3

Poziom Firpo to jakiś Sociedad max.

0

Jak wygląda Rakitić i ogólnie środek pola? Lepiej niż ostatnio z Arthurem czy Vidalem?

4

@KapiFCB
Jeśli Joshua wygra z Ruizem a Wilder z Furym, to do tej walki po prostu musi dojść.

4

99kg a takie pier... Masakra. Czekam na Joshua - Wilder.

0

@Orlik00
Ale by takiego Kostyry posłuchał :(

0

O ktorej Wilder Ortiz?

0

Pochettino z jednych skąpców do drugich. Szkoda bo według mnie to świetny trener. Ciekawe jakby poradził sobie mając do wydania pieniądze, które gwarantuje Barcelona, PSG, Real czy United.

0

@4drian0 Tyle, że my oddając piłkę cofamy się praktycznie we własne pole karne. Dajemy przeciwnikowi wchodzić do bramki. Ta sytuacja trwa już od MŚ 2018.

0

Oglądał ktoś mecz kobiet z Hiszpania? Wyjaśni mi ktoś jakim cudem tam był spalony pod sam koniec?

85

Profesjonalne podejście, profesjonalny klub, pozwalający na takie zachowania. Mam nadzieje, że doczekam czasów twardej ręki na Camp Nou.

2

Oglądając takie mecze aż się tęskni za dawna Barceloną. #valverdeout

0

Ma ktoś linka do meczu w slabej/średniej jakości? Pomocy :(

1

@Encore
4 trójki pod rząd, wszystkie takie same. To jak Messi, niby wiesz co zrobi a i tak nie możesz go powstrzymać

0

Nie no Harden jest niemożliwy

2

Vidal jak kiedyś Abidal

0

@BarcaInfo
A ty nie broniłeś niedawno Valverde?

0

@monsterrize
Razem ze zmianą trenera może nie byłoby to tak głupie?

0

Dembele to ma chyba nogi z drewna, każda piłka odskakuje na 3 metry

0

Czy ktoś z Lublina orientuje się czy da radę obejrzeć Fame MMA w jakimś pubie?

34

@PrinceDamon
To ten Hamann który krytykował Lewandowskiego? Daj już spokój.

0

Poleci ktoś jaki dobry thriller? Tylko najlepiej jakiś 2000+.

1

@Colon
Nietykalni

4

@Kapitan hawk
Jakoś odrobisz te 2zł, nie łam się

23

No dziwne, z Dybalą w Argentynie jest to samo. Kto by pomyślał...

2

@Bykunn
Być może oglądałeś zbyt dużo Barcelony Valverde na youtubie

1

@Striker
To i tak więcej niż bezużyteczny Klich

2

Miło popatrzeć na takiego Góralskiego w środku pola. W końcu jakiś walczak a nie pipa która patrzy się jak rywale rozgrywają.

4

Nowa firmówka od Drzyzgi. Wystawa poniżej siatki. No nie chce go tak hejtować ale serio co ten chlop wyczynia?

1

Brakowało Kłosa na tym środku

0

@Danny Gaucho
No nie do końca tak samo, przy przyjęciu, strzale często masz mało czasu czy naciskających na ciebie rywali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?