Luccas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
katowice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Absolutny lider w kategorii niewykorzystania swojego talentu.
0
Widać, że jest tytanem pracy. Widzi niedokładności i nie owija tego w bawełnę, aby tylko zastawić się czymkolwiek, a na pewno będzie tyrał jeszcze więcej, ażeby nie dopuścić do podobnego stanu rzeczy. Z drugiej strony, oczywiście, trudno jest mówić o jednym zawodniku w kontekście postawy całej drużyny, bo mankamentów jest naprawdę sporo. Może dobrze, że ten kubeł zimnej wody wylał się teraz i w dodatku w meczu, który nie zaważył o niczym.
2
W pewnym sensie jest to przyzwolenie na tego rodzaju zagrania, a gdyby odwrócić sytuację, mówiono by o braku ochrony najlepszych zawodników. Trudno doszukiwać się w tym wszystkim logiki.
1
To na cześć Barcelony, że odwiedzili Dortmund!
0
Nowy format ma większą ilość spotkań, a jeszcze większą dla tych, którzy grają baraż.
0
Tak bardzo, nas Polaków, interesują losy Espanyolu. Każdy z urzędu identyfikuje się z polityką Katalonii i Hiszpanii. Nigdy nie będziemy Katalończykami, więc zabawne są te niektóre dmuchane na siłę komentarze. Rozumiem, jakby sportowo byłaby to jakakolwiek rywalizacja, ale Espanyol pełni rolę sztafażu i niczego więcej.
0
@Hasszz niekoniecznie, tam był problem z kontuzjami.
6
Betis złapał formę w najlepszym dla siebie momencie, na ostatniej prostej sezonu. Jakiś czas temu wydawał się ekipą kompletnie rozbitą, przecież panikowali na samą wieść o odejściu Roque, a teraz... a teraz jeśli Jagiellonia ich przestawi, to będzie to niemałe wydarzenie, co nie tak dawno nie było tak nieosiągalne.
0
@addept no i widzisz jak to aktualnie wygląda. O ile Ferran otrzymuje jakieś piłki, podanie do Gaviego palce lizać, to Lewy jest całkowicie zblokowany. Zbyt ciasno. Mimo wszystko brakuje kogoś, kto rozciągnął by grę, zabrał za sobą obrońców, podobnie jak Antony.
1
Nie wiem, czy Ferran na skrzydle to dobry pomysł. Nie zdziwię się, jak to będzie jego przeciętny mecz.
0
Odnoszę wrażenie, że jakikolwiek sędzia by nie sędziował, to zawsze jest źle. Wieczny spisek. Rzygać już się tym wszystkim chce.
1
Nie sprawdzam/łem tego, ale to 100 spotkań jest nieco mylącym obrazem, bo przecież w większości to same ogony. Paradoksalnie, i niewykluczone, że ilość rozegranych minut w Gironie może być porównywalna do tych w Barcelonie.
0
Niech wejdzie Fati i w końcu weźmie udział przy jakiejkolwiek bramce. Oczywiście na naszą korzyść.
0
@4Fabregas4 acha, to faktycznie, zjada Carlo w pełnej krasie. Bądźmy obiektywni, a nie naiwni. Gdyby było tak jak mówisz, to w ogóle nie byłoby dzisiaj Flicka.
0
Trudno im się dziwić. Miały być puchary, a będą bronić się przed spadkiem. Próbują wszystkiego, a nuż!
0
@Rupert_Haubica a jakie to ma znaczenie, czy to jest Polak, czy nie? Wieku nie oszukasz. W przypadku Lewandowskiego zejście ze sceny nie musi być cięciem, a zwyczajnie mniejszą ilością bramek w każdym kolejnym roku.
11
Niewykluczone, że Xavi o tym nawet nie wie. Prawdę mówiąc, jako trener w świecie piłki nie pokazał praktycznie niczego, więc umówmy się, Brazylia na pewno nie odda sterów komukolwiek, tym bardziej, kiedy są właśnie w kryzysie.
0
Ile ma wzrostu?
1
Miał swój zespół w Bologni, to chciał więcej. Sytuacja bliźniaczo podobna do tej z Amorim w United.
0
Nie powinniśmy grać. Jeśli zagramy, to równie dobrze mogliby sobie od razu kogokolwiek wybrać bez względu na wynik sportowy.
0
Już my to wiemy, jak kończy się zachowawcze leczenie...
1
Czyżby sytuacja/wersja Collado 2.0?
2
Ile on ma lat? Jedni mają marvela, inni rekina...
1
Dobrze, że Balde nie dostał powołania. Wyobraźmy sobie, że w jednym tygodniu leci nam cała obrona. Wypada Cubarsi z Araujo, Martinez nie wraca. Tak samo coś złego dzieje się z Kounde i Fortami, Martinami, i jest koniec.
1
Może to jest ten rekin bezzębny?
0
@Gibbon_FCB a ilu zawodników mieści się w tym gronie aktualnie?
0
Brak Mendy'ego to bark wartościowego zmiennika na najwyższym poziomie, a nie "żadna tam strata".
1
Lahoz wiecznie mówi to, czego wymaga dana sytuacja, stawiając się jednocześnie w bezpiecznej pozycji. Kiedy w La Liga sytuacja była sporna, a sędzia podjął decyzję z boiska bez Varu, bronił sędziego, innym razem nie podważał Varu, pomimo kontrowersji, teraz zaś mówi o sprawdzaniu decyzji Var przez sędziego. Brzmi to wszystko łopatologicznie, też nie podaję konkretnych przykładów, ale wypowiedzi Lahoza są dość regularne, pewnie ze względu pełnionej przez niego funkcji.
0
Xavi sprawiał wrażenie, jakby bardziej chciał, niż mógł. Mało tego, chciał ten cały proces przyśpieszyć. Wisienką na torcie były jego reakcje w trakcie spotkań, kiedy kopał po banerach reklamowych, czy czym tam... Najgorsze w tym wszystkim jest to, że bardzo często zdarza się, że przeciętna praca w roli trenera przysłania wszystko to, kim ktoś był jako piłkarz, ale z drugiej strony taka osoba godzi się na takie ryzyko, podejmując właśnie taką pracę.
0
@Campeon87 z drugiej strony, jak to się ma teraz do tego ten słynny karny Cruyffa, czy tego, co zrobiło nasze el tridente? Kiedy karny zamienia się w nie-karny? Na dobrą sprawę tam też było dotknięcie.