1

Agresywny flot - to coś czego zabrakło nam w meczu z Włochami. Jak pokazuje Japonia, to na nich działa

1

@Xxxbarca4ever
To Kaczmarek grający z Argentyną, Turcja, Bułgaria, Japonia i Francja miał trudniej?

0

@Xxxbarca4ever
I znowu gadasz głupoty. Boladz grał z Francją, USA, Słowenią, Serbią i Kanadą. Do tego mniejszy udział w meczach z Brazylią i Holandia. Kaczmarek nie miał trudniejszych przeciwników. Nie chce mi się ich nawet wymieniac

0

Ktoś może tutaj wyjaśnić dlaczego Bołądź jest tylko rezerwowym na tym turnieju? Serio pytam, może jest jakiś powód o którym nie wiem? Jakiś mankament w jego grze? Bo ze statystyk wynika że w Lidze Narodów miał 60% skuteczności, Kurek 50, a Kaczmarek 33. O co tu chodzi? Kaczmarek ma jakieś taśmy na Grbicia?

0

@Xxxbarca4ever
A już można mówić że gramy słabo czy jeszcze nie?

0

@kulek22
Nie po to bierze 3 atakujących żeby grać w ataku Leonem

0

@Xxxbarca4ever
Co ty bredzisz. Zepsuta zagrywka, 1/6 skończonych ataków. Gra póki co źle i to jest fakt. Co mnie obchodzi co będzie później, odnoszę się do tego jak gra teraz

0

@Xxxbarca4ever
To nie można stwierdzić faktu że Kurek gra póki co gowno?

0

Spokojnie, jest zajebisty Kaczmarek na ławce.

2

@Death_voice

1700 zł na osobe, ale ludzi skorzysta ohohoh. gamonie

0

Nic nie kończą. Kurek słaby ale lepiej wziąć Kaczmarka, który nawet nie rusza się z ławki, bo i tak nic nie potrafi. Bołądź 60% skuteczności na przestrzeni całej Ligi Narodow ale wezmę Kaczmarka…

0

@agaFCB
Jemu brakuje przede wszystkim serwisu. Gość męczy się przy każdym gemie serwisowym, od turnieju w Bastad. Zero siły, zero precyzji, zero jakieś fajnej rotacji

0

@Kapitan hawk
Żadne Rumble, szybkie, gładkie 2-0 dla Djoko.

1

Nie wiem jaki jest sens w tych ciągłych zmianach Kaczmarek - Kurek w końcówkach seta. Kurek jest dziś słaby ale Kaczmarek jest od dawna fatalny

1

Tenis na olimpiadzie u mężczyzn rozgrywa sie do 2 wygranych setów, czy tak jak szlemy, do 3?

0

Gomez zrobił Modricia z EURO

0

@GeneralXavi
Mam nadzieję, że jednak ktoś na konferencji zada mu to pytanie i nie będzie mógł się wymigać

0

Czy Lewandowski odniósł się ostatecznie do tematu kupionych dyplomów?

1

Swoją drogą to jakim półgłówkiem musi być Enzo, że nie pomyślał, jakie to będzie miało konsekwencje. Nagrywać coś takiego, no głąb totalny

1

Carvajal i Kounde zagrali lepszy turniej niż Walker. Ale jednak wybrałbym Carvajala.
Za Maignan dałbym Diogo Costę, a za Musiale Gakpo. Poza tym ciężko się przyczepić.

0

Djokovic wygląda jak jakiś przeciętniak

0

Znowu przełamany w 1 gemie

0

Jak przegra tego seta to będzie żałował tej zabawy

3

@mekston
Skąd ta sympatia do zagorzałego madridisty?

0

@MOLESTA
Serio czy ironia?

0

Czy Merino jest defensywnym pomocnikiem?

0

Żeby się nie okazało że jeszcze Anglicy ten finał wygrają, Hiszpania nie zachwyciła w meczu z Francją

0

@Tasde
Wzmocnili środek, Anglia wchodziła jak w masło

0

Holandia nie istnieje w środku pola

0

Szkoda że nie chce grać na PO, skoro gra tam na topowym poziomie. Na SO jest przeciętny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?