemy wyjść najmocniejsza 11-tka. Liczę na przekonujące zwycięstwo

0

@FanBarcy22
Oo kurde, dzięki.

0

Co się stało w meczu Interu? Wiadomo kiedy będą grali?

0

Guardiola najwyraźniej zadowolony z gry, brak zmian

0

@LukaszFan
To zależy. Z Neymarem potrafiliśmy grać bardzo dobrze. Wczesniej, możliwe że tak.

0

Nie pamiętam drugiej tak uzależnionej od jednego piłkarza drużyny, jak obecne City. Bez Rodriego to zwykły przeciętniak.

5

Jak to możliwe że Mbappe w ciągu roku zapomniał jak się gra w piłkę. Od kozaka do gościa który potyka się o własne nogi, niesamowite

7

@Yoshi94
Ile razy jeszcze ma coś udowadniać? City chyba też nie było hegemonem kiedy ich obejmował.

1

@insp1re
Lubię te wasze jaranie się Casado, który zagrał w poważnej piłce 3 miesiące. Wczoraj jeden gość mówił, że miałby pewny pierwszy skład w Aston Villi. Dajcie mu chociaż zagrać pełny sezon. Oriol też był zajebistym tranferem na początku. Patrząc na takie wpisy rozumiem wyśmiewanie Barceloniarzy, bo samemu chce mi się śmiać.

0

@Barca_Q
A ile oni sytuacji niby mieli? Jeden strzał z dystansu obok słupka i 1 akcja Bereszynskiego a robia z nich mistrzów Europy

4

Kiwior stoi 2 metry za reszta obrony, obrońca Arsenalu xD

0

Ale odejście ma niezłe Leao.

0

Ale w sumie to o co się Ronaldo rzucał w tej sytuacji, przecież to on faulował jak już xD

0

@626
Z drugiej strony mógłby zagrać i na 9tce i na lewym skrzydle, do taktyki Flicka wydaje się idealny

2

Śmieszy mnie to mówienie że mieliśmy 80 minut na strzelenie bramki, że sociedad zasłużenie wygrał - tak to prawda. Natomiast to są dwie różne sytuacje i należy traktować je odrębnie. Wiadomo że meczu nie cofną i nic nie da się z tym zrobić, ale czy serio nikogo w tej lidze nie niepokoi fakt, że „półautomatyczny” spalony popełnia taki błąd? Wczoraj my, jutro ktoś inny, w przeszłości może wielu innych? Nic, nikogo?

1

1. Potrzebujemy drugiego jakościowego, zrywnego skrzydłowego, idealnie pasowałby tu Nico.
2. Kounde nie może mieć całej flanki dla siebie. Bez typowego skrzydłowego u boku wygląda bardzo słabo.
3. Pedri to nie jest 10tka. Nie ma ani strzału, ani bezpośredniości potrzebnej na tej pozycji. Przestałbym eksperymentować i na stałe ustawiłbym tam Olmo, którego w razie potrzeby i transferu Nico zmieniałby Raphinha.
4. Fermin to nie jest jeszcze gracz na pierwszy skład. Jedynie dobry zmiennik na końcówkę przy dobrym wyniku.

0

Raphinha mecz jak za Xaviego

4

Olmo na tle reszty zespołu wygląda jak prime Messi

7

To jest wałek na miarę anulowanego gola z Betisem, będzie wielkie Escandalo.

0

Ten mecz też pokazuje że Pedri to nie jest 10tka. Brak strzału, ciągu na bramkę, chłop się dusi grając wysoko

1

Ciężko grać bez skrzydel. Ten mecz pokazuje że Nico ciągle jest potrzebny

3

Fermin kolejny fatalny mecz, mam wrażenie że to jest póki co jedynie gracz na końcówki

2

Olmo za De Jonga od początku drugiej polowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?